Gebeliğe Hazırlık Gebelik kaybı, PCOS ve Ovulasyon testi ile yumurta takibi...💕👦👧🙏...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çakşır suyunu ben de görüyorum da forumda ben çıktım bir yola bakayım bir kaç ay devam ederim buna, ama istersen sen deneyebilirsin yorumlar nasıl çakşır suyunun🧐
Ovulasyon testine mi devam edersin ??
Geçen YouTube de denk geldi uzun süre bebek deneyen bi kadın kullanmış kadın o ay bebişi gelmiş. Forumda da okuyorum yumurta kalitesi için kullanmış ve bebişi gelmiş kızlar var 💕😊 Hayırlısı kuzum hakkımızda 🙏👧👦💕

Ovulasyon testine mi devam edersin ??
Geçen YouTube de denk geldi uzun süre bebek deneyen bi kadın kullanmış kadın o ay bebişi gelmiş. Forumda da okuyorum yumurta kalitesi için kullanmış ve bebişi gelmiş kızlar var 💕😊 Hayırlısı kuzum hakkımızda 🙏👧👦💕
Ay canım inşallah bizim de gelir hayırlısıyla, ben şeker ilacına ve inofolike devam edeceğim biraz

Teşekkür ederim cnm adetim 14 gün geçti erken gebelik testi vardı onu kullandım negatif çıktı .Son 2 aydır da adet miktarım azalmıştı bu ay hiç gelmedi.Su an çok stresli bi ortamdayım kendimi avutuyorum ins stresten gecikmiştir diye
Pcos mu var canım? Stresli bi dönem belki budur geciktiren..

Merhabalar, bende pcos var ovulasyonda yumurtlamayı gördüğüm gun doktora gittim ilk defa adetlerim asiri duzensiz, doktor bana inofolic pembe kutu kapsul olandan verdi 3 ay kullan haziranda görüşürüz dedi. Direk basladim 10 gun sonrada adet oldum, 33. Gün bugün, inofolic ve ovulasyona devam ediyorum, yumurtlamalayi görmedim daha bekliyorum bakalim. İnofolic etkisini goren cok var yorumlarda ama bende nolcak bakalim🤷

Doktorum bana bu yolda en büyük adım kilo vermek dedi.. Zaten ilk gebeliğimi verdiğim 6 kilodan sonra öğrenmiştim.. Şimdi tekrar başladım dikkat etmeye yediklerime. 2 kilo kadar verdim bakalım. Ramazanda biraz zor oluyor ama öyle çabalıyom işte..
bu uğurda yaptığım şeylerden biri de 10 kilo vermek. ama hiçbi işe yaramadı geçen ay 2. aşılamam da tutmadı

Merhabalar, bende pcos var ovulasyonda yumurtlamayı gördüğüm gun doktora gittim ilk defa adetlerim asiri duzensiz, doktor bana inofolic pembe kutu kapsul olandan verdi 3 ay kullan haziranda görüşürüz dedi. Direk basladim 10 gun sonrada adet oldum, 33. Gün bugün, inofolic ve ovulasyona devam ediyorum, yumurtlamalayi görmedim daha bekliyorum bakalim. İnofolic etkisini goren cok var yorumlarda ama bende nolcak bakalim🤷
Merhabalar kuzum hoşgeldin 🤗😊İnofolic combi almanızı öneririm balım. Bende uzun bi süre pembe olandan kullandım ama pek fayda göremedim. Mavi olanı daha etkiliymiş doktor söylemişti.
Glifor da kullanıyor musun yada insülin direncin var mı?

Merhabalar kuzum hoşgeldin 🤗😊İnofolic combi almanızı öneririm balım. Bende uzun bi süre pembe olandan kullandım ama pek fayda göremedim. Mavi olanı daha etkiliymiş doktor söylemişti.
Glifor da kullanıyor musun yada insülin direncin var mı?
Combinin farki ne ? Hayir glifor bilmiyorum ne icin ne faydasi var onu da blmyrm doktora ilk gidişimde sadece inofolic verdi o kadar🤷🥺

Combinin farki ne ? Hayir glifor bilmiyorum ne icin ne faydasi var onu da blmyrm doktora ilk gidişimde sadece inofolic verdi o kadar🤷🥺
Pcos insülin direncine de sebep oluyor genelde.. İnsülin direncini kırmak içinde glifor isimli tableti veriyor doktorlar. Belki sende direnç yoktur ve o yüzden vermemiştir doktor kuzum...

konu aktifmi bilmiyorum ben de 2 kere gebelik kaybı yaşadım ve pkoluyum tabi eşimdede sıkıntılar dr şuan pkodan değilde eşimden kaynaklı olduğunu düşünüyor..pekş hamile kalanlarınız olmuş nasıl hamile kaldınız neler önerirsiniz?

konu aktifmi bilmiyorum ben de 2 kere gebelik kaybı yaşadım ve pkoluyum tabi eşimdede sıkıntılar dr şuan pkodan değilde eşimden kaynaklı olduğunu düşünüyor..pekş hamile kalanlarınız olmuş nasıl hamile kaldınız neler önerirsiniz?
Bende seninle gelen cevapları okuyayım bari cajim 😔inşallah çok geçmeden sağlıkla evlatlarımıza kavuşuruz. Şuan herhangi bişey yapiyormusun ,kilon ne durumda canım.

Bende seninle gelen cevapları okuyayım bari cajim 😔inşallah çok geçmeden sağlıkla evlatlarımıza kavuşuruz. Şuan herhangi bişey yapiyormusun ,kilon ne durumda canım.
85den 65 dustum canimm baska suan hic bisey yapmiyorum acikcasi bi tek glifor verdi dr ona basladim ama beni hayattan soguttu diyebilirim

Bende baslicam glifora tekrar ..bana da aşırı mide bulantısı yapıyor😔😔 ama kilo veremiyorum.faydasi olur belki 80 den 69 a çok zor düştüm. . Şimdi biraz daha kilo vermeye çalışcam.birde hayıt tohumu çayı içecem.bakalim.nasip. bir daha ki denemeye kadar.belki öyle vesile olur. İnşallah en kısa zamanda bizlere de nasip eder Allah'ım ,🤲

85den 65 dustum canimm baska suan hic bisey yapmiyorum acikcasi bi tek glifor verdi dr ona basladim ama beni hayattan soguttu diy

X