Gebelik hikayem

Bn 11 de adet oldum ya. Diğer ayda 11 Kasım'da adet olucaktim ya yakın bir tarihte dediğiniZ gibi
Yok onu demek istemedim. Bende öğrenmek için soruyorum aslında:)) 28günde adet olan birinin yumurtlama günü 14.gündür yani size göre 25ekimde olan ilişkiden hamile kalmanız gerekirdi ama ilaçtan dolayı yumurtlama iki hafta gecikmiş anladığım kadarıyla ve 7kasımda tarihlerindeki ilişkinizden hamile kalmış mı oluyorsunuz

Yok onu demek istemedim. Bende öğrenmek için soruyorum aslında:)) 28günde adet olan birinin yumurtlama günü 14.gündür yani size göre 25ekimde olan ilişkiden hamile kalmanız gerekirdi ama ilaçtan dolayı yumurtlama iki hafta gecikmiş anladığım kadarıyla ve 7kasımda tarihlerindeki ilişkinizden hamile kalmış mı oluyorsunuz
Tam tarih olarak şuan hatırlamıyorum.ama adetime yakın yumurtlamisim o yumurtlama ile hamile kalmışim. Doktorum böyle açıklamıştı.

Tam tarih olarak şuan hatırlamıyorum.ama adetime yakın yumurtlamisim o yumurtlama ile hamile kalmışim. Doktorum böyle açıklamıştı.
Anladım benimde bazen 28,29,30,31 günde bir oluyorum çok nadir 35de oluyor tabi adet döngüsüne göre yumurtlamada değişiyor ilaç ne kullandınız epey değiştirmiş o da döngüyü

Anladım benimde bazen 28,29,30,31 günde bir oluyorum çok nadir 35de oluyor tabi adet döngüsüne göre yumurtlamada değişiyor ilaç ne kullandınız epey değiştirmiş o da döngüyü
Rahmimde ağızda çıkan beyaz yaralar çıkmıştı vajinal herpes deniyor. Onların geçmesi için güçlü antibiyotikler krem. Bn hamile olabileceğimi hiç düşünmüyordum. Adetim gecikimce erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı. Sonra eşimi kırmamak için kan verdim olmuş. İyi ki de olmuş.

Rahmimde ağızda çıkan beyaz yaralar çıkmıştı vajinal herpes deniyor. Onların geçmesi için güçlü antibiyotikler krem. Bn hamile olabileceğimi hiç düşünmüyordum. Adetim gecikimce erken gebelik testi yaptım oda negatif çıktı. Sonra eşimi kırmamak için kan verdim olmuş. İyi ki de olmuş.s
Sağlıkla alın kucağınıza:)

X