Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kayıpların ıcın cok üzgünüm basınız sağolsun bende PCOS hastasıyım evlendiğimden beri hiç korunmadım acayip acayip otlar bitkiler İçerek 2 buçuk sene üzerine zorda olsa kaldım 9 haftalık kaybettim devlet hastanesi araştırma yapmadı sebebini sadece gelişemedi deidiler😓 ondan sonra da bir daha kalmadım zaten suan diaformin ben hayıt tohumu kullanıyorum aynı zaman da yumurtlama takıbi yapıyorum ovi yakın koyulaşmaya basladı bir kaç ay daha beklicem olmazsa bende tüp bebek düşünüyorum artık evlat hasreti cok yordu...

Merhaba kayıpların ıcın cok üzgünüm basınız sağolsun bende PCOS hastasıyım evlendiğimden beri hiç korunmadım acayip acayip otlar bitkiler İçerek 2 buçuk sene üzerine zorda olsa kaldım 9 haftalık kaybettim devlet hastanesi araştırma yapmadı sebebini sadece gelişemedi deidiler😓 ondan sonra da bir daha kalmadım zaten suan diaformin ben hayıt tohumu kullanıyorum aynı zaman da yumurtlama takıbi yapıyorum ovi yakın koyulaşmaya basladı bir kaç ay daha beklicem olmazsa bende tüp bebek düşünüyorum artık evlat hasreti cok yordu...
Kayıp çok zor rabbim bidaha yaşatmasın kimselere seninde başınsağolsun..pcos da kilo çok etkili maalesef kilon varsa vermeye çalış kuzun kaliteli yumurtlama için bu şart.. Tüp bebek çözüm değilki tatlım. Ya tutmazsa korkusu var. En iyisi tam sağlıklı vücutla denemeler yapmak..
Bide kayıptan sonra keşke trombofili paneli baktırsaydın gerçi şuan pandemi sebebiyle hastaneye gitmemek daha mantıklı ama salgın bitince bi genetik bölümüne başvurup yaptırabilirsin... İnşallah sağlıkla tez vakitte kavuşalım bebikolara 🙏🤗👧👦💕

Canım eşim hiç test vermedi. Denemeye başladığımız 6. Ayda hamile kaldım. Öyle olunca doktor eşime bakmaya gerek duymadı. Ben yine de sperm daha kaliteli olsun diye askininaskisi askininaskisi önerdiği ilacı alacam bakalım kısmet
Kuzucum inşallah işe yarar hrpimizde ve önümüzdeki ay gelir bebikolarımız 🙏🙏
Ovulasyon deneyelim mi gelecek ay beraber? Ben bu aydan başladım sırf yumurtlama günlerini görebilmek için 🤗🤗🤗

Aynen öyle tedavi uyguluyormusunuz onunla ilgili
Glifor, inofolic combi, clife macun kullanıyorum. Geçen ay ovulasyon testinde bariz yumurtlamaya gördüm kuzum. Ama salgın yüzünden değerlendirmedik hani hamilelik olursa benim 2 gebeliğimde de kanamalı geçti ve doktor kontrolünde olmam şart saati dakikası belli olmadığı içi kanamalarınn...

Glifor, inofolic combi, clife macun kullanıyorum. Geçen ay ovulasyon testinde bariz yumurtlamaya gördüm kuzum. Ama salgın yüzünden değerlendirmedik hani hamilelik olursa benim 2 gebeliğimde de kanamalı geçti ve doktor kontrolünde olmam şart saati dakikası belli olmadığı içi kanamalarınn...
Bende hep görüyorum ama yumurtlamayı degerlendirdim olmadi

X