Gebeliğe Hazırlık Gebeliğini öğrenmeden önce rüya görenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

birisi111

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
384
115
Merhaba kızlar.Bebek sahibi olmak istiyoruz ve ben bu gece rüyamda doktora gidiyordum doktor bana oğlun olucak senin diyordu sonuçlar çıktı mı diyordum hayır ama ben hissediyorum biliyorum diyordu daha sonra ultrasona götürüyordu benim böyle bişey yaşayıp daha sonra hamileliğini öğrenen veya bu tarz bişey yaşayan var mı aranızda yazarsanız çok sevinirim :)

Merhaba kızlar.Bebek sahibi olmak istiyoruz ve ben bu gece rüyamda doktora gidiyordum doktor bana oğlun olucak senin diyordu sonuçlar çıktı mı diyordum hayır ama ben hissediyorum biliyorum diyordu daha sonra ultrasona götürüyordu benim böyle bişey yaşayıp daha sonra hamileliğini öğrenen veya bu tarz bişey yaşayan var mı aranızda yazarsanız çok sevinirim :)
Merhabaa 🥰 ben değil ama bi arkadaşım görmüştü rüyasında hamilesin oğlun olacak demişler o ay hamile olduğunu öğrendi. Benim de annem görmüş bu ay beni hamileydin diye arıyo 🤦‍♀️ En ufak bişey bile bi umut doğuruyo işte içimizde 😊

Çok fazla düşünüyorsan bilinçaltın sana oyunlar oynuyor olabilir,stres büyük etken.

Merhabaa 🥰 ben değil ama bi arkadaşım görmüştü rüyasında hamilesin oğlun olacak demişler o ay hamile olduğunu öğrendi. Benim de annem görmüş bu ay beni hamileydin diye arıyo 🤦‍♀️ En ufak bişey bile bi umut doğuruyo işte içimizde 😊
Evet canım gerçekten öyle ama bende önceden başkalarını görmüştüm ve onlarda çıkmıştı gerçekten birisinin hamileliğini birisinin cinsiyetini görmüştüm ikiside çıkmıştı :)

Tamamen bilinç alti ile alakali bir durum algida secicilik.
Yani rüya gördünüz diye gebe kalacaksiniz diye bi kaide yok.
Ne rüyalar gördüm doğurdum emzirdim sevdim vs. Ama hamile degilim hic kalmadım.

Psikolojik bu rüyalar bebek istediğiniz için

Benim arkadaşım da rüyasında test yapıyor çift çizgi görüyor kalkıp test alıyor ve çift çizgi..... sonralarda da kız bebek görmüş bakalım o çıkıcak mı... bazılarına oluyor öyle işte...

Benim arkadaşım da rüyasında test yapıyor çift çizgi görüyor kalkıp test alıyor ve çift çizgi..... sonralarda da kız bebek görmüş bakalım o çıkıcak mı... bazılarına oluyor öyle işte...
Hayırlısı olsun inşallah🥳Bende yaşadım başkalarını gördüm ve gerçekten de gördüğüm çıktı bakalım ne olucak 🤷🏻‍♀️🤗🤗

Ben 4 5 gün önce gördüm rüyamda kucağımda bebek gördüm eşimi falan gördüm psikolojik de değil çünkü doğum kontrol hapını yeni bıraktım umudum yoktu dün hamile oldugumu öğrendim birde bu ara herkes sen hamilesin vs diyordu iki gün sonra çocuk olursa vs diye cümleler kuruluyor du

Ben 4 5 gün önce gördüm rüyamda kucağımda bebek gördüm eşimi falan gördüm psikolojik de değil çünkü doğum kontrol hapını yeni bıraktım umudum yoktu dün hamile oldugumu öğrendim birde bu ara herkes sen hamilesin vs diyordu iki gün sonra çocuk olursa vs diye cümleler kuruluyor du
Ayy hayırlı olsun inşallah canım 🥳Allah bebişini sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah dua et banada🤲🏻🤗🤗🤗🤍

Ayy hayırlı olsun inşallah canım 🥳Allah bebişini sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah dua et banada🤲🏻🤗🤗🤗🤍
Teşekkür ederim ❤🌼 Allah gönlünüze göre versin inşallah en doğru zamanda ben çok umutsuzdum cidden hala şokunu atamıyoruz eşimle 🌼❤ en kısa zamanda sizede nasip olsun

Mesela belirtileriniz nelerdi benim bat mesela 16sında veya 19 unda yani son bikaç gün şuan sanki bikaç belirtim var gibi ama belki psikolojiktir diye emin olamadım boş yere de umutlanmak istemiyorum 🤷🏻‍♀️

X