Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin inşAllah canımmm..bence kullan hamile kalanda çok bu ilaçla..bende çok zor kilo verdim.şimdi dr glifor adetini duzenler dedi tek aksam 850 iciyodum dahiliye dr 1 ay 1000lik kullan ve kontrol gel dedi asiri midemi bulandirsada sagligimiz icin mecburuz..bu arada boyum 1.75 65 kiloyum sanirim tedaviye kadar 60 duserim bu ilacla..

Haklısın canım zorlansakta sonu güzel olur inşallah. Bende binlik var evde. Onu kullancam. Oo senin baya boyun varmış. Ben 162 yim. Daha çok vermem lazım. Neyse bolbol yürüyüş bakalım.olacak inşallah.

Haklısın canım zorlansakta sonu güzel olur inşallah. Bende binlik var evde. Onu kullancam. Oo senin baya boyun varmış. Ben 162 yim. Daha çok vermem lazım. Neyse bolbol yürüyüş bakalım.olacak inşallah.
inşAllah ya her seyden once kendimize inanmaliyiz zaten diyorum basarirsam ben nasil umut aradiysam burda sayfalarca konu okuduysam herkese yardimci olmak istiyorum basimdan neler gecti neler yaptik yapmadik..yaa makale bile cevirdim zaten bu konu yuzunden tertemiz delircezz

Çok haklısın canım bende arastrima yapmaktan kafayı yicem sanırım. Stres en büyük düşmanımız da işte gelde kalbine anlat hayırlısı inşallah hakkimizda

Çok haklısın canım bende arastrima yapmaktan kafayı yicem sanırım. Stres en büyük düşmanımız da işte gelde kalbine anlat hayırlısı inşallah hakkimizda
inşAllah canımmm ya..stressiz de olmuyo artik olmuyo napalim dedigimizde mi olacak bilemedim biraz caba gosterelimde ondan sonra ansizin mucizemiz gelsin bizimde

Canım benim durumunuz nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…