Gebelik var mi ??

Herkese selam . Sürekli takip ediyorum ama ilkkez yazıyorum. Bir oğlum var nasipse 2. Çocuk için bu ay korunmadik. İlk cocugumda geç döllenme oldu ve adetten neredeyse 10 gün sonra gebelik öğrenmiştim.bu ay korunmadik ben yine dayanamadım erken test yaptım ve negatif. Bugün adet günüm. Beni umutlandıran tek şey normalde adet olmadan en az 10 gün önce adet belirtisi başlar soğan suyu vs kullanır öyle adet olurdum.bu ay hiç sancı vs yok sadece kasikta iğne batması gibi hafif ağrı var ara ara oluyor geçiyor sonra.
Birde karnımda birsey pit pit ediyor sürekli ay başından beri. Acaba yine geç döllenme mi olur yoksa adet mi olacağım.benim gibi olanlar varmış kizlar
Son iliski uzerinden 12-15 gun gecince hala adet olmadiysaniz kan verin cunku gec dollenmede son zamanlarda iliski olduysa ozamanda kalinabilir buda adet zamanini aksatiyor. Ovulasyon testi kullansaniz daha rahat edersiniz ozellikle duzensiz adet var ise yumrtlamada surekli degisiyor olabilir

Son iliski uzerinden 12-15 gun gecince hala adet olmadiysaniz kan verin cunku gec dollenmede son zamanlarda iliski olduysa ozamanda kalinabilir buda adet zamanini aksatiyor. Ovulasyon testi kullansaniz daha rahat edersiniz ozellikle duzensiz adet var ise yumrtlamada surekli degisiyor olabilir
Ovulasyon testini hiç kullanmadım adetim 6 aydır özellikle düzensiz

Ovulasyon testini hiç kullanmadım adetim 6 aydır özellikle düzensiz
Ozellikle duzensiz adette cok faydali cunku yumrtlama degisiyor veya cok gec olabliyor bn misal gec yumurtluyormusum hep 12- 17_18 e kadar degerlendiriyordummeger 20-21 de yumrtluyormusum iki kez ovulasyon testiyle hamile kaldim biri ikincide biri birincide tutmustu normalde hic kalamadm cnku zAmani tutturamiormusum

Ozellikle duzensiz adette cok faydali cunku yumrtlama degisiyor veya cok gec olabliyor bn misal gec yumurtluyormusum hep 12- 17_18 e kadar degerlendiriyordummeger 20-21 de yumrtluyormusum iki kez ovulasyon testiyle hamile kaldim biri ikincide biri birincide tutmustu normalde hic kalamadm cnku zAmani tutturamiormusum
Anladım ilkinde gerek kalmadan hemen tutmuştu doktorum tarihler verdi şansın daha yüksek olur diye değerlendirdik oldu. Bi sonuclansin bakalım olmazsa deneriz 😇

Kizlar pcos var bende sogan kuru yaptim ben bu ay ov takip yapmadim ama degerlendirdim bu ayi gereksiz gerginlik sinir duygusallik sol kasik yogunlukla agri batma ara sira sag kasik aki tim cok artti. Bel agrisi ve ayak agrisi basladi sizce bu bi belirtimi varmidir

Kızlar bende bu ay tekrar denedim yumurtlama günlerini değerlendirdim bat daha süre var ama şimdiden vücutta hafif karıncalanma hissi ,sol kasikta özellikle yürüyüş yapınca başlayan batma hissi ve karinda sanki yumru varmış gibi hissediyorum. Beyaz akinti devam ediyor sizce şimdiden umutlanmali miyim :KK66:

X