Gebelik testi silik çıkıp adet olup hamile kaldığını öğrenen varmı

Kan ver canım sen en kısa sürede acaba diyeceğine kafan
İnşallah güzel haberler alacağız
Benim bu ay iptal regl oluyorum peçete sürüp kontrol etmek istedim kırmızı kan yolds☹️
🙏🏻

Çok sevindim ya gerçekten birinin hamile olması beni çok mutlu ediyor sağ sağlim kucağına al inslalh 🤲 hayırlı olsun kötü düşünme canım sakın geç döllenme olmuş olabilir değerin ondan düşük çıkmıştır önemli olan 2 günde bir 2 katına çıkması artış önemli son adet tarin neydi yumurtlma tarihini falan takip etmişmiydin
Son adetim Ocak 28 di yumurtlama takip etmedim hiç ama tahminime göre 3.haftadayım yada girmek üzereyim öle bişey olması lazım doktoruma sordum çok yeni gebelik anlamına geliyor dedi ben tüp bebek yapmayı beklerken normal yoldan oluverdi rabbim ol diyince oluyo çok dua ettim kabul oldu çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla o
Yasaaa çok sevindim
İnşallah

Normal canım her bünyede bir olmuyor HCG artışı Allah dualarını kabul etmiş bak ne mutlu sana sağ sağlim gelsin eli ayağı düz olsun inslalh
İnşallah bi sorun çıkmaz çok korkum var dış gebelik kimyasal gebelik falan olmasından yaşımda var o yüzden bu korkularım

Son adetim Ocak 28 di yumurtlama takip etmedim hiç ama tahminime göre 3.haftadayım yada girmek üzereyim öle bişey olması lazım doktoruma sordum çok yeni gebelik anlamına geliyor dedi ben tüp bebek yapmayı beklerken normal yoldan oluverdi rabbim ol diyince oluyo çok dua ettim kabul oldu çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla o

İnşallah bi sorun çıkmaz çok korkum var dış gebelik kimyasal gebelik falan olmasından yaşımda var o yüzden bu korkularım
Allah'tan hayırlısını dile canım herşey gönlünce olsun pozitif düşün göreceksin sağ sağlim alacaksın bebişi kucağına

Kızlar adet oldum 12 . Günüm yani bugün dün gece ilişki sonrası kahverengi bir parça geldi bugünde sol kasığımda bi ağrı kahverengi lekelenme geldi bu neden olabilir yumurtlama mı oldu acaba yardımcı olabilecek varmı lütfennnn

X