Gebelik Belirtilerim :)

Hormon iyi yumurtlama da sıkıntı var tembel ve kalitesiz dedi bende soğan suyu kuladim ondan bu tuaf vücudum ya enson yapılan test bunlar
Yani ben normalde ameliyathaneye hemşiresiyim Ben bir sıkıntı göremedim ama mutlaka prolaktinize falan da baktırın testosteron hormonlarınıza

Yani ben normalde ameliyathaneye hemşiresiyim Ben bir sıkıntı göremedim ama mutlaka prolaktinize falan da baktırın testosteron hormonlarınıza
Porolaktin de var adetin 2 günü baktirmistim ama testesteron bilmiyorum en alta

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-16-14-49-25-447_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-01-16-14-49-25-447_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 26
Merhaba arkadaşlar öncelikle Tip1 Diyabet hastasıyım. Yaklaşık 2 yıllık evliyim ve 10 aydır korunmuyordum. Günde 4 kez insülin kullanıyorum ve şeker düzeylerimi çok iyi seviyeye getirmiştim ve 3 aylık kan şekerim yaklaşık 5.3'lere kadar inmişti yani Doktorum için hiçbir sorun yoktu 20 kilo kadar vermiştim. Kilo aldığım için hormonlarımda sorun vardı ama Kilo verince onlar da ortadan tamamen kayboldu ama yine de 9 ay kadar gebe kalamadım. Her Adetim geciktiğinde ya da gecikmeden önce çeşitli belirtiler vardı her seferinde Hüsran çıktı. Bu ay da yaklaşık 8 gün gecikmeli öğrendim. Şu an 6+1'im 😃 tek belirtim geçmeyen göğüs ağrısı ve regli olacakmış gibi hafif kasılmalar ama ondan çok daha hafif. Sormak istediğiniz Yardımcı olabileceğim birçok konu vardır seve seve yardımcı olurum size gebe kalmadan önce sürekli buradaydım Şimdi benim durumumda olan herkese dua ediyorum sabır diliyorum Dualarım gerçekten sizinle. Umudunuzu kaybetmeyin siz de benim için dua edin ben de bebeğimin kalp atışlarını duyabilmek için bekliyorum sağlıkla kalın 😘😘😘😇😇😇
Canım merhaba sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 🥰 benim de 4 günlük gecikmem var iki aydır düzenliydi reglim ama bu ay böyle gecikti hafif kasık ağrım bir iki kez kasıkta batma oldu bir de yoğun şeffaf uzayan beyaza yakın akıntım var sende de akıntı oldu mu acaba 🌸

sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah ben 6 aydir korunmuyorum ve adetim hep düzensizdi son 3 ay duzene girdi gununde oluyodum her ay negatifi görmekten sıkıldığım için bu ay hiç ilgilenmedim ve yumurtlama gununden 2 3 gün once iliskiye girdik suan gecikmenin 7.gunundeyim bugun twst yaptim negatifti anliyamadim neden oldugunu ve hicbir belirtim yok normalde yogun adet belirtileri yasardim bu sefer gecikmeden bu yana beyaz kremsi bi akintim var ve arada kasiklarim agriyo hafif ve kac saniyelik nedenini anliyamadim bu konuda bi fikriniz var mi acaba
Hemen doktora gitmenizi tavsiye ederim. Bende aynısını yaşadım ve düşük oldu geçen ay

X