Fsh Yüzünden Anne Olamayanlar

sen fsh düşünme o düşer.sen mutlu olduğun şeyleri yap.yürüyüş spor yap bol bol o zaten iner onu düşünme sen aklını rahat tut.fsh 90 la doğal yolla hamile olan var.üzülme boşuna canım olurmu.

yeterki alllah istesin allah yazdıysa olur

allahım hepimize yardım etsin amin
anne olmayı bu kadar isteyen bizlere bebeklerimizi versin insallah

sen fsh düşünme o düşer.sen mutlu olduğun şeyleri yap.yürüyüş spor yap bol bol o zaten iner onu düşünme sen aklını rahat tut.fsh 90 la doğal yolla hamile olan var.üzülme boşuna canım olurmu.

yeterki alllah istesin allah yazdıysa olur

selam semoş nasılsın canım uzun zamandır görüşemedik nasıl gidiyor varmı bir gelişme canım merak ettim şu fsh keşke düşünmeden yaşayabilsek ama olmuyor alllah hepimizin yardımcısaı olsun bizlere yardım etsin yüce mevlamtek duam bu bugün alışveriş merkezine gittim heryerden karşıma hamile çıktı onları görünce nasıl üzüldüm anlatamam ahhhh çektim içimden bende görebilcekmiyim bu günleri dedim allahım insan kıskanıyor yaa :teselli:

sevi canım üzülme olacak allah zamanını biliyor.saraçoğlu bana beslenme şeklimi düzenleyecek.bende size yazarım yapacaklarımızı başlarız o zaman sıfırdan herşeye
sakın üzülme stres yapma yürüyüş yap bol bol yeşil çay iç olacak canım az kaldı

dhea ile fsh düsüren varmı arkadaslar ben 2 aydır kullanıorum bu ay adetimde test yaptırıcam bakalım

subuocum ben kullandım bişey olmadı bende
şu an bitkisel farabimin safranlı hapını içiorum yaklaşık 1 haftadır inş. fayda eder.

allah yardımcımız olsun
yeşil çay içiorum bol bol işte

sevi canım üzülme olacak allah zamanını biliyor.saraçoğlu bana beslenme şeklimi düzenleyecek.bende size yazarım yapacaklarımızı başlarız o zaman sıfırdan herşeye
sakın üzülme stres yapma yürüyüş yap bol bol yeşil çay iç olacak canım az kaldı

üzülmeyeceğim canım yürüyüş yapmıyorum işte daha dğrusu tembelim hergün yapacağım diyorum ama nerde yalnız çaylarımı içiyorum stres yapmamak içi elimden geleni yapcam canım sen ne güzel teselli veriyorsun canım yaa çok rahatlıyorum inanki canım allah dualarını kabul eder inşallah canım dualarım seninle canım arkadaşım :teselli::1hug:

YAP SEVıCıM YÜRÜYÜŞ HEM STRESE DE ıYı GELıYOR.ıHMAL ETME OLURMU CANIM DUALARIM HEPıMıZ ıÇıN CANIM.
ÇAYLAR DA ÖNEMLı TABıı.ONLARI YAPMAN ıYı.
HADı BAKALIM GELıYOR BEBEıŞLER YOLDA

ÇATIR ÇATUR DOĞURACAZ KıM TUTAR BıZı ÇEKıLıN YOLDAN
YENı ANNE ADAYLARI GELıYOR :CüvCüv:

YAP SEVİCİM YÜRÜYÜŞ HEM STRESE DE İYİ GELİYOR.İHMAL ETME OLURMU CANIM DUALARIM HEPİMİZ İÇİN CANIM.
ÇAYLAR DA ÖNEMLİ TABİİ.ONLARI YAPMAN İYİ.
HADİ BAKALIM GELİYOR BEBEİŞLER YOLDA

