Gazi hastahanesi burun ameliyatı dr Duygu ötgöz şibar ameliyat sürecim

Tekrar geçmiş olsun. İnsan bilemiyor ki. Bugün haberlerde okudum. Kızın biri ünlü bir cerraha ameliyat olup narkozda sıkıntı yaşayıp vefat etmiş. Üstelik hastane ona 165 bin hesap çıkarmış.
Ama narkoz gercekden cok agır bırsey bende güvenemedım cok unlu bı hocaydı ucretıde sorun degıldı ama hıc guven vermedı bana doktor sans ısı gercekden ama serhat hoca duygu hoca memnun kalırsınz ablamda ameliyat olcak bu ay bakalın onun durumuda ben gbı guzel gecerse yazarım

Merhaba kızlar. Benim sorunum burun değil meme küçültme ama size birazda olsa fikir verir diye yazıyorum. Bende duygu hocaya ameliyat oldum Hastanedeyim henüz. Bugün çıkıcam inşallah. Çoook memnun kaldım gerçekten gözünüz kapalı gelebilirsiniz. Ücrette ödemedim. Sadece 130 lira sütyen bide 65 liraya özel bandaj aldım. Çok ilgili bir doktor sizde ne gerginlik bırakıyor nede kafabızda soru işareti herşeyi cevaplıyor. Ve en önemlisi çok güzel iki tane minnak dik memem oldu ki henüz şişi var ödemi var falan yani bu hali bile muhteşem. Duygu hanım hakkında kafanızda soru işareti kalmasın. Gönül rahatlığı ile gelin.

Araştırma görevlisi ise halen uzmanlığını almamıştır.
Geçmşl olsun çok sevındım sızın adınıza dedıgım gıbı duygu hoca cok basarılı guler yuzlu ve gercekden ısınde cok ıyı degılmı ınsallah bır an once hızlıca toparlanırsınız bazıları dıyor nasıl guvenıp ameliyat oluyorsunuz dıye ama her hastası memnun ayrılıyor duygu hocadan

Banada nasıl güveniyorsun en azından profa git dediler ama ben çok memnun kaldım şimdi herkesede tavsiye ediyorum.

Merhaba bende duygu hocaya ameliyat olacağım ancak yaptığı burunların fotoğrafını göremedim siz sanırım ameliyat oldunuz benimle iletişime geçip ameliyat süreciniz hakkında konuşabilir miyiz , burun resminizi görebilir miyim

Merhaba bende duygu hocaya ameliyat olacağım ancak yaptığı burunların fotoğrafını göremedim siz sanırım ameliyat oldunuz benimle iletişime geçip ameliyat süreciniz hakkında konuşabilir miyiz , burun resminizi görebilir miyim

Merhaba Ben meme küçültme ameliyatı oldum merveozel arkadaşımız burun ameliyatı oldu duygu hanıma.
merhaba, gazide veya başka devlet hastanelerindeki burun ameliyatını devlet karşılıyor mu acaba ?
Merhaba normalde bazı devlet hastaneleride yapıyor bu ameliyatları ben meme küçültme ameliyatı oldum gazi hastanesinde ama ondan önce devlet hastanelerini de araştırmıştım pandemiden dolayı devlet hastaneleri şuan estetik ameliyat yapmıyor dendi bana o yüzden üniversite hastanesine gittim.

Yazın banaozelden atayım sormak ıstedıgınız herseyı de sorabılırsın zaten duygu hoca mükemmel bı cerrah ıcınız cok ferah olsun cok gzel doktora denk gelmıssın

merhaba, gazide veya başka devlet hastanelerindeki burun ameliyatını devlet karşılıyor mu acaba ?
Gazıde karsılıyır benım burnumu karsıladı benım cevremde ve forumda knsdum herkesın burnnu karsıladı kemet yamukluk burun ucu dusuklugu falan bır tanesı bıle olda karsılıyor yanı duygu hocanın hastalrınoyle

merhaba ben de gazi hastenesinde burun estetiği olmayı düşünüyorum ahsen öncüyü çok duydum birde duygu ötgözü siz duygu doktora ameliyat oldunuz mu ya da hangisini tavsiye edersiniz duygu doktordan randevu düşünüyorum cevaplarsanız çok sevinirim

merhaba meme küçültme ameliyetı oldunuz mu bende istiyorum olmak acaba ne kadara yaptırdınız

Bende Duygu hanımla görüştüm burun ameliyatı olacağım geri dönüş yaparsanız buradan sevinirim. Geçmiş olsun şimdiden
duygu hanıma ameliyat oldunuz mu bende randevu almayı düşünüyorum lütfen benim için çok önemli gerçekten ameliyat olmak istiyorum bir an önce

benle bu süreci paylaşır mısınız randevu alıcam ama ahsen öncü ve duygu ötgöz arasında kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…