Gebelere Uygun Tonik

Bearhug

Once upon a time there was a happy bear family...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
4.226
9.272
Merhaba herkese 🌞
İçeriği hamileler için uygun tonik tavsiyeniz olur mu acaba? Aktif sivilcem yok ama bazı ürünler sivilce yapabiliyor hassas bir cildim var. Cilt tipim karma.
Nem dengesi sağlasın seruma yüzü hazırlasın anti aging de olabilir.
Hyalüronik asit toniğim var Loreal normalde bendeki etkisinden aşırı memnundum ama maalesef içinde pek de gebeler için uygun olmayacak alkol ve benzil salisilat gibi şeyler var daha temiz içerikli alternatif bakıyorum 🥲🙏🏻

Youtubede Naturally Serein var bakın isterseniz içeriği temiz ürünleri dosyalıyor. Tonik için bu attığıma bakabilirsiniz
F4BD5AD8-72D9-46B5-9A15-26C538C563A3.jpeg

Kimyager bir anne var instagramda. Sulekaraok kullanıcı adı. Onun sabit hikayelerine bir göz atın. Bir süre önce doğum yaptı. Hala temiz içerikler kullanıyor.

Youtubede Naturally Serein var bakın isterseniz içeriği temiz ürünleri dosyalıyor. Tonik için bu attığıma bakabilirsiniz Eki Görüntüle 3245940
Çok teşekkür ediyorum bakacağım 🥰🙏🏻
Kimyager bir anne var instagramda. Sulekaraok kullanıcı adı. Onun sabit hikayelerine bir göz atın. Bir süre önce doğum yaptı. Hala temiz içerikler kullanıyor.
Teşekkür ederim bakayım o hesaba da 🥰🙏🏻

Merhaba herkese 🌞
İçeriği hamileler için uygun tonik tavsiyeniz olur mu acaba? Aktif sivilcem yok ama bazı ürünler sivilce yapabiliyor hassas bir cildim var. Cilt tipim karma.
Nem dengesi sağlasın seruma yüzü hazırlasın anti aging de olabilir.
Hyalüronik asit toniğim var Loreal normalde bendeki etkisinden aşırı memnundum ama maalesef içinde pek de gebeler için uygun olmayacak alkol ve benzil salisilat gibi şeyler var daha temiz içerikli alternatif bakıyorum 🥲🙏🏻
Miseca markasını tavsiye ederim. Eczacı üretimi ve vegan.

X