Gebelik ile herşeyi anlatıyorum

Ben kendim adıma konuşayım insanın elinde değil stres yapıp yapmama bnd aşırı strestim acaba olacak mı yada tutarı adetmi olacam bu neyin belirtisi hiç Bi şekil aklımdan cikmadilar ama şükürler olsun ki oldu😍
Çok sevindim adınıza inşallah sağlıkla alirsiniz kucaginiza 🙏 stres tabi ki elimizde değil ama mümkün olduğu kadar kafamızı bosaltmamaiz gerekiyor olacak zaten rahatlığında olmamız gerekiyor. Zaten çocuk çocuk diye sıkıştıran insanları da anlamıyorum boş yere strese sokuyorlar en güzeli onlara şuan erken düşünmüyorum diyerek geçiştirmek çünkü anlamiyorlar iyi bişey yaptığını sanarak strese sokuyorlar

E ben arkadaşlara dedim bu konuyla ilgili yazacağıma 🤷‍♀️
Konu normal foruma düşünce rastgele bakarken gördüm hamilelik son aşamasında yada doğum yapmış bir anne hamiellik hakkında tecrübelerini yazıyormuş gibi başlık olmuş gibi durmuş sırf o yüzden girdim görünce şaşırdım 😁

Çok sevindim adınıza inşallah sağlıkla alirsiniz kucaginiza 🙏 stres tabi ki elimizde değil ama mümkün olduğu kadar kafamızı bosaltmamaiz gerekiyor olacak zaten rahatlığında olmamız gerekiyor. Zaten çocuk çocuk diye sıkıştıran insanları da anlamıyorum boş yere strese sokuyorlar en güzeli onlara şuan erken düşünmüyorum diyerek geçiştirmek çünkü anlamiyorlar iyi bişey yaptığını sanarak strese sokuyorlar
Zaten bizimki 9 ayimiz

Herkese önceden merhaba bugün çok mutluyum çünkü bugün hamile olduğunu öğrendim 🥰 öncelikle biz üç aydır çocuk istiyoruz fakat iki ay olmadı hatta daha doğrusu dikkat te etmedik çok ama bu ay daha çok dikkat edelim dedim ve flo regil takvimini indirdim ve yumurtlama zamanımı anladım Bnm yumurtlamamdan 3 önceki ve sonraki 3 gün içinde fazla ilişkide bulunduk ve her seferinde yastık kalçamin altına koydum ve ayaklarımı duvara yaslayıp dik şekilde 20 dk bekliyordum zaten regilime 10 gün kala kasiklarimda ağrı girdi hani çok umursamadm sonraları baktım aşırı koku hassasiyeti hatta yani düşünün dışarıda dolaşırken birinin sarması yanmış dedim 🤣yani o kadar fazla olmuştu ve göğüslerim neredeyse yumurtlamadan 4 gün sonra sismeye başladı bnmki normalde regile 1 gün yada 2 gün kala olurdu regilime 4 kala test yaptım silik çıktı sonra dedim 2 gün sonra yaparım fakat yapınca 2 silik çizgide gitmişti negatif oldu benim zaten normalde reglim duzenli hep 28 günde bir olur ama iki gündür olmuyordum bugün test yine deniyecem dedim ve rabbime şükürler olsun ki gördüm çift çizgiyi 🥰size
Yaşadıklarımı anlatayim
💌Yumurtlama gününü bilmek
💌Kalçanin altına yastık
💌Ayakları dik bir şekilde duvara yaslamak
💌20 dk yerinden kalkmamak
BELİRTİLER
💌MİDE BULANTISI
💌BAŞ DÖNMESİ
💌GÖZÜNÜN ÖNÜ KARARMASI
💌KASIKLARDA AĞRI
💌GÖĞÜSLERDE ŞİŞME VE ACI
💌GÖĞÜSTE KAHVERENGİ YERİN BÜYÜMESİ
💌İŞTAHSIZLIK
UMARIM FAYDAM OLMUŞTUR😍😍
Aynı şekil bizd3 uyguluyoruz ama 4.ay bitti hamile kalamadim kimisi ilk denemede kimisi de aylar sonra hamile kalıyor olacak oldu mu yastığa veya beklemeye bile gerek kalmiyor

Canimm yumurtlamanin 8-9 . Gunu betaya bakildi 2 cikti. Adetten 2 gun once test yaptm negatif cikti gecikmenin 2. Gunundeyim :/ adet agrim var seninde agrin olmusmuydu
Canım simdi gittim sağlık ocağından kan degerlrime baktım betam5, 1dedi hemşire dedi hani çok yenidir yada olmayabilir dedim inşallah dua edin vardır ya geç döllenme olmuş olsun

X