funda suyu depo yağları yakıyor...tabiki diyetle beraber..:)

Canlarım bende 15 gündür içiyorum tabi yediklerimede dikkat ediyorum 2 kg vermişim 15 gün daha içecem sonra şu Ebru şallının metabolizmayı hızlandıran çayı deneyecegim.Bakalım görelimCADIARZU

slm kızlar ben dün aktardan yeşilçay alırken funda suyu aklıma geldi sordum. biberiye suyu ile beraber kullanırsanız çok çabuk sonuç alırsınız dedi.

merhaba arkadaslar bende tam 14gundur ıcıyorum acayıp ınceldım ve 4kılo verdım funda suyuyla bıde sabah ac karna yesılcayla bıberıye demleyıp ıcıyorum

canım kilo vermenin sebebi funda suyuda olabilir ama aç karna içilen biberiye ve yeşilçay karışımı çok işe yarıyo bende hergün içiyorum ve çok tok tutuyo ama funda suyu içiyorum 2 gündür hiç tok hissetmiyorum kendimi bide ağızda kalan tadı midemi bulandırıyo mafoldumben

ben 22sınden berı kullanıyorum 1 kılo bıle veremedım :1no2:

ben 22sınden berı kullanıyorum 1 kılo bıle veremedım :1no2:

Vallahi arkadaşım doğrusunu istersen funda suyumu yoksa dikkat ettiğim için mi bilmemben 3 haftadır kullanıyorum 2kiloverdim .tabi bukadar dikkat etmeye içmeyen birisi bile verir.Napalım aldım birkerede bunuda denedim. Funda suyu bitse bile yediklerime dikkat edicem ve sofradan tam doymadan kalmaya çalışacağım başka çaresiyok:sm_confused: Bu çaylar sular hep yalan yani yandan destek bence Tek çözüm aç gözlülük etmemek yavaş yemek çok çiğnemek tam doymadan kalkmak ve tatlılardan uzak durmak.Ben tatlılara çok düşkünüm o yüzde yanlızca pazar günü kedime tatil veriyorum dozunu kaçırmadan yiyorum hepsi bu.Başka türlü olmayacak yoksa ömür boyu yazıflamak için ondan bunda medet uman tombiş hanımlar olarak kalacağızcokacimcoook.Üstüne üstelik gözümüz hep açkalacak. UNUTMAYIN BİR LOKMADA AYNI TAT BİN LOKMADA.a.s

Bugün aldım kızlar sabah içtim ama bir daha icebileceğimi sanmiyorum iğrenç bi tadi var kusuyordum az kalsın .
Markası Mecitefendi 10 tl fiyatıda .

valla daha öncede yazdım yine yazayım,şekerimi çok düşürdü hastanelik oldum zor kendime geldim
kullanmayın böyle salak otları falan ya
hepsi zehir bunların

ben fundanın çayını yapıyorum arkadaşlar ve kekik çayı da yaptım. inanın bu ikisini günde 3 er kere alınca o gün ne yersem yiyim kilo almıorum. gelsin tatlılarrrrr kaydirigubbakcemile3

2 hafta yediklerime hiç dikkat etmedim , 1haftada bol bol tatlı yedim(çikolatalar, baklavalar, kekler falan)
ama tartıya çıktığımda korktuğum olmadı.aynı kiloda kalmıştım.:teytey:

fundayı 1 bardak kaynar suya 1 tatlı kaşığı koyup 5 dakika demliyorsunuz. ama ben o 5 dakikayı hep unutuorum daha uzun kalıo suda funda yaprakları kaydirigubbakcemile3
kekik de 1 bardak suya 1 çay kaşığı olarak yapılıo aynı şekilde 5 dakika demlendirilio. ama ben onu da 1 tatlı kaşığına yakın koyup yarım saat fln demliorum. tadı acı oluo, yakıyo içerken ama daha çok hoşuma gidio. sanki acı olunca daha hızlı zayıflicam gibi gelio kaydirigubbakcemile2

kekik evde vardı onu almadım ama funda yaprağı 3,5 tl ye satılıo sanırım :)

Son düzenleme:
arkadaşlar bende dün akşam aldım funda suyunu gerçekten tok tutuyo yemektan 20 dakika önce içtim bol bolda dere otu yedim tok tuttu ama aç mı yoksa tokmu kullanmak daha faydalı anlayamadım aktarım açken iç tok tutsun dedi kimileri tokken içmiş nasıl kullanmalıyım 6 kilo fazlam var

arkadaşlar bende dün akşam aldım funda suyunu gerçekten tok tutuyo yemektan 20 dakika önce içtim bol bolda dere otu yedim tok tuttu ama aç mı yoksa tokmu kullanmak daha faydalı anlayamadım aktarım açken iç tok tutsun dedi kimileri tokken içmiş nasıl kullanmalıyım 6 kilo fazlam var
aç iken değil yemekler hemen sonra içeceksiniz benim çok işime yaradı sağlıklı kilo vermeler

ağustosta doğum yaptım 72 kilo idim doğumla 6 kilo gitti ama geçenlerde baktım 71 olmuşum hangi arada nasıl oldu anlamadım. işe geri döneli 1 ay oluyor. bir zayıflama yok pilates yapıom evde tek başına olunca mı ne bi işe yaramadı sadece inceldimi hissediyordum onu da sinirden bıraktım şu suyu ben de bir deneyim marta kadar kilo vermem lazım malum mantolar çıkacak bi süre sonra .(eskiden 54 kilo idim nasıl aldım bu kiloları anlayamıyorum:KK53:)

X