Gebelik testi

Hatta sen bize de dua et lütfennn 🥹 yani o kadar gün varken testte bile çıkmış ben adete bir gün kala negatif gördüm adet düzensizliğim var ve adetimin üstünden 4 gün geçti muhtemelen adet düzensizliğinden ama içimden yine keşke pozitif görsem diyip bidaha test yapmayı düşünüyorum 🤷🏻‍♀️ umut işte napalim o yüzden sen bence hiç kafana takma hamişliginin tadını çıkar 🙏🏻
Dualarım seninle inşallah sende bana dua et sağlıkla yükselsin 💕🙏 en güzel nasip olsun inşallah kuzum

Test yaparsan haber ver unutma
Bugün tekrar kaset test yaptım ama negatif bence 10 dakikada böyle bi sonuc cıktı kuruma çizgisi olabilir sanırım umudum yok pek :KK43:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 131
Bugün tekrar kaset test yaptım ama negatif bence 10 dakikada böyle bi sonuc cıktı kuruma çizgisi olabilir sanırım umudum yok pek :KK43:
Ben sana dün söylemiştim kaset test daha yapma diye, benim betam 15 ken belirgin olan çizgi betam 50 iken daha silik çıkmıştı ahh neden anlatamıyorum kendinizi üzüyorsunuz sadece 😓

Ben sana dün söylemiştim kaset test daha yapma diye, benim betam 15 ken belirgin olan çizgi betam 50 iken daha silik çıkmıştı ahh neden anlatamıyorum kendinizi üzüyorsunuz sadece 😓
Evet yapmayacaktım aslında ama iyice emin olmak istedim kan verip hayal kırıklığı yasmaaktan da korkuyorum

Kızlar benimde 6 gün var şuan. Yarın erken gebelik yapmayı düşünüyorum varsa çıkar mı artık?

Evet yapmayacaktım aslında ama iyice emin olmak istedim kan verip hayal kırıklığı yasmaaktan da korkuyorum
Bak bu iki testin arasında 1 gun var yumurtlamanın 10 ve 11. Günleri, bir sonraki testim de sabah ilk idrarla yapılmıştı ona rağmen silik görünce çizgiyi dünyam başıma yıkıldı kimyasal geçiriyorum sandım şuan 6+5 haftalığım kendimi üzdüğümle kaldım en sağlıklısı kan vererek takip etmek

Eklentiler

• IMG_20240509_114624.jpg
    IMG_20240509_114624.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 117
Bak bu iki testin arasında 1 gun var yumurtlamanın 10 ve 11. Günleri, bir sonraki testim de sabah ilk idrarla yapılmıştı ona rağmen silik görünce çizgiyi dünyam başıma yıkıldı kimyasal geçiriyorum sandım şuan 6+5 haftalığım kendimi üzdüğümle kaldım en sağlıklısı kan vererek takip etmek
Adete kaç gün kala kan vermiştiniz siz peki benim daha 5 günüm var

ay inşalllah cıkar benim erken farketmem lazım hem negatif görücem diye korkuyorum hem pozitifse takibe girmem lazım hemen diye panikliyorum
Elimde olsa haftalarca öğrenmek istemezdim hamile olduğumu 🥺 keseyi bekle bebeği bekle kalp atışını bekle o kadar stresli kiii hele 2 gunde bir kan vermek acaba her şey yolunda gidecek mi diye düşünmek bunları hiç yaşamadan aa hamileyi miymişim diye gidip 8 haftalıkken falan öğrenmek isterdim 😂 ama planlı olunca öyle olmuyor işte😂 yarın negatif alırsan adet gunune kadar tekrar test yap bebek bazen geç tutunuyor bilemeyiz ki

Benim testlerim böyle çıkmıştı adet geçişimin 2. Günü. Ertesi gün kan verdim negatif çıktı. 5. Gün hala olmadım 😐

Eklentiler

• IMG-20240506-WA0044.jpg
    IMG-20240506-WA0044.jpg
    160,1 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG-20240506-WA0045.jpg
    IMG-20240506-WA0045.jpg
    161,7 KB · Görüntüleme: 106
Kızlar acil bakın artimed erken genelik testinde ikinci çizgi beyaz çıktı ne demek bu

X