Fsh Yüzünden Anne Olamayanlar

SEVı cim ben şöyle yapıyorum.
gerçi henüz tahlil sonuçlarımı almadım düştümü bilmiyorum fsh değerim.
ben hayıt tohumu aslanpençesi civanperçemi ve yeşil çayı karıştırarak bit tutam göz kararı koyuyorum sabah ve öğlen içiyorum demlediğim bu karışık çayı.

birde ayrı olarak sadece hayıt tohumunu yapıyorum ayrı bşr cezveyi ağzına kadar doldurup bir tutam göz kararı hayıt atıyorum kaynamış suya.onuda biraz bekletip ılıyınca içiyorum sabah öğlen.

iş yerinede sallama papatya çayı ve yeşil çay getirdim onları içiorum.siyah çay hiç içmiyorum.

birde saraçoğlundan bitki kürü aldım onuda akşam yemeklerinden 2 saat sonra içiyorum.

regl oldum ya şimdide sabah akşam ekmeğimin üzerine çörek otu serpip yiyorum.onuda artık hep yapıcam.

ama dediğim gibi henüz tahlil sonuçlarımı almadım bekiyorum birde cyclo içiyorum.doktorum iç demişti.bu ay ilaç içecekmiyim dedim. fsh değerine göre bakıcaz dedi.
belki düşmüşse ilacı içme der.kendim regl olacakmıyım diye.
yükselmişse iç der.

birde ben akşamları 3-4 tane incir yiyorum.henüz kürüne geçmedim bitki kürüm geçene kadar incirin kendisini yiyorum.

inş. allah yardım edecek ben inanıyorum canım.yeterki biz güçlü ve azimli olalım.bir şeyi çok isteyince allah veriyor.yeterki hayırlısını isteyelim

semoş tebrik ederim seni baya bişiler yapıosun maşallah inşallah sonuçların çook ii olur burda söyle sonucunu tamam mı.bende bi ara cyclo kullanmıştım düşürüyo o ilaçta fsh ı.ama ben adet olıyım die de içmedim sırf fsh düşsün die içtim.çünkü düzenli adet oluodum.onunda yararını görürsün.

SEVİ cim ben şöyle yapıyorum.
gerçi henüz tahlil sonuçlarımı almadım düştümü bilmiyorum fsh değerim.
ben hayıt tohumu aslanpençesi civanperçemi ve yeşil çayı karıştırarak bit tutam göz kararı koyuyorum sabah ve öğlen içiyorum demlediğim bu karışık çayı.

birde ayrı olarak sadece hayıt tohumunu yapıyorum ayrı bşr cezveyi ağzına kadar doldurup bir tutam göz kararı hayıt atıyorum kaynamış suya.onuda biraz bekletip ılıyınca içiyorum sabah öğlen.

iş yerinede sallama papatya çayı ve yeşil çay getirdim onları içiorum.siyah çay hiç içmiyorum.

birde saraçoğlundan bitki kürü aldım onuda akşam yemeklerinden 2 saat sonra içiyorum.

regl oldum ya şimdide sabah akşam ekmeğimin üzerine çörek otu serpip yiyorum.onuda artık hep yapıcam.

ama dediğim gibi henüz tahlil sonuçlarımı almadım bekiyorum birde cyclo içiyorum.doktorum iç demişti.bu ay ilaç içecekmiyim dedim. fsh değerine göre bakıcaz dedi.
belki düşmüşse ilacı içme der.kendim regl olacakmıyım diye.
yükselmişse iç der.

birde ben akşamları 3-4 tane incir yiyorum.henüz kürüne geçmedim bitki kürüm geçene kadar incirin kendisini yiyorum.

