Gebelik boyunca kanama şikayeti olanlar

Gloria_N

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr🤲
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2021
883
1.303

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 18 gün geçti.

Inquisitive

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
18 Şubat 2008
1.744
2.342
Evet duymuştum eray beyi deneyiminizi yazarsanız çok memnun olurum birde medipolde gülseren hanım varmış onun içinde iyi diyorlar 🤷‍♀️
Eray bey candir, okan uni yanisira kocaeli tip merkezinde de hasta kabul ediyor. Cok bilgili, sakin, sizi dinleyen ve iletisim kuran biri.. Ne zaman can sıkıci birsey olsa, ne zaman uzman gorusu gerekse kapisindayim. Kullandigi cihazlar da cok basarili, bu nedenle tespitleri de daha net oluyor. Haftaya randevum var gunum gelse diye bekliyorum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-04-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sssetset

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
36
8
36
Çok gecmiş olsun 😔 ağrınız mı oluyor da anlıyorsunuz kanamalarınzı acaba
Yok ağrım olmuyor sadece kanamam var tuvalete gidince görüyorum hergun oluyor başlarda pembeydi şuan kahverengi ama hala devam ediyor içeride kanama alanıda yok şuan çok küçük dedi doktor korkmamamı bebeklerin şuan çok sağlıklı oldugunu söyledi oyuzden biraz rahatladım en azından psikolojik olarak :)

sssetset

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
36
8
36
Benim bir doktorum direk kanama alanını görmüştü bunlar çıkacak demişti diğeri görmedi kanama alanı yok dedi ama aslında vardi
Bende başlarda iki kese arasında ufak bir kanama alanı vardı sonrasında kanama alanı yok dedi doktorum suanda kese içinde kanama alanı yokmuş sadece dısında çok ufak bir kanama alanı varmış ama bebekler çok iyiymiş kıpırdamaya başlamışlar hatta çok mutlu oldum kese ile ilgili problemim de azalmış zamanla dahada güzel olucak inşallah herşey diye düşünüyorum 😊🙏

sssetset

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
36
8
36
Eray bey candir, okan uni yanisira kocaeli tip merkezinde de hasta kabul ediyor. Cok bilgili, sakin, sizi dinleyen ve iletisim kuran biri.. Ne zaman can sıkıci birsey olsa, ne zaman uzman gorusu gerekse kapisindayim. Kullandigi cihazlar da cok basarili, bu nedenle tespitleri de daha net oluyor. Haftaya randevum var gunum gelse diye bekliyorum.
Aa ne güzel bana da çok yakın bende ondan randevu alim ozaman 😊

sssetset

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
36
8
36
Canım benim de kanamam var ben de 8. Haftadayım şuan nasılsın
Hala devam ediyor kanamam bugun yogundu hatta iki haftadır raporluyum çalışmıyorum ama bu hafta başlıcam yine çok korkuyorum en son doktora gittiğimde herşey yolundaydı inşallah hala öyledir 10+4 deyim şimdi :KK43:( bugun haftalık iğnemi oldum inşallah kesilir :KK43:(

Balim25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
82
69
22
Hala devam ediyor kanamam bugun yogundu hatta iki haftadır raporluyum çalışmıyorum ama bu hafta başlıcam yine çok korkuyorum en son doktora gittiğimde herşey yolundaydı inşallah hala öyledir 10+4 deyim şimdi :KK43:( bugun haftalık iğnemi oldum inşallah kesilir :KK43:(
İnşallah İnşallah içini ferah tut Rabbim sağlıkla bebeklerimiz kucağımıza almamızı nasip etsin 🤲🏻❣️

ilaydaylm2

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
277
109
26
Şu an nasılsınız?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 206 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin derisi kalınlaşmaya ve daha az şeffaf olmaya başlayacaktır. Su, vitamin, elektrolitler(sodyum, potasyum ve klorür gibi mineraller) ve diğer mineraller bebeğinizin kan oluşumu ve büyümesi için gerekli ve çok önemlidirler. Ayrıca bunlar vücudun çeşitli olayları sürdürebilmesi için de gerekli ve önemlidir. Bugün bebeğinizin yüzü iyice şekillendi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın