Gebeliğe Hazırlık Gebelik tedavisi olup hamile kalanlar kalamayanlar yardımcı olabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

yildiz1063

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
30
2
28
Arkadaşlar gebelik tedavisi görüyorum ilk iki ay klomen ve letu kullandım hamile olamadım bu ay doktor letu ve yanında es wed plus diye bir vitamin yazdı hafta sonu kontrole gidecem . Sizde bu tür ilaçları kullanıp hamile kalan oldu mu ??

Merhaba, sol tüpüm kapalı benimde. 2 yıldır deniyoruz ama olmuyor. Aralık ayında aşılama oldum maalesef olumlu sonuçlanmadı. Doktorum biraz zaman geçtikten sonra yeniden aşılama yapacağını söyledi. Devlet hastanesinde yaptırdım. Her ay ha bu ay hamile kaldım ha kalmadım diye kafayı yemek üzereyim… tüpü açabilecek birilerini aradım ama kimse olumlu birşey demedi. En son maydanoz süt kürü yaptım bakalım Allah nasip etsin inşallah bana da, Size de, tüm isteyenlere de…

Banada pscos dedi doktor yumurta tembelliği var dedi. Birde kist ama kist her adet olduğumda adetimle berabr gidiyormuş sonra tekrar oluşıyormuş. Polikistik over yumurta çatlamasını önlüyormuş. Gynapol diye bir ilaç verdi 60 tane vardı içinde 35 tanesini içtim hamile kaldım

Merhaba, sol tüpüm kapalı benimde. 2 yıldır deniyoruz ama olmuyor. Aralık ayında aşılama oldum maalesef olumlu sonuçlanmadı. Doktorum biraz zaman geçtikten sonra yeniden aşılama yapacağını söyledi. Devlet hastanesinde yaptırdım. Her ay ha bu ay hamile kaldım ha kalmadım diye kafayı yemek üzereyim… tüpü açabilecek birilerini aradım ama kimse olumlu birşey demedi. En son maydanoz süt kürü yaptım bakalım Allah nasip etsin inşallah bana da, Size de, tüm isteyenlere de…
Çok stresli yaa umudum kalmadı 😞

X