inş. allah yardım edecek ben inanıyorum canım.yeterki biz güçlü ve azimli olalım.bir şeyi çok isteyince allah veriyor.yeterki hayırlısını isteyelim
sağol canım yaa Allah razı olsun bunların hepsini nasıl içtin zarar vermiyormu vücuduna ben şimdi aslan pençesi aldım onu başlıcam hayıtda içcem soğan suyunu bıraktım midemi mahvetti yeşil çay zaten sabahları içiyorum çörek otunuda alır yerim incir zaten sorun değil bütün yaz boyunca hergün tazesini yedim kurusunuda yiyeceğim bir tek paptya ve civan perçemi kaldı onu içmiştim çok acıdı içemedim acaba yapmasınımı bilemedim bilmiyorum bakalım senin tahlil sonuçların nasıl çıkacak düşmüşmü bizede haber verirmisin canım merak ediyorum inşallah düşmüştür emeklerininin karşılığını alırsın canım allah gönlünün muradını versin canım dualrım seninle teşekkürler verdiğin bilgiler için sağol canım:1hug::1hug::1hug:

veririm tabii canım tahlil sonuçlrımı yazarım.doktorum zaten fsh 10 un altına düşerse cyclo içme dedi.düşmezse cycloya devam edicem bende artık

semooş merakla bekliyorum fsh sonucunu sırf onun için girdim nete bakalım noolmuş die.inşallaaahh 5 lerde 6 larda çıkar.10 neymiş bidaha ne 10 ne de 10 un üstünü hiçbirimiz görmeyiz inşallaahh.hep 5 - 6 çıksın

veririm tabii canım tahlil sonuçlrımı yazarım.doktorum zaten fsh 10 un altına düşerse cyclo içme dedi.düşmezse cycloya devam edicem bende artık

selam canım sonuçalrın ne zamn belli olacak?bana dr cycloya falan vermedin neden acaba
yaşım genç değil diyemi hiç bir dr bana ilaç vermedi düşmez düşse bile tekrar yükselir dedi ben burda duyunca böyle ilaç içiyorlar diye şaşırıyorum acaba bana neden vermedi anlamadım sorcam tekra gittiğimde bekliyorum adetim gelsin diye dün gelmesi gerekiyordu ama gelmedi bakalım ne zamn teşrif edecek keşke gelmesede haimle olsam ama nerde mucize olur herhalde değilmi arkadaşım Allahım hepimize annelik duygusunu tattırır inşallah tek duam bu hepimiz için canım Allaha emanet ol canım:1hug:

canım benim doktorum bana varsa folikülleri olgunlaştırır diyor.o yüzden içmeliyim.ostrojen eksikliğini yerine koyuyor.benim sonuçlar çıktı dün aldım fsh 74 çıktı e2 23.

ben çok üzüldüm sonra düşündüm ben hastaydım hastalanmadan önce sesim kısılmıştı sürekli ilaç aldım şurup antibiyotik onlar etkiledi sanırım sonucumu beklicem biraz daha yaptıklarıma devam edicem yeniyılda yaptırırm artık tahlil.
bana doktor fsh 10 olursa cyclo içme yüksek durumlarda içiyorum artık ben cycloyu sevicim

canım benim doktorum bana varsa folikülleri olgunlaştırır diyor.o yüzden içmeliyim.ostrojen eksikliğini yerine koyuyor.benim sonuçlar çıktı dün aldım fsh 74 çıktı e2 23.

ben çok üzüldüm sonra düşündüm ben hastaydım hastalanmadan önce sesim kısılmıştı sürekli ilaç aldım şurup antibiyotik onlar etkiledi sanırım sonucumu beklicem biraz daha yaptıklarıma devam edicem yeniyılda yaptırırm artık tahlil.
bana doktor fsh 10 olursa cyclo içme yüksek durumlarda içiyorum artık ben cycloyu sevicim

