Gebelik testi

Aynı gün bi kaç keri yaptığım için mi öyle oldu acaba
Evet aynı gün yaptığın testlerin koyuluk oranları aynı olmayabilir. Hamilesin belli ki hepsi silik de olsa çizgisi var yarın gidip doktora kan ver kesinleşsin sonucun beta takibi yap. İdrar ile takip çok zor gerçekci değil

Evet aynı gün yaptığın testlerin koyuluk oranları aynı olmayabilir. Hamilesin belli ki hepsi silik de olsa çizgisi var yarın gidip doktora kan ver kesinleşsin sonucun beta takibi yap. İdrar ile takip çok zor gerçekci değil
Çok teşekkün ederim adetime 4 gün varken bu şekilde çıkabilir sanırım tek teste mi sorun var dişe bakmam istedim ama hepsinde silikte olsa var pembe

Çok teşekkür ederim adetime 4 gün varken bu şekilde çıkabilir sanırım tek teste mi sorun var dişe bakmak istedim ama hepsinde silik var pembe

Yani yanıltma demek doğru olmaz kan verirsen ben pozitif sonuc göreceğini düşünüyorum. Ama adetinin gecikmesini beklemeni öneririm en az 1hafta. Kimyasal oluyor benim gebeliklerim o yuzden 1 hafta geçmesi daha garanti bence
Deminde test yaptım bir şey çıkmadı bu kaset testlerin her markanın algılaması farklı mı oluyor 4 teste çıkıpta bugün çıkmaması kimyasal da olabilir anlamadımm

Ben sadece 1 inde görebildim silik 2. Çizgiyi. Ama telefon görüntüsünden dolayı olabilir açıkçası kesin bişi diyemem ama olacak gibi

Eklentiler

• A589639E-B256-49E1-B243-BBBCF5CAA826.jpeg
    A589639E-B256-49E1-B243-BBBCF5CAA826.jpeg
    34,5 KB · Görüntüleme: 11
  • 7942ABCD-155E-43A1-9B46-7E9C69715F37.jpeg
    7942ABCD-155E-43A1-9B46-7E9C69715F37.jpeg
    41,3 KB · Görüntüleme: 11
X