GEBELİK.....Beta hcg acilll

Ben dun kan testi verdim 313 çıktı Perşembe doktora gidicem gozukmezmi ki adet tarihine göre 5+2 gunluk beta HCG göre 4
Alttan ultrason la gözüktü valla canım benim istemiyorum dedim benim dr yurt dışında 12 haftaya kadar alttan bakıyorlar herşey net olsun diye biz sadece emin olamadığımızda bakıyoruz ne olur ne olmaz diye en doğrusu o dedi ya

Canım beta kaçtı ? Bende bugün gittim geldim doktora normal karın ultrasonuyla göremedi. Beta 1234 çıkmış sonuç sayfasından gördüğüme göre. Bat 31 ekim benim de. Gecikmenin 4.günü
Merhaba canım benim 2000 küsür dü betam. Zaten karın ulturasonuyla görmedi vajinal yaptı 3000 de görülüyor genellikle dedi

Merhaba canım benim 2000 küsür dü betam. Zaten karın ulturasonuyla görmedi vajinal yaptı 3000 de görülüyor genellikle dedi
Gözün aydın canım 😇 bende inşallah o değerlere ulaşabilirim. Az önce aradı doktorum idrarda kan görülmüş düşük riskin var dedi bana da 😔 inşallah ikimiz içinde güzel son olur 🌸
Başka bir doktora daha gidicem bugün veya yarın inşallah o güzel şeyler söyler

Gözün aydın canım 😇 bende inşallah o değerlere ulaşabilirim. Az önce aradı doktorum idrarda kan görülmüş düşük riskin var dedi bana da 😔 inşallah ikimiz içinde güzel son olur 🌸
Başka bir doktora daha gidicem bugün veya yarın inşallah o güzel şeyler söyler
Merhabalar idrarda kan görülmesi hangi değere bağlı acaba ben de idrar tahlili vermiştim lökositim 5.85 çıktı sınırın biraz üstü ve lökosit esterazım da pozitif çıkmış

Merhaba, benim de son regl tarihim 26 Ekim, aynı sıkıntı bende de oldu değerlerim iki kat artmayı bırakın düşmeye başladı sonra yeniden biraz çıktı Dr kesin dedi yani bu değerler ile sağlıklı gebelik olmaz, bir hafta düşmesini bekleyelim olmadı gelirsin müdahale ederiz dedi, bende düşsün ilaca kürtaja gerek kalmasın diye bitkisel şeyler yaptım, çok pişmanım, sonra benm içim rahat etmedi bu pazartesi başka bir doktora gittim yine beta hcg yapıldı ama değer hala 3000 de takılıp kaldı 10 gündür, Dr baktı ve kalp atışını duydu bu bir mucizeydi başka açıklaması yok, ve kalp atışı duyduktan sonra beta hcg ye bakılmaz gerek yok dedi. Burdan öğrendiğim şey Allah ol derse olur, tıpta her zaman iki kere iki dört etmiyor malesef, o yüzden emin olmadan asla yanlış şeyler yapmayın. Umarım hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız 😊

Merhaba, benim de son regl tarihim 26 Ekim, aynı sıkıntı bende de oldu değerlerim iki kat artmayı bırakın düşmeye başladı sonra yeniden biraz çıktı Dr kesin dedi yani bu değerler ile sağlıklı gebelik olmaz, bir hafta düşmesini bekleyelim olmadı gelirsin müdahale ederiz dedi, bende düşsün ilaca kürtaja gerek kalmasın diye bitkisel şeyler yaptım, çok pişmanım, sonra benm içim rahat etmedi bu pazartesi başka bir doktora gittim yine beta hcg yapıldı ama değer hala 3000 de takılıp kaldı 10 gündür, Dr baktı ve kalp atışını duydu bu bir mucizeydi başka açıklaması yok, ve kalp atışı duyduktan sonra beta hcg ye bakılmaz gerek yok dedi. Burdan öğrendiğim şey Allah ol derse olur, tıpta her zaman iki kere iki dört etmiyor malesef, o yüzden emin olmadan asla yanlış şeyler yapmayın. Umarım hepimiz sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız 😊
Mucize bunun adı.... ama keşke yapmasaydın ilaç kullanmasaydın bu durumu doktora mutlaka söyle belki kullandığın ilaç zarar verebilir .. rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin.. darısı bana kalp atışını inşallah duyarız

Merhabalar lütfen gören olursa cevaplayın. Hamileliğimi çatlamanın 10 uncu günü özel hastanede beta hcg 18.71 ile öğrendim 4 gün sonra değerim 110 du. 2 sonra yani bugün devlet hastanesindee 160 çıktı sizce bir sorun mu var yoksa hastane farklılığı mı değerlerimin böyle çıkması

Merhabalar lütfen gören olursa cevaplayın. Hamileliğimi çatlamanın 10 uncu günü özel hastanede beta hcg 18.71 ile öğrendim 4 gün sonra değerim 110 du. 2 sonra yani bugün devlet hastanesindee 160 çıktı sizce bir sorun mu var yoksa hastane farklılığı mı değerlerimin böyle çıkması
Hastane farklılığı ve kan verdiğiniz saat değer üzerinde etkili olabilir. Mesela iki gün öncekini daha geç bir saatte, diğerini daha erken bir saatte verdiyseniz bu bile etkileyebilir. Umarım bebeğiniz sizinledir ve ikiniz de iyisinizdir 🤲🏻

Hastane farklılığı ve kan verdiğiniz saat değer üzerinde etkili olabilir. Mesela iki gün öncekini daha geç bir saatte, diğerini daha erken bir saatte verdiyseniz bu bile etkileyebilir. Umarım bebeğiniz sizinledir ve ikiniz de iyisinizdir 🤲🏻
Cevapladığın için teşekkür ederim canım Allah razı olsun. Malesef ki o zaman kanamam başladı ve düşük gerçekleşti kısmet değilmiş demekki.

Kizlar ben 2ocakta 1838degerinde tam bes haftalikta keseyi gordum, galiba herkesin degeri farkli artiyo bide dr ilerleyen zamanda bakanlar keseye saniyoki deger yukselince gozukuyo o biraz dr insiyatifinde bence, benimde ill gebelik insllah hepimizin saglikla ilerler

Canım merhaba bende beta düştü kanama oldu kimyasal sandım sıfırlanmış DİE bakayım dedim ama tam tersi yukselmişti seninde kanaman olmuşmuydu acaba

Merhaba yazalı uzun zaman olmuş ama kaça düşmüştü lekelenme varmıydı. Aynı durumu yalıyoruz .msjı görüpte detay veriraen çok mutlu olurum.

X