üzülme canım inşallah cycloyla düşer.ben 2 ay kullandım düştü.sonra bırakınca yükseldi bi ara.bence düşünceye kadar kullan.geçen ay micro denemesi yaptım sonuç negatif oldu.adetim gelince yaptırdım test 9 çıktı.bende 9 çıkmasının sebebinin tedavide aldığım ilaçlar olmasından korkuyorum.yine çıkarsa die endişeleniyorum.doktorum o ilaçlarla bi alakası yok dedi ama ne biliyim işte.bakalım bu ay ne çıkcak belli olur o zaman belkide hiç adet olmam :) (inşallaaahh hamile kalırım) bu arada ben burda birinden duymuştum.kadının fsh 40 mış ve hamile kalmış.bu işler nasip işi birazda olacaksa fsh mış başka bişiymiş hiç etkilemiyo.yeterki moraller yerinde olsun

selam canım üzülme nolur herşeyde bir hayır vardır canını sıkma herşey güzel olacak arkadaşım Allah büyük bigün bizide mükafatlandıracak canım biz yılmayalım devam edelim fshı yenik düşmeyelim duyduğumuzz herşeyi yapalım olurmu canım :teselli::1hug::1hug:kaydirigubbakcemile5

ınŞ. Canım bende baŞladım cycloya ıŞte. ıÇıyorum.tek dıleĞım allahım bu Çabalarımızı gÖrsÜn ve gerı Çevırmesın

hamileyiiimmm !!!! negatif microdan sonra geçen ay fsh 9 a inmişti ve bugün bhcg yaptırdım 593 çıktı.hiçbi zaman ümidinizi yitirmeyinnn dua edin bol bol allaha dua edin ben öle yaptım.bide bal tarçın çörekotu yedim adetin 2. ve 12. günü arası.ayrıca hergün yürüyüş ve spor yaptım,gezdim hiç evde durmadım rabbim inşallah isteyen herkese verir

hamileyiiimmm !!!! negatif microdan sonra geçen ay fsh 9 a inmişti ve bugün bhcg yaptırdım 593 çıktı.hiçbi zaman ümidinizi yitirmeyinnn dua edin bol bol allaha dua edin ben öle yaptım.bide bal tarçın çörekotu yedim adetin 2. ve 12. günü arası.ayrıca hergün yürüyüş ve spor yaptım,gezdim hiç evde durmadım rabbim inşallah isteyen herkese verir

tebrkler canım çok sevindim ne güzel ya bizde böyle hamileyiz diyebilcekmiyiz acaba ben artık umudumu yitirmeye başladım çünkü fsh 42 çıkmış canım bu canımı çok sıktı şimdi hayıt aslanpençesi yeşil çay içiyorum bal tarçın çörekotunu yiyiyorum polen yiyiyorum duyduğum herşeyi yapıyorum bakalım hayırlısı ne olacak canım bizler için dua edermisin hamilelerin duaları kabul olurmuş heleki sen bizim durumumuzu daha iyi anlarsın canım allah sağ salim kucağına almak nasip etsin canım tekrar tebrikler canım :emir_bebek::emir_bebek::1hug:

tebrkler canım çok sevindim ne güzel ya bizde böyle hamileyiz diyebilcekmiyiz acaba ben artık umudumu yitirmeye başladım çünkü fsh 42 çıkmış canım bu canımı çok sıktı şimdi hayıt aslanpençesi yeşil çay içiyorum bal tarçın çörekotunu yiyiyorum polen yiyiyorum duyduğum herşeyi yapıyorum bakalım hayırlısı ne olacak canım bizler için dua edermisin hamilelerin duaları kabul olurmuş heleki sen bizim durumumuzu daha iyi anlarsın canım allah sağ salim kucağına almak nasip etsin canım tekrar tebrikler canım :emir_bebek::emir_bebek::1hug:

etmezmiyim arkadaşım hep dua ettim hem kendim hem bütün isteyenler için.canım ben dediğim gibi sadece bal tarçın çörekotu yedim ve spor yaptım farklı olarak.ama fsh önceki ay 9 a düşmüştü onun da etkisi olmuştur tabii.canım hiç umudunu yitirme stres yapma.düşünmemeye çalış hayatı akışına bırak.biliyorum ilk başta zor ama böyle yapınca gerçekten oluyo.tabii rabbimin istemesi lazım önce.düşünsene ben tüp bebekten negatif sonuç aldım ve kaç gün ağladım.sonra kendimi toparladım ve amaaan allah ne zaman kısmet ederse olur dedim ve takmadım inşallah hepiniz yaşarsınız bu duyguları.rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

arkadaşlar selam bende yeni katıldım aranıza.bende 3 yıllık evliyim.1.5 senedir çocuk istiyoruz ama yok daha.bütün tahliller eşimdede bendede normal.sadece fsh 9.25 . klomene başladım bu ay yeni.bakalım ne olacak.allah hepimize yardım etsin.

