Fx15

Fx15 Zayıflama Hapı Kullandınız Mı?

• Fx15 Kullandım

OY: 0 0,0%
  • Fx15 Kullanmadım

OY: 1 100,0%
  • Doktora Danışmadan Kullanmam !

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1
Uuu başlığı gördüm hemen atladım. Yıllarr yıllarrr önce kullandım. O kadar çok ağız kuruluğu yapıyor ki konuşamayacak duruma geliyordum. Birde felaket çarpıntı yapıyor. O ilacın amacı metabolizmayı hızlı çalıştırmak. E kalp ona ayak uydurmak için nasıl çırpınıyor içerde :) geceleri uykumdan uyandıran bi çarpıntıdan bahsediyorum üstelik. Kaç gün kullandım? Kaç kilo verdim? Bunların hiçbirini hatırlamıyorum. Tek hatırladığım kötü etkileri

Ben✋🏻✋🏻✋🏻sadece bir gün kullandım ve gece uyurken ayak tabanımdaki damarlarda kan akışını hissettiğimi farkettim. Bıraktım. O gün 16-12 tansiyonla hastanedeydim.

Bende kullanmıştım baya da kilo vermiştim ama çok çarpıntı yapyordu bigün gözümü hastanede aldım tasikardi gecirmisim ilacı bıraktım daha doğrusu korkudan bırakmak zorunda kaldım 5 seneden fazla kilo almadım snra almaya başladım suan 91 kiloyum ve bnde care arıyorum kilo vermek icin

Bende yıllar önce kullanmıştım o zamanlar eczacım önerip vermişti ağız kuruması dışında hiç bir sorun yaşamadım ki bu kurulukta devamlı su içme ihtiyacı olmuştu ilk ay çokta güzel kilo vermiştim şimdi tekrar diyete başlamak istiyorum ve bir arayış içerisindeyim şehir değişikliğinden dolayı artık bir eczacım yok hala fx15 üretiliyormu üretilmiyormu yada orjinalini nasıl alabilirim bu konuda bilgisi olan varmı acaba

Ben de seneler önce kullandım. Bende de çarpıntı terleme vs vs oldu ama gerçekten iştah denilen bişi kalmamıştı ve inanılmaz kilo vermiştim kısa süre içinde. O yüzden herkes için uygun değildir tavsiye etmem. Temel prensip olarak bazal metabolizmayı hızlandırıyor. Yani kalbin falan daha hızlı atınca vesaire daha fazla kalori yakıyorsun artı iştah gidiyor ama işte bunlar uyarıcı etkisi ve kalp rahatsızlığın varsa böbrek veya karaciğer rahatsızlığın varsa veya akciğer rahatsızlığın varsa olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsin. Yoksa da kullandıktan sonra olabilir :KK70: Ben bunu ilk kez aldığımda feci kilo verdim ikincisinde hiçbir şey olmadı. Binlerce site var sanıyorum ikinci sahteydi. Yakın zamanda alan ve etkisini gören varsa aldığı linki mesaj olarak atabilir mi?

Ha bir de şunu diyim size, sağlığınıza zarar vermeden iştah kesen ve bazal metabolizma hızlandıran ve iştah azaltan piperinox ve cafein (bildiğin kahvedeki kafein) gibi sporcu ilaçları var. Etkisi ne kadar olur bilmem.

Ben yıllar önce kullandım internetten almıştım müthiş ağız kuruluğu yapıyordu çok çok su tükettiriyordu
Enerjiniz tavan yapmış ve müthiş iştah kesiyordu şimdilerde birçok yerde n aldım ama hiç bir işe yaramadı muhtemelen sahte orjimal bulursanız banada haber verin olurmu

Bende yıllar önce kullanmıştım o zamanlar eczacım önerip vermişti ağız kuruması dışında hiç bir sorun yaşamadım ki bu kurulukta devamlı su içme ihtiyacı olmuştu ilk ay çokta güzel kilo vermiştim şimdi tekrar diyete başlamak istiyorum ve bir arayış içerisindeyim şehir değişikliğinden dolayı artık bir eczacım yok hala fx15 üretiliyormu üretilmiyormu yada orjinalini nasıl alabilirim bu konuda bilgisi olan varmı acaba
Merhaba. Firmasıyla görüştüm ben. Siz ne yaptınız. Çok tereddüt ediyorum. Korkuyorum .

X