Gebelik testi silik çıkıp adet olup hamile kaldığını öğrenen varmı

Benim işte 7 gün geçti son 4 5 aydır düzenli şaşmadı adetlerim ama işte bi korku var yinede çizgiler ikisinde de silik çıkmaz galiba diyorum ama yaptırmamda lazım senin daha çok var kuzum sen bekle biraz gecikince tekrarla testlerini yoksa sonu hüsran olmasın
Ben bekliycem artık yavrum 7 gün gecikmişsin bence net hamilesin en sağlam belirti adet gecikmesi zaten Allah analı babalı büyütsün

Kuzum başka bir belirtin var mı senin bana kalırsa hamiles tabi insan inanmk istemiyor ama Allah'ın işi ol der ve olur
Ben grip olur gibi oldum bi kaç gün halsizlik yaşadım kasıklarımda adet olacakmış gibi ağrılar oldu özellikle sağ kasığımda böyle nasıl desem hani yumurtlama olurda ağrı olur ya öleydi şuan hatırladıklarım bunlar canım

Kuzum başka bir belirtin var mı senin bana kalırsa hamiles tabi insan inanmk istemiyor ama Allah'ın işi ol der ve olur
İnan bize hangi doktora gittiysek hepsi tüp bebek dedi ben bi kez aşılama denedim amh değerim düşük çıktı o yüzden tüp bebek dediler bide 37 yaşımdayım oda etkili oldu tabi inşallah vardır bu gecikme onun habercisidir senin durum ne kuzum

İnan bize hangi doktora gittiysek hepsi tüp bebek dedi ben bi kez aşılama denedim amh değerim düşük çıktı o yüzden tüp bebek dediler bide 37 yaşımdayım oda etkili oldu tabi inşallah vardır bu gecikme onun habercisidir senin durum ne kuzum
Kan ver canım sen en kısa sürede acaba diyeceğine kafan rahat olsun hayırlı haberler getir buraya 🤲🤗

Kızlarrr hamileyim dün gece dayanamadım gittik hastaneye ama değerim 48.64 çıktı biraz düşük sanki inşallah kimyasal veya dış gebelik değildir dua edin nolur bana 🙏🙏
Çok sevindim ya gerçekten birinin hamile olması beni çok mutlu ediyor sağ sağlim kucağına al inslalh 🤲 hayırlı olsun kötü düşünme canım sakın geç döllenme olmuş olabilir değerin ondan düşük çıkmıştır önemli olan 2 günde bir 2 katına çıkması artış önemli son adet tarin neydi yumurtlma tarihini falan takip etmişmiydin

Kan ver canım sen en kısa sürede acaba diyeceğine kafan
İnşallah güzel haberler alacağız
Benim bu ay iptal regl oluyorum peçete sürüp kontrol etmek istedim kırmızı kan yolds☹️
🙏🏻

Çok sevindim ya gerçekten birinin hamile olması beni çok mutlu ediyor sağ sağlim kucağına al inslalh 🤲 hayırlı olsun kötü düşünme canım sakın geç döllenme olmuş olabilir değerin ondan düşük çıkmıştır önemli olan 2 günde bir 2 katına çıkması artış önemli son adet tarin neydi yumurtlma tarihini falan takip etmişmiydin
Son adetim Ocak 28 di yumurtlama takip etmedim hiç ama tahminime göre 3.haftadayım yada girmek üzereyim öle bişey olması lazım doktoruma sordum çok yeni gebelik anlamına geliyor dedi ben tüp bebek yapmayı beklerken normal yoldan oluverdi rabbim ol diyince oluyo çok dua ettim kabul oldu çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla kucağımıza alalım

Kan ver canım sen en kısa sürede acaba diyeceğine kafan
İnşallah güzel haberler alacağız
Benim bu ay iptal regl oluyorum peçete sürüp kontrol etmek istedim kırmızı kan yolds☹️
🙏🏻

Son adetim Ocak 28 di yumurtlama takip etmedim hiç ama tahminime göre 3.haftadayım yada girmek üzereyim öle bişey olması lazım doktoruma sordum çok yeni gebelik anlamına geliyor dedi ben tüp bebek yapmayı beklerken normal yoldan oluverdi rabbim ol diyince oluyo çok dua ettim kabul oldu çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla o
Yasaaa çok sevindim
İnşallah hayırlısı ile kucağına alırsınnnn
inşallah kuzum ama bu değer korkuttu beni nedense içimde savaş veriyorum resmen

Son adetim Ocak 28 di yumurtlama takip etmedim hiç ama tahminime göre 3.haftadayım yada girmek üzereyim öle bişey olması lazım doktoruma sordum çok yeni gebelik anlamına geliyor dedi ben tüp bebek yapmayı beklerken normal yoldan oluverdi rabbim ol diyince oluyo çok dua ettim kabul oldu çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla kucağımıza alalım
Normal canım her bünyede bir olmuyor HCG artışı Allah dualarını kabul etmiş bak ne mutlu sana sağ sağlim gelsin eli ayağı düz olsun inslalh

X