Gebelik testi silik çıkıp adet olup hamile kaldığını öğrenen varmı

buketcikkkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2023
41
3
23
Adetim iki gün geciktiğinde gebelik testinde silik çizgi çıktı baş dönmelerim vardı tek adet belirtisinden farklı bide hala mide bulantım oluyo ara ara bugün ağrıyla uyandım sonra koyu kırmızı kan geldi ağrılı falan ama bazıları adet görüp hamile olunacağını söylüyor umutlanmak istemedim sormak istiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olun lütfen

Kızlar nolur yardımcı olun adetim 7 gün gecikti idrar testlerim bunlar ikisindede silik çizgi var sanırım yada öle görmek istiyorum yardımcı olun bana lütfen

Eklentiler

• 185A61AC-CBE3-4375-903B-4383F785B3B6.jpeg
    185A61AC-CBE3-4375-903B-4383F785B3B6.jpeg
    120,8 KB · Görüntüleme: 80
Hamilesiniz idrarın yoğunluğuna göre değişir bu koyulaşma ve silik değil çizgileriniz hayırlı olsun şimdiden kan verin
Ayy inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ben çok deneme yaptım doktor son çare tüp bebek dedi artık maddi anlamda tüp bebeğe hazırlık yapıyoduk inşallah vardır yanılmayız umarım 🙏

Ayy inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın ben çok deneme yaptım doktor son çare tüp bebek dedi artık maddi anlamda tüp bebeğe hazırlık yapıyoduk inşallah vardır yanılmayız umarım 🙏
Akşam acile gidip bir kan verin bence ve testi başka marka gebelik testi ile tekrarlayabilirsiniz

Ya inşallahhh kuzum çok korkuyorum kan vermeye bu mutluluk çok başka gerçekten rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah
Bende bu ay böyleyim diken üstünde hamile miyim değil miyim diye bende istiyorum yavrum reglime 12 gün var 5 test yaptım 3 tanesinde silik çizgi var 2 tanesi de negatif kan vermeye bende korkuyom

İnşallah hamilesinizdir ama biraz daha bekleyip kan testi verirseniz daha iyi olacaktır
Regle 12 gün olması biraz fazla
Günlerdir doğru düzgün uyku bile uyuyamıyorum bu şüphe yüzünden o yüzden artık test yapmiycam reglim gecikirse kan vercem yapacak bişey yok teşekkür ederim bebeğinizi sağlıklı bir şekilde doğurup büyütürsünüz İnşallah:)

Günlerdir doğru düzgün uyku bile uyuyamıyorum bu şüphe yüzünden o yüzden artık test yapmiycam reglim gecikirse kan vercem yapacak bişey yok teşekkür ederim bebeğinizi sağlıklı bir şekilde doğurup büyütürsünüz İnşallah:)

Çok iyi anlıyyorum sizi
Bende kendimi sürekli frenliyorum 🥺 bugün yaptım negatifi gördüm çok pişman oldum
Biraz unutup yaşamamız gerekiyor sanırım
İnşallah isteyen herkes pozitif haberler alır ❤️

Çok iyi anlıyyorum sizi
Bende kendimi sürekli frenliyorum 🥺 bugün yaptım negatifi gördüm çok pişman oldum
Biraz unutup yaşamamız gerekiyor sanırım
İnşallah isteyen herkes pozitif haberler alır ❤️
Ben sizin yazdığınızı şimdi fark ettim😂 başkası sanıyorum İnşallah canım sabretcez yapcak bişey yok senin regline kaç gün var canım

Bende bu ay böyleyim diken üstünde hamile miyim değil miyim diye bende istiyorum yavrum reglime 12 gün var 5 test yaptım 3 tanesinde silik çizgi var 2 tanesi de negatif kan vermeye bende korkuyom
Benim işte 7 gün geçti son 4 5 aydır düzenli şaşmadı adetlerim ama işte bi korku var yinede çizgiler ikisinde de silik çıkmaz galiba diyorum ama yaptırmamda lazım senin daha çok var kuzum sen bekle biraz gecikince tekrarla testlerini yoksa sonu hüsran olmasın

Biraz bekle bakalım çok haklısın her ay aynı duyguları yaşamak çok zorluyo insanı rabbim kucağımızı boş bırakmasın sağlıkla alalım evlatlarımızı kucağımıza inan bu yolda çok yoruldum son çare tüp bebekti

X