Kontakt Lens FresLook Lensler hakkında...yardım edin kızlar Lütfen...

turkuaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
2.475
2
Slm arkadaşlar,ya ben lens alıcam freshlook düşünüyorum tavsiye edermisiniz,zaten sürekli kullanmıcam özel günlerde...varsa FLkullanan resimlerini paylaşabilir mi lütfen

bekliyorum kızlar şimdiden tşklerzemuszemus

Abartısız söylüyorum eğerki gözlerin açık kahverengiyse freshlookun hareli yeşili çok güzel duruyor.Mavilerini pek tavsiye etmem.Bende bir zamanlar kullanmıştım.Herkes kendi gözlerim sanıyordu.Şimdi yıllık lens kullandığım için freshlook alma gereği hissetmiyorum.Geçen gün bir arkadaştada gördüm.çok hoş duruyordu.Ayrıca rahatlığıda iyidir.Arasıra kullanımada uygundur.

cnm sakın freslook alma ıgrenç ya hemde çok batma yapıyor esım yenı numaralı aldı kullanamıyor ayrıca gözu çok börtlek gösterıyor

Slm arkadaşlar,ya ben lens alıcam freshlook düşünüyorum tavsiye edermisiniz,zaten sürekli kullanmıcam özel günlerde...varsa FLkullanan resimlerini paylaşabilir mi lütfen

bekliyorum kızlar şimdiden tşklerzemuszemus

Sakın ha.....:eek:lmaz: Almak gibi bi hata yapma ben freshlookun hem yeşilini hem grisini kullandım hiç memnun değilim hem çok batma yapıyo hiç rahat değil, yandan bakıldıgında gözü pörtlek gösteriyo ayrıca...:umursamaz: Ara sıra da kullanılsa sonuçta güzel görünmek için kullanıyoruz değilmi seni kötü gösterecekse almanın ne anlamı var tabi bu benim fikrim begenen arkadaşlara saygım var...Freshlook yeşili zaten kahve gözde yeşil durmuyo ela kahve arası bişey duruyo yani bende öyle durdu en azından, yeşil diye aldım elamsı bişy oldu ama doğal durmadıgı için hoş durmadı :bbo:

Son düzenleme:
bende hareli yesil kullanmistim gözlerim kahverengi güzel duruyordu
ama batmalar vardi göze bende pek tavsiye etmiyorum

bilgiler için teşekkürler kızlar genelde kimse memnun değil peki tavsiye edebileceğiniz bi marka var mı

Abartısız söylüyorum eğerki gözlerin açık kahverengiyse freshlookun hareli yeşili çok güzel duruyor.Mavilerini pek tavsiye etmem.Bende bir zamanlar kullanmıştım.Herkes kendi gözlerim sanıyordu.Şimdi yıllık lens kullandığım için freshlook alma gereği hissetmiyorum.Geçen gün bir arkadaştada gördüm.çok hoş duruyordu.Ayrıca rahatlığıda iyidir.Arasıra kullanımada uygundur.

Aynen katılıyorum hareli yeşili çok güzel duruyor öyle pörtlek falanda durmuyor bir arkadaş öyle demiş ama b&L gibikalın bi lens değil incecik ve çok rahat 3 yıl falan kullandım hareli yeşil turkuaz mavi safir mavi grisini kullandım en güzeli yeşiliydi mavilerde pek iyi değil freshlook ama yeşili çok güzel gerçekten :lepi:

ben pure hazel,yeşil ve gri kullandım.şuan yeşil ve gri var.evet doğal durmuyor.ama ben çok rahatsız olmadım.çok ince olduğu için rahat kullanıyorum.sonuçta 30 liralık lens.ne kadar doğal olması beklenebilir ki.ama değişiklik için bence çok da kötü değil.

fotoraf0326ra5.jpg

evet bu lens ince ve rahat olmakla beraber
gözün irisini abartılı bisekilde dısa dogru gösterior kısacası pörtlek
ben kullandım hergün kullanmak icin okdr güzel lensler varken freshlook tavsiye etmiorum
fakat sadece özle günlerde takmak için tercih edilemeyecek kdr kötü değil..

arkadaşıma safir mavi aldık esmer kendisi ve çok güzel durdu bende grisini aldım aylıklardan ama yıllıklarla değiştiricem yarın

arkadaşlar ben de freshlook aldım hareli gri çok güzel durdu am açok bulanık ne kdr sürer sizce bu bulanıklık geçici midir 2 gün kullandm bulanıktı senağlama

bulaniklik gecici degil malesef kizlar.. ben de kullandim ancak o bulaniklik gecmedi gitti bi turlu..
dogal mi derseniz? taktigim zamanlarda yakinlarim bile ya senin gozun yesilmiydi diye kafalari karisti.
bence yapay duruyor ama insanlar farkedemiyor ne hikmetse.
kendi gozumun dogalligini hicbiseye degismem robot gibi hissetmeistim kendimi taktigim zamanlarda:)
batmasi bulanikligi kaymasi.. ay hepsi ayri dert acikcasi.. freshlook mu bir daha almiyim :)

bnde freshlook aldım daha dün arkadaşlar benmim gzlerim açok kahve ordaki adam bana ela sende hoş durr dedii için elayı denemek istedim ama bende nasıl durduunu anlamadım ayrıca bulanık görüyorum bide ben kendime takamadm ya napıcam ben bazı arkadaşlarım güzel bazıları yapay olmuş dediler ama benim bi fikrim yok bide gözüm sürekli sulandı batma olmadı hiç ama sulandı gerçi o benim gözümden kaynaklana bişey benim gzüm normaldede sulanır ama bilmiorum bi arkadaşm bnle beraber mavi aldı onn gözleri koyu kahve çok hoş durdu onda bi arkadaşımda yeşil aldı onda da hoş durdu ondan sonrada yeşil almayı düşünüorum ama freshlook mu bilmiorum air fresh die bi marka var deniyen var mı onu onun da renkleri hoşuma gitti

Aynen katılıyorum hareli yeşili çok güzel duruyor öyle pörtlek falanda durmuyor bir arkadaş öyle demiş ama b&L gibikalın bi lens değil incecik ve çok rahat 3 yıl falan kullandım hareli yeşil turkuaz mavi safir mavi grisini kullandım en güzeli yeşiliydi mavilerde pek iyi değil freshlook ama yeşili çok güzel gerçekten :lepi:

Bende pörtlek duruyodu yandan bakıldıgında, bende öyle duruyor diye belirtmiştim zaten diğer markalara göre kalın bi lens amazonun çok daha ince mesela ...

Bende pörtlek duruyodu yandan bakıldıgında, bende öyle duruyor diye belirtmiştim zaten diğer markalara göre kalın bi lens amazonun çok daha ince mesela ...

Göz yapısına göre değişebilir benim gözlerim küçük olduğu belki pörtlek durmuyordu birde gözlük takıyorum ondan dolayıda olabilirsırnaşık şey

ya kızlar ben senelerdir fresh look kullanırım ama haresiz olanından. ne pörtlek duruyor nede kötüü. hatta 12 saat den fazla gözümde kaldıgı olmuştur ama en ufacık b ulanıklık ve kızarıklık yaşamadım . unutuyordum bazen lens taktıgımı eşime soruyordum duruyomu diye:KK70:
bence göz yapısıyla alakalı

X