Gebelik hafta gereligi

Emelerva

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2020
119
42
Hanımlar 14 Kasım'da sat 1 Aralık tan 5 aralığa kadar covid ilacı aldım 2 Aralık beta 0.2 idi 18 Aralık beta 77 20 Aralık 200 olmuştu bugün ise kese gördük 4 haftalık dedi doktor adete göre 6+2 odası gerekiyor 35 günde adet görüyorum düzenli yumurtlamam 5 ile 11 Aralık arası gözüküyor sorum şu sizce ilaçların bı zararı olurmu geç döllenme tahmin ediyorum ilk gebelegimde öyleydi hep 2 3 hafta geriden dediler uzduler beni böbrek büyümemden dolayı 27. Hafta da gelmeye kalktı durdurdular 35+3 de doğdu 3350 gr.di çok şükür şuan 2 yaşında hiperaktif bence onun haricinde sağlık sorunu yok şükür sizce bu gebelegimde ilaçlardan dolayı geriden geliyor olabilirmi kaçıncı haftada kalp atışı duyulur ne zaman zararı olduğunu anlarız doktor beklicez den başka birşey demedi korkuyorum ve çok halsizim bulantılarimda erken başladı diyete başladım yine umarım ilk gebelegim gibi olmaz herkese Rabbim nasip etsin isteyen sağlıklı kucağımıza alalım inşallah cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

İlaç için söylemem gerekirse benim doktorum ya tamam ya devam olur dedi gebeliğin başında olduğu için. Uyumsuzluğu içindr benim en son 4ocakken 26sı diye yazıldı hep öyle hesaplandı bir sorun olmadı sağlıklı olsunlarda İnşaAllah bişey olmaz

İlaç için söylemem gerekirse benim doktorum ya tamam ya devam olur dedi gebeliğin başında olduğu için. Uyumsuzluğu içindr benim en son 4ocakken 26sı diye yazıldı hep öyle hesaplandı bir sorun olmadı sağlıklı olsunlarda İnşaAllah bişey olmaz
İnşallah teşekkür ederim

X