tubiss canım çok sevindim allah tamamına erdirsin birtanem.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.hayırlsı olsun.

darısı tüm isteyen anne adaylarına.sende evet bizim için dua et.
ay çok sevindim gerçekten tubiss.güzel haberler duyunca moralimiz yerine geliyor.

allah bizlerinde duasını kabul edecek biliyorum.bence cyclo içmeye devam ediyorum.inş.düşer fsh

tubiss canım çok sevindim allah tamamına erdirsin birtanem.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.hayırlsı olsun.

darısı tüm isteyen anne adaylarına.sende evet bizim için dua et.
ay çok sevindim gerçekten tubiss.güzel haberler duyunca moralimiz yerine geliyor.

allah bizlerinde duasını kabul edecek biliyorum.bence cyclo içmeye devam ediyorum.inş.düşer fsh

çok teşekkür ederim canım.allah her isteyene versin inşallah.hala daha inanamıyorum.beklemediğim bişi olduğu için.doktorlar o kadar inandırmış demekki beni normal yolla olmayacağına ama rabbim ne isterse o oluyo onu mu bilmiyorlar bilmiyorum. :) hiç ümidinizi yitirmeyin ve biraz da takmamaya çalışın gerçekten oluyo :)

Mrh tubiss ; senin için çok ama çok sevindim, allah bebişini kucağına almayı nasip etsin;-)) darısı hesipimizin başına, benimde sorunum fsh ,birde yumurtam yok ,hayit otunu içiyorum, bal,polen,arısütü içiyorum,hepsini yapıyorum ama haala fsh ı düşüremedim, adet de olamıyorum, sen ayrıca spor yapmışsın , nasıl bir spor yaptın banada söylersen sevinirim tşk.ederim,

merhabalar benimde fsh yüksek 36 tüp bebek denedik 2 yum olustu birisaglamdı ama dollenmedi dr dhea onerdi 2 aydır kullanıorum hayırlısı

Mrh tubiss ; senin için çok ama çok sevindim, allah bebişini kucağına almayı nasip etsin;-)) darısı hesipimizin başına, benimde sorunum fsh ,birde yumurtam yok ,hayit otunu içiyorum, bal,polen,arısütü içiyorum,hepsini yapıyorum ama haala fsh ı düşüremedim, adet de olamıyorum, sen ayrıca spor yapmışsın , nasıl bir spor yaptın banada söylersen sevinirim tşk.ederim,

merhaba bebişcim daha yeni girebildim nete kusura bakma biraz geç bi cevap oldu.ben günde en az 1 saat spor yaptım yürüyüş ve parkımızda bulunan spor aletlerini kullandım orda da her çeşit alet mevcuttu.yürüyüş aletleri,açma germe herşeyi yaptım.birazda kafadan atmak lazım.ben onu da yaptım daha doğrusu ikinci deneme nasılsa bi kaç ay sora die hiç düşünmedim bebişi.yani düşünmeye fırsat olmadı.normal yolla olmuyo dediler ya !!! ondan :)

Sağol tubiss,bugün moralim çok bozuk fsh değerime baktırdım, 160 çktı ,yarın doktora gidecem bakalım ne diyecek , ben hayit,ökse,aslanpençesi ,bal,polen,arısütü bunların hepsini yapıyorum,spor olarak da yarım saatlik step yapıyorum,bisiklet çeviriyorum, işte böyle fshın düşmesini ümit ediyorum,ama nezaman bilmiyorum,

X