Gaz yuzunden emzirememek...

zor zamandan geciyorsunuz. esinize de cok geçmiş olsun. cocuklar kucukken anne icin hep gonulde bir yük oluyor. hersey ne kadar iyi olursa olsun yetersiz hissediyordum. kendinizi uzmeyin. hepimiz geciyoruz o yollardan.

emmemesi ile ilgili internette pek cok kaynak vardir okuyabileceginiz. su an sizi yanlis yonlendormek istemiyorum. tek soylemek istedigim kendinize cok yuklenmeyin. bol bol okuyun ve size uygun gelen bilgileri uygulayin. mama zehir degil, mutsuz olmaktansa ara sira mama vermekten imtina etmeyin. anne sütünü en cok arttiran şey mutluluk.

Allah yardımcımız olsun insallah gercekten ne zormus ya belkide bebislerimiz buyuyunce anne ne bu kadar aglayip uzdun kendini ee mama verseydin ya dicekler . Ama bu an o kadar kiymetli ki hem emzirmek hem onun sagligi icin . Bende gece 4 gibi uyudum . Esimde dun covit olmus ogrendik simdi neler olacak bakaim hepsi oes pese . Allah ikimizede yardim etsin. Bikkinlik geliyor insana gercekten

Haklisın zaten dun gece mama verdim mama almamistim sagip veriyorum diye ama gece sutum bittigi icin sagip veremedim azalmos uzun suredir vermedigim mamayi icirdim korkarak zamani gecmistir diye . Mama alacam bu durumlar icin . Tesekkur ederim motive icin

Geçmiş olsun evet emzirmek kadar güzel bisey yok. Bak ben bugün ne yaptım ten tene teması denedim soydum girdik battaniyenin altına biraz sonra tutup emmeye başladı tutması bile güzel bisey. Biraz öncede emzirmeyi denedim yine biraz emdi. Bu ten temasını hergün yapmayı düşünüyorum biraz ise yaradı sende durumlar nasıl?

Bana bebek vurdu tenime dokunmak istemedi meme emecegini dusunup :) oynadim sarildim . Benimki sarilmayi kucakta durmayi sevmiyor . 2 dk sonra sikildi agladi
. Sagiyorum teklif ediyorum

Kimyon çayı verebilirsiniz bebeğe ve kendinizde içerseniz gaz biraz daha iyi o
lur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…