Gebelik belirtilerinde göğüs ağrınız ne şekildeydi?

Selam arkadaşlr. Malum regl öncesi olam belirtilerle hamilelik belirtileri çok benzer . Göğüs ağrınız ne şekilde olmuştu ? Bugün göğsüm çok hassaslaştı ama meme ucu değil . Özellikle koltuk altına doğru olan kısımlar yani kenar kısımları inanılmaz ağrıyor hassas . Ama gelin görünki regl öncesi de göğüs hassasiyeti yaşarım. Bu kadwr belirgin mi tam kestiremiyorum . Reglime 4 gün kaldı bugün kasık ağrısı da bi geliyor bi gidiyor .
Canım benim adet öncesi hassas olurdu ve ağrırdı göğsüm ama sadece dokununca ve ya bastırınca. Sütyeni çıkardığımda bir şey hiss etmiyordum. Ama hamile olduğumda 2-3 kat hassaslaşmıştı dokunmasam bile çokk ağrıyordu sütyeni çıkarınca ağrıyordu ama ardıyla çook rahatlıyordum🥰

Selam arkadaşlr. Malum regl öncesi olam belirtilerle hamilelik belirtileri çok benzer . Göğüs ağrınız ne şekilde olmuştu ? Bugün göğsüm çok hassaslaştı ama meme ucu değil . Özellikle koltuk altına doğru olan kısımlar yani kenar kısımları inanılmaz ağrıyor hassas . Ama gelin görünki regl öncesi de göğüs hassasiyeti yaşarım. Bu kadwr belirgin mi tam kestiremiyorum . Reglime 4 gün kaldı bugün kasık ağrısı da bi geliyor bi gidiyor .

4 gün var demişsiniz oldunuz mu regl ya da test yaptınız mı

Merhaba arkadaşlar benim de göğüs ağrım var öyle aniden başlıyor hareketlerim fln kısıtlanıyor hatta günüm geçtikten sonra başladı normalde öncesinde olurdu 5 gün geciktim sizce hamile olabilir miyim?
Bide bugün sabahtan beri bı halsizlik baş dönmesi var midem de bulanıyor bı sabah bide aksamları oluyor. Ama bunların hepside günüm geçtikten sonra başladı adetim düzensiz o yüzden emin olamıyorum 😕

Merhaba arkadaşlar benim de göğüs ağrım var öyle aniden başlıyor hareketlerim fln kısıtlanıyor hatta günüm geçtikten sonra başladı normalde öncesinde olurdu 5 gün geciktim sizce hamile olabilir miyim?
Bide bugün sabahtan beri bı halsizlik baş dönmesi var midem de bulanıyor bı sabah bide aksamları oluyor. Ama bunların hepside günüm geçtikten sonra başladı adetim düzensiz o yüzden emin olamıyorum 😕
Bence sabah ilk idrarla test yapın. Varsa 5 gün gecikmeyle kesin cıkar cünkü

Ilk hamileligim.sonlandi suan 6 haftalik hamileyim ikisinde de gögüse ağrısıyla fark edip test yaptım :) pek sizlerde kasık agrisi ara ara birde genital bolgede veya ic bacakalrda hafif sızı gibi seyler hissediyormusunuz

Bugün test yapcaktım ama bugün regl oldu. Maalesef yin olmadj
Aa öyle mi
Sizin belirtiler bende de vardı
Anlamadım ki bu belirtileri neden görüyoruz acaba ?
Hamileliği düşünmeden önce hiç vücudumda böyle hisler olmazdı

İnşallah vücut kendini hazirliyordur diyelim bir dahaki aya gönlünüzce olsun 🤲🏼

Ilk hamileligim.sonlandi suan 6 haftalik hamileyim ikisinde de gögüse ağrısıyla fark edip test yaptım :) pek sizlerde kasık agrisi ara ara birde genital bolgede veya ic bacakalrda hafif sızı gibi seyler hissediyormusunuz
Bacaklarımda oluyor böyle kramp gibi saplanıyor yarım saat fln sonra geçiyor kasık ağrım 2 3 gün önce oldu sanırım soğuk da almışım şuan ağrım varsada hissetmiyorum açıkçası bide unuttum yazmayı 28. Günde lekem oldu benim dedim herhalde adet olacam olmadi 35. Gün şuan

Ayy belirtileriniz var gibi
Üstelik adetiniz de gecikmiş
Adetiniz normalde de 5 gün vs gecer miydi ?

Ayy belirtileriniz var gibi
Üstelik adetiniz de gecikmiş
Adetiniz normalde de 5 gün vs gecer miydi ?
IMG20240513130742.jpg
bugün test yaptım sanırım hamileyim inşallah sağlıkla gelir 🥲😊🙏

Canım ben kasık ağrısı nedir onu da bilmiyorum ya kasık neresi diye araştırdığım bile olmuştu. Kasık ağrısı da olmadı bende. Dediğim gibi sadece göğüste dolgunlaşma mavi damarlar vardı. Birkaç gün burnum kanadı o da alakalı olabilir sanırım kan basıncı değiştiği için. Akıntı beyazdı bende şeffaf değil
Merhaba mavi damarlar bendede var tek taraflı ni göğüs ağrısı çekiyorum koltuk altına doğru ilerleyen bide tam göğsümün altında sizdede öyle mi oldu

X