Fransa'da Yaşayan Hamileler ve Anne Adayları Tanışıyor

Merhaba çok memnun oldum ☺️ inşallah nasip olur tüm isteyenlere. 🥳🥰 Biz hep istiyorduk ama anne baba oraya hazır olmadığımız için yapmıyorduk şimdi karar verdik artık bebek gelsin🥳 henüz korunmayı bırakmadık yarın kadın doğum uzmanı ile randevumuz var bakalım ona söyleyeceğiz kararımızı o da bizi yönlendirir. Sizin süreç nasıl ilerliyor?
Merhaba! Bende memnun oldum🥰 5 aydır istıyoruz olmadı son 1 aydır zeytınyağı incir kürünü uygulayıp hamıle kalanları duydum ve tam 1 ay yedım normalde dün adet olmam lazımdı ama gelen gıden yok daha inşallah Rabim isteyenlere verir ❤️🌹

Merhaba! Bende memnun oldum🥰 5 aydır istıyoruz olmadı son 1 aydır zeytınyağı incir kürünü uygulayıp hamıle kalanları duydum ve tam 1 ay yedım normalde dün adet olmam lazımdı ama gelen gıden yok daha inşallah Rabim isteyenlere verir ❤️🌹
İnşallah olur canım . Test yaptın mı ? ay heyecanlandım şimdi 🤭

Kızlar gelişmeleri yazdım burada ilk yazdığım yazıyı güncelleme yaptım okumak isteyenler bakabilir 🤭 detaylı anlattım kızlar belki Fransa'da yaşayan anne adaylarına yardımcı olur hem de bana hatıra kalır 🤭🥰

Selam kızlar gebelik öncesi vitamin takviyesi için bir tavsiyeniz var mı? Türkiye'den paylaşım yapanlarda görüyorum onlar sadece folik asit kullanmıyor bir ilacın içinde bir çok vitamin kullanıyorlar. Fransa'da öyle yok mu? Hani folik asit vs hepsinin bir kerede kullanmak istiyorum sizler ne kullandınız eczaneden almak istiyorum 🥰 Magnifiaque Magnifiaque M mucize0707 L laviniam_12

Selam kızlar gebelik öncesi vitamin takviyesi için bir tavsiyeniz var mı? Türkiye'den paylaşım yapanlarda görüyorum onlar sadece folik asit kullanmıyor bir ilacın içinde bir çok vitamin kullanıyorlar. Fransa'da öyle yok mu? Hani folik asit vs hepsinin bir kerede kullanmak istiyorum sizler ne kullandınız eczaneden almak istiyorum 🥰 Magnifiaque Magnifiaque M mucize0707 L laviniam_12
Kuzum ya kusura bakma anca gordum eczanede inofolic caps ve gesteralle var folikasitten daha iyi

Kuzum ya kusura bakma anca gordum eczanede inofolic caps ve gesteralle var folikasitten daha iyi
Önemli değil canım 🥰 çok teşekkür ederim. Geçen gün pharmacie e sordum ERGY NATAL GROSSESSE diye bir şey önerdi(görselini ekliyorum) ama sizden cevap gelmeden almak istemedim. Birde ben şu an folic acid kullanıyorum ikisini aynı anda almak fazla olur belki nasıl yapmam gerekiyor diye doktora danışırım.

Eklentiler

• IMG_20221030_144154.jpg
    IMG_20221030_144154.jpg
    105,2 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20221030_144126.jpg
    IMG_20221030_144126.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 32
Ben şu an bunu kullanıyorum

Eklentiler

• IMG_20221030_144504.jpg
    IMG_20221030_144504.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 33
Önemli değil canım 🥰 çok teşekkür ederim. Geçen gün pharmacie e sordum ERGY NATAL GROSSESSE diye bir şey önerdi(görselini ekliyorum) ama sizden cevap gelmeden almak istemedim. Birde ben şu an folic acid kullanıyorum ikisini aynı anda almak fazla olur belki nasıl yapmam gerekiyor diye doktora danışırım.
Bunu hic kullanmadim ama guzele benziyor bunlaea baslayinca folikasiti birak Kuzum ikisi fazla

X