Gazi hastahanesi burun ameliyatı dr Duygu ötgöz şibar ameliyat sürecim

Ben 24 Haziran’da Duygu Hanım’a ameliyat oldum. Burnumda hiçbir nefes sorunu, yamukluk, kırık yoktu. Burun ucum uzun ve kemerliydi. Alçı 11 gün kaldıktan sonra koruyucu bant takılmadı. Fazla ödem olmadığı için gerekli görmedi. 3 ay dolmak üzere ve burun ucumda düşüş mevcut. Deri kendini aşağı bırakmış durumda ve kıkırdağım da beklediğimden daha aşağıda. Geçen ay bana enjeksiyon ile ödemi eriteceğini söyledi bu ay kontrole gittiğimde bant kullanmamı ve geçmezse 8. ayda revizyon yapacağını söyledi. Tekrar revizyon olmak konusunda kararsızım..

Merhabalar bende olmak istiyorum duygu hanımda da araştırıyorum şuanlık rica etsem bir kaç fotoğraf yandan atar mısınız ☺️

Merhabalar bana burnunuzu atar mısınız bende duygu doktora olmak istiyorum da kafamda soru işaretleri var burnunuzu görebilirmiyim yandan

Ben 24 Haziran’da Duygu Hanım’a ameliyat oldum. Burnumda hiçbir nefes sorunu, yamukluk, kırık yoktu. Burun ucum uzun ve kemerliydi. Alçı 11 gün kaldıktan sonra koruyucu bant takılmadı. Fazla ödem olmadığı için gerekli görmedi. 3 ay dolmak üzere ve burun ucumda düşüş mevcut. Deri kendini aşağı bırakmış durumda ve kıkırdağım da beklediğimden daha aşağıda. Geçen ay bana enjeksiyon ile ödemi eriteceğini söyledi bu ay kontrole gittiğimde bant kullanmamı ve geçmezse 8. ayda revizyon yapacağını söyledi. Tekrar revizyon olmak konusunda kararsızım..
Şikayetleriniz ne durumda acaba? Bazen ödem de böyle şeylere yol açabiliyomuş kendiliğinden geçti mi yoksa revizyon mu oldunuz

Merhabalar ameliyatın üzerinden 7 ay geçti. Şikayetlerim hâlâ devam ediyor. Burnum çok bariz olmasa da fotoğraflarda yamuk çıkıyor. Burun ucum hala düşük. Sürekli önemli günlerde bant kullanıyorum yaklaşık 10 saat kalkık tutuyor bandı çıkarınca yine aynı. Haziran ayında revizyon yapacağını sadece ucunu kaldıracağını söyledi doktor. 15 dakikalık bir işlem dedi. Arkadaşımla beraber olmuştuk o da revizyona kaldı anlayacağınız. Burnumun estetik olduğunu kimse anlamıyor. Doğuştan böyle sanıyorlar estetik diyince herkes şaşırıyor.

Merhabalar ameliyatın üzerinden 7 ay geçti. Şikayetlerim hâlâ devam ediyor. Burnum çok bariz olmasa da fotoğraflarda yamuk çıkıyor. Burun ucum hala düşük. Sürekli önemli günlerde bant kullanıyorum yaklaşık 10 saat kalkık tutuyor bandı çıkarınca yine aynı. Haziran ayında revizyon yapacağını sadece ucunu kaldıracağını söyledi doktor. 15 dakikalık bir işlem dedi. Arkadaşımla beraber olmuştuk o da revizyona kaldı anlayacağınız. Burnumun estetik olduğunu kimse anlamıyor. Doğuştan böyle sanıyorlar estetik diyince herkes çok g

Merhabalar ameliyatın üzerinden 7 ay geçti. Şikayetlerim hâlâ devam ediyor. Burnum çok bariz olmasa da fotoğraflarda yamuk çıkıyor. Burun ucum hala düşük. Sürekli önemli günlerde bant kullanıyorum yaklaşık 10 saat kalkık tutuyor bandı çıkarınca yine aynı. Haziran ayında revizyon yapacağını sadece ucunu kaldıracağını söyledi doktor. 15 dakikalık bir işlem dedi. Arkadaşımla beraber olmuştuk o da revizyona kaldı anlayacağınız. Burnumun estetik olduğunu kimse anlamıyor. Doğuştan böyle sanıyorlar estetik diyince herkes şaşırıyor.
Merhaba çpk geçmiş olsun fotoğraf atabilir misiniz özelden öncesi sonrası için :)

X