Gebelik testim dogrumu

Haso18

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
5.487
7.918
21
Adetime 10 gun var 1 hafta once heyecandan test yaptim negatifti dun yaptim yaptığımda hava aydinlanmamisti ben cizgi gormemistim hava isiyinca pencerenin onune gectim baktim cizgi var cok silik belli belirsiz test bozuk olabilirmi acaba diye bu gun tekrar yaptim sabah 6 da sonuc yine ayni ilk yaptigim testin markasi (certain) 2. Yaptigim ise (Al Bi) deneyimli olan varsa lutfen soyleyebilirmi

Eklentiler

• IMG_20210109_091019_7.jpg
    IMG_20210109_091019_7.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 111
  • IMG_20210108_223612_1.jpg
    IMG_20210108_223612_1.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 115
Adetime 10 gun var 1 hafta once heyecandan test yaptim negatifti dun yaptim yaptığımda hava aydinlanmamisti ben cizgi gormemistim hava isiyinca pencerenin onune gectim baktim cizgi var cok silik belli belirsiz test bozuk olabilirmi acaba diye bu gun tekrar yaptim sabah 6 da sonuc yine ayni ilk yaptigim testin markasi (certain) 2. Yaptigim ise (Al Bi) deneyimli olan varsa lutfen soyleyebilirmi
Adetine yakın veya geçince testi tekrarla kuruma çizgiside olabilir varda olabilir istiyorsan rabbim hayırlısı ile tez zamanda doldursun kucağını 😊

Adetine yakın veya geçince testi tekrarla kuruma çizgiside olabilir varda olabilir istiyorsan rabbim hayırlısı ile tez zamanda doldursun kucağını 😊
Tesekkur ederim insallah vardir ilk deneme ama nasip hayirli zamanda inşallah 😊

Kuruma çizgisi gibi duruyor, bir kaç gün sonra tekrarlayın vardır inşallah

Tesekkur ederim insallah vardir ilk deneme ama nasip hayirli zamanda inşallah 😊
Aynn hayırlısı sen gönlünü ferah tut bu kadar heyecan veriyorsa zaten hamile olma duygusu bile güzel anne olacaksın demekki güzel haberini bekliyorum😊

X