Gebe Kürtaj

Arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı kürtaj yaptırmak zorundayım perşembe günü operasyonum olacak merak ettiğim şey şu kürtajda rahimi genisletiyorlarmis islem bittikten sonra vajina daraltma islemi uygulasam tutar mı bilgisi olan yazabilir mı teşekkürler
Bebeği aldırdığınıza üzülmeden vajinanın derdinde misiniz? Yoksa insanları deli etmek için mi bunu yazıyorsunuz?

Arkadaşlar bazı sebeplerden dolayı kürtaj yaptırmak zorundayım perşembe günü operasyonum olacak merak ettiğim şey şu kürtajda rahimi genisletiyorlarmis islem bittikten sonra vajina daraltma islemi uygulasam tutar mı bilgisi olan yazabilir mı teşekkürler
Evlenmicen insandan nıye cocuk yapıosn evlenmcn ınsana nıye ılıskıye gırıosn da boyle bısey sebep olup bı cana kıymaya sebep olup sonra ılerdekı cocugu u dusunuosn boyle bı cana kıymaya sebep oluosn Allah senı bıldgı gbı yapar umarım

Vajina daha önemli tabi

Evlenmicen insandan nıye cocuk yapıosn evlenmcn ınsana nıye ılıskıye gırıosn da boyle bısey sebep olup bı cana kıymaya sebep olup sonra ılerdekı cocugu u dusunuosn boyle bı cana kıymaya sebep oluosn Allah senı bıldgı gbı yapar umarım
Insanları kinamaktan vazgeçin artık aradan 2 ay geçti ben şuan vicdan azabi cekiyorum !

Kalbi atmaya başlayan küçük bir cana kıymak mı önemli, yoksa vajinanın genişlemesi mi kızlar ayıp ediyorsunuz(!). Tabi vajina çok önemli, ya ileride evlendiği insan dar vajina isterse?

Zaruri durumlarda elbette kürtaj olmayı savunurum, kimseyi bu konuda yadırgamamıştım şimdiye kadar. Ama bunu yaparken neye yol açtığını düşünmeyip de vajina derdine düşmek haddinden fazla.

Arkadaşlar bence fazla yükleniyorsunuz.. Yaşı küçük Bi cahillik yapmış burası Türkiye öyle Avrupa gibi bekar anne Olcam çocuğumu tek doğurup büyütücem olayları malesef ülkemizde yok.. Belki o hergün okuduğumuz KADIN CİNAYETLERİ ne bir isim daha eklenecekti.. İnsan bu düşer şaşar herkes hata yapar.. Ben şuan çok evlat istiyorum her gece ağlıyorum ve evet bu arkadaş Bi evladı var aldırmış ama bu onun hesabı bize kınamak düşmez.. Büyük ihtimalle evleneceği zaman kürtaj da vajinayı çok açıyorlar diye düşünüp belli olur diye korkup sordu bizlere. Rabbim in imtihanı herkeste farklıdır kimse içinde ne yaşar bilinmez. Umarım Rabbim evlendiğinde evlat aratmaz sana ki içimden bir ses biz bu kadar isterken sen aldırdın diye ilerde sınavın bu olacak diyor. Hakkında hayırlısı

Arkadaşlar bence fazla yükleniyorsunuz.. Yaşı küçük Bi cahillik yapmış burası Türkiye öyle Avrupa gibi bekar anne Olcam çocuğumu tek doğurup büyütücem olayları malesef ülkemizde yok.. Belki o hergün okuduğumuz KADIN CİNAYETLERİ ne bir isim daha eklenecekti.. İnsan bu düşer şaşar herkes hata yapar.. Ben şuan çok evlat istiyorum her gece ağlıyorum ve evet bu arkadaş Bi evladı var aldırmış ama bu onun hesabı bize kınamak düşmez.. Büyük ihtimalle evleneceği zaman kürtaj da vajinayı çok açıyorlar diye düşünüp belli olur diye korkup sordu bizlere. Rabbim in imtihanı herkeste farklıdır kimse içinde ne yaşar bilinmez. Umarım Rabbim evlendiğinde evlat aratmaz sana ki içimden bir ses biz bu kadar isterken sen aldırdın diye ilerde sınavın bu olacak diyor. Hakkında hayırlısı

Evlenip anne olmak hep hayalimdi.
Rabbim bunla sinamasin beni inşallah.
Ben bunun vicdan azabanini cekiyorum malesef ki ayrıca ben doğuluyum bunu sorma sebebim evlendigimde anlaşılır. Anlasilmasin diye sadece sordum yoksa vajinanin derdinde değilim

Merak etmeyin genişleme falan olmaz, tekrar bir operasyon geçirmeye gerek yok.

Merak ediyorum insanların özeline bu kadar müdahale hakkını nerden bulurlar. Kadın size aldırsam mı diye sormuş mu, hayır. Neden konuşursunuz daha. Hayret bir şey.

İnsanları kınamak ne kolay yaşadıklarını bilmeden. Bırakın yaşayacağı vicdan azabıda onu ilgilendirsin.
Yeni kürtaj oldum (malesef düşük yaptım) herhangi bir açılma olmuyor yalnız evlendiğimde problem olmasını istemiyorum demişsin. Kızlık zarı operasyonu da geçirmen gerekicek sanırım.

Ama hep şunu demek istemişimdir küçük kız kardeşlerime,

Sonunu düşünmeden aşk sevgi uğruna benliğinizi yitirecek, sonradan pişman olacağınız hareketler yapmayın. Eğer mütevazi bir yaşam sürüyorsanız ona göre hareket etmelisiniz çünkü inanın artık bende kadın cinayetleri görmekten yıldım. Üzülüyorum, kahroluyorum. Malesef ki ataerkil bir düzende yaşıyoruz. Küçük heyecanlar uğruna hayatınızda kapanmayacak yaralar açmayın.

X