Gebelik testi

dillaa

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
139
11
24
Kızlar merhaba bu kaset testler anında silik çizgi çift çizgi olunca sonuç doğru oluyor mu ? Ya da korunmasız ilişkinin ertesi günü yapılan idrar testini etkiler mi sperm ?

İdrar ve sperm aynı yerden çıkmadığına göre etkilemez
Yani test doğru mu oluyor idrarı koydum 20 sn sonra silik çizgi oldu 5 damle koydum fazla mı koymuşum oda etkiler mi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 110
Yani test doğru mu oluyor idrarı koydum 20 sn sonra silik çizgi oldu 5 damle koydum fazla mı koymuşum oda etkiler mi
Bence hamilelik var bu kdr net çizgi çıkmazdı yoksa. Dağılmış saçma bir görüntü oluyor idrar fazla gelince

Adetime 4 gün var çıktı bu sonuç yanıltıyor mu acaba
Yani yanıltma demek doğru olmaz kan verirsen ben pozitif sonuc göreceğini düşünüyorum. Ama adetinin gecikmesini beklemeni öneririm en az 1hafta. Kimyasal oluyor benim gebeliklerim o yuzden 1 hafta geçmesi daha garanti bence

Yani yanıltma demek doğru olmaz kan verirsen ben pozitif sonuc göreceğini düşünüyorum. Ama adetinin gecikmesini beklemeni öneririm en az 1hafta. Kimyasal oluyor benim gebeliklerim o yuzden 1 hafta geçmesi daha şun
Yani şunun için yanıltma o attığım ilk testim de sonra diğer ikiler üçler silik silik oldu yani böyle belirgin değil onun için öyle yanılmamalımıyım diye düşündüm adetime de var çünkü

Yani şunun için yanıltma o attığım ilk testim de sonra diğer ikiler üçler silik silik oldu yani böyle belirgin değil onun için öyle yanılmamalımıyım diye düşündüm adetime de var çünkü
Aynı gün bi kaç keri yaptığım için mi öyle oldu acaba

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 64
X