Gebelik testi

arzuymn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2023
23
10
29
Merhaba arkadaşlar, BAT'A 2 gün var, en son yumurtlama günümde ilişki olmuştu, bugün HCG testim görseldeki gibi çıktı ama yine de emin olamadım, sizce durum nasıl

Eklentiler

• IMG_20230119_162610.jpg
    IMG_20230119_162610.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 44
Ayy hadi İnşallah, konuyu yeni açtım sayfaya da sırf bunun için üye oldum, hemen cevap verdiniz çokk mutlu oldum inşallah kan testimden de güzel dönüş alırım 🐥
Benimde adetim gecikti test yaptım saniyesinde cift çizgi çıktı kıpkırmızı 🥰💕 çok şükür Rabbime isdeyen herkese versin ben 5 yıl bekledim hasretle

Merhaba arkadaşlar, BAT'A 2 gün var, en son yumurtlama günümde ilişki olmuştu, bugün HCG testim görseldeki gibi çıktı ama yine de emin olamadım, sizce durum nasıl
Bence var, inşallah vardır 🧿 günün geçince 2 kere 2 gün arayla kan versen yeterli. Hayırlısı olsun

Cizginiz gayet net hamilesiniz bence beta 50 üstündedir büyük ihtimal
Tedaviylemi hamile kaldiniz
Ben 7 aylık evliyim, geçen ay başarısız olmuştuk bu ay ikinci denememiz. Yarın da gidip kan veririm varsa da yoksa da netleşir. Eğer yoksa bile bi 6 ay kadar tedavisiz yapmaya çalışacağım, sonrasında tabii ki bi müdahale olur sanırım. Sizin için de bekleyen herkes için de dua ederim seve seve ♥️ Allah gönlünüzdekini en hayırlısı ile versin inşallah

Ben 7 aylık evliyim, geçen ay başarısız olmuştuk bu ay ikinci denememiz. Yarın da gidip kan veririm varsa da yoksa da netleşir. Eğer yoksa bile bi 6 ay kadar tedavisiz yapmaya çalışacağım, sonrasında tabii ki bi müdahale olur sanırım. Sizin için de bekleyen herkes için de dua ederim seve seve ♥️ Allah gönlünüzdekini en hayırlısı ile versin inşallah
Canim ben etiketi yanlış yapmışım diğer 5 yıllık arkadaşa yazicaktim tedaviyle mi hamile kaldiniz diye sen daha çok yeniymissin zaten ilk 1 yıl normal deneyin diyorlar ben 2 yıldır istiyorum siz büyük ihtimal hamilesiniz duanıza unutmayın inşallah 🤲

X