ÇATIR ÇATUR DOĞURACAZ KİM TUTAR BİZİ ÇEKİLİN YOLDAN
YENİ ANNE ADAYLARI GELİYOR :CüvCüv:

semoşcum benim adetim 7 gün önce geldi artık iyice düzensizleşti ya 10 geç geliyor yada erken nolcak bilmem artık karanfil kaynatıp içmiştim omu erken getirdi bilmem düzene gircek dreken dahada düzensizleşti canım napcam bilmem gelde canını sıkma şimdi herşey üst üste geliyor yaa Allah yardımcımız olsun canım hepimizin emeklerimizi boşa gitmez inşallah bu kadar otları içiyoruz artık içim dışım ot oldu yaaa bizde meleklerimize kavuşcakmıyız sence sen ne kadar pozitifsin canım senin gibi olmak istiyorum ben başarabilirmiyim sence ahhhhhhh ahhhhhhhh :teselli::CüvCüv::CüvCüv:

ya kızlar ben adetimin 18. günündeyim ve yumurtalıklarımda agrılar hissediorum batma gibi bazen hassasiyet gazım oluyo midemde pek iyi sayılmaz midemi ve gazımı havalara yoruorum heves etmemek icin ama kasıklarımda kesin bise var ya(insallah) hamileyim yada baska bise baska ne olabilir kızlar esime solemedim ayaklandırmayayım die
lütfen yardım enfeksiyon mu acaba

kızlar dr a gittim 2 folikül gördü catlamıs olabılır yada catlayacak dedi catlama ignesinede gerek yok dedi iliski gün asırı bide duphaston verdi hayırlısı

Arkadaşlar ben FSH 30ken hamile kaldım bütün doktorlar çocuğun olmaz diyordu şimdi dünya tatlısı bir oğlum var hemde normal yoldan tedavisiz, umudunuzu hiç kaybetmeyin allah bebeği vereceği zamanı çok iyi biliyor. Benim hikayem poyrazligunler.blogspot.com başına http ve iki yan çizgi koyun, Eylül ayının altında FSH ile ilgili yaptıklarımı okuyun dilerim isteyen herkes birgün anne olur :)

selam aranıza yeni katıldım benimde fsh yüksel bilgilerinizi benle paylasırsanız sevinirim herkese selam

SELAM aranıza yeni katıldım beş yıllık evligim yumurta rezervim düşükmüş fsh enson 25 ti bukonuda bilgisi olanlar neolur benimle paylaşsınlar bir cocuyum olsun istiyorum

SELAM aranıza yeni katıldım beş yıllık evligim yumurta rezervim düşükmüş fsh enson 25 ti bukonuda bilgisi olanlar neolur benimle paylaşsınlar bir cocuyum olsun istiyorum

selam hemşerim bende izmirliyim fsh ı düşürmek için aslan pençesi yeşil çay ve hayıtı bir arada içmesilisin ben böyle düşürdüm benim fsh 42 idi şimdi 10 a düştü ama ben bu çayları günde 2 kez içtim bide bal tarçın çörek otu kaşıkladım sabahları aç karnına bide polen yedim aç karnına çok faydasını gördüm sende denemelisin canım faydasını göreceksin benimde bebğim yok bende bebek istiyorum nasip bakalım ne zaman olacak hakkımızda hayırlısı canım :1hug:

bende eski sonuçlarıma göre er... men... olabilirmişim...üniv hastanesinde ultrason ve eski tahlillere göre konuştular... yarın yeni tahlil sonuçları gelecek... bakalım ona göre neymişim... şu yaşadıklarım şaka gibi geliyo... 7 yıl cyclo ile pco tedavisi ki ozamanda fsh 40 falanmış... doktora sordum pco ile er.. men.. aynı anda olurmu diye... olabilir dedi... çok garip hem yumurtalıklar küçülmüş ve artık yumurtlamıyor.. hipofiz sürekli fsh ile yumurtayı uyarıyor ama cevap yok... eee bir de bunun yanında cevap verir gibi yapıp oluşan yumurta kiste dönüşüyor... çok saçma geliyo tüm bunlar...

esas önemlisi doktor bana bunları eski tahlillere göre dedi ... kendi yaptığı tahlillere bakmadan...

ve tüm doktorlar bana ilk önce gebe kalamazsın diyor...sonra da evlatlık ve donasyondan bahsediyolar... bende diyorum ki çocuk önemli ama benim sasğlığımda önemli ben iyi olmadan çocuk sahibi olamam olsamda çocuğa yazık benim neyim varsa hemen kendim için yapayım diyorum... anlamıyorlar....

X