GEBELİK.....Beta hcg acilll

Genelde böyle ılk hamılelıgımde de boyleydı geç döllenme vs olmadıysa böyle oluyor yanı bu haftalarda tabı kesın gözüyle bakmamak lazım herkesin surecı farklıda ısleyebılır yıne de ınsallah gosterırır mınık :)
Bakcaz bakalım işte bende bir an evvel kontrole gitmek istiyorum. her türlü gebelik var neticede insan endişe ediyor. takip etmek gerek.

Sendende razi olsun🤲🤲🤲🤲🤲🤲. Allah cc saglikli gebelik yasatsin.Saglikla bebegini kucagina almayi nasip etsin.Senden guzel haber alana kadar dua edicem sana. Dr.den sonra bana da yaz burdan ,sevincinide rahatla paylasalim.Dualarimdasin.❣🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
Selam bugün dr ye gittim herşey yolundaymış çok şükür 15 gün sonra kalp atışı için gideceğiz inşallah onu da sağ Salim duyarız Allah razı olsun tekrardan 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

benim kese 6000 ken gozuktu kalp atisi da aldi dr o zaman

Arkadaşlar merhaba son adet tarihim 1 kasim ,adet tarihine göre 5+2gunluk hamileyim ama ayın 2 si beta HCG 66 çıktı 7 si dün 313 çıktı beta HCG yavaş ilerliyor gibi geldi

Ob
Arkadaşlar lütfen yardım edin. 31 Ekim son adet tarihimdir aşırı mide bulantılarım dan ve kaşık agrımdan dolayı test yaptım yok silik bi şekilde 2. Çubuk gözüktü aradan 3 gün sonra adetimin geçmesinden 2 gün sonra dr ye gittim beta hcg 448 çıktı 2 gün sonra gel tekrar bakalım kese gözükmüyor daha küçük dedi bugün gittim 790 çıktı 2 katı artmadı acaba bi sorun teşkil ediyor mu başına gelen var mıdır ???? Dr keseyi bugünde göremedi karından ultrasonla salı günü gel dedi. Tetkik sonuçlarını görüşmedik daha. Progestoron değerim 26.3 çıkmış Dış gebelik olmasından çok korkuyorum Yardımcı olursanız sevinirmmmm
Keseniz nezaman görüldü bende sizin gibiyim ama beta HCG yavaş yükseliyor gitsem gorunurmu acaba dun beta HCG 313 du

Gebelık haftanıza bakınca çözdüm olayı her kafadan bi ses cıkınca sizde henuz hamılelıgın basında olunca strese girmissinniz . Saglık ocagında kan testlerinizi tekrarlayın düzenli artıs olursa korkmayın en az bir bucuk katı kadar yani . Bende ilk gunler cok stresliydim bide benım yerlesme kanamam ara ara devam etmıstı dıs gebelıkten korkmustum baya . 5. Haftamda doktora gittim keseyi karından goremedı vajınal muayene ile gordu . Yengemde mesela 10binlerde beta varken kese gorunmedi . Aslında bu degerler gittigimiz hastanenein ultrason cihazlarının kalitesine gore de degısebılıyor . Hakkınızda hayırlısı ❤️
Size kesinlikle katılıyorum devlet hastanelerinde düşük cihazlar var kese de embriyo da zor görünüyormuş hastanede kullanılan cihaz çok önemliymiş bunu çok kişiden duydum Ben 3. Haftada beta baktırdım 4 kere artış iki katıydı Şimdi beklemedeyim bi daha baktırmadım beta. Haftaya pazartesi randevum var eğer kese görünürse ve betama bakılırsa buradan da yazarım ama hastanelere cihazlara göre çoook değişiyor hanımefendi çok haklı.

X