Gebelik

Myperogatve

MUCİZEMM👣👶🏼🍼
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
201
123
27
Kızlar merhaba adetime 4 günüm kaldı ama herhangi bir ağrı çekmiyorum evleneli 6 ay oldu çocuk çok istiyorum her ay adetime 1 hafta öncesinden ağrılarım başlardı ama hiçbir şekilde ağrı yok bazen karnım ve kasıklarıma ağrı giriyor göbek deligime ağrı giriyor bebe time gebelik testi aldım 2 tane ama bugün bir tanesini yaptım dayanamadım negatif çıktı 🙈 bebe time gebelik testi sizce nasıl söyler misiniz uzun yazdım kusura bakmayın

Adetime daha 4 gün var genelde adet gecikmesinde yapın diyorlar ben dayanamayıp yaptım yazımın sonunda bebe time gebelik testinin nasıl olduğunu güvenilir mi onu sordum keşke böyle bir cevap yazacaginiza gebelik testi ile alakalı yorum yapsaydiniz.

Kızlar merhaba adetime 4 günüm kaldı ama herhangi bir ağrı çekmiyorum evleneli 6 ay oldu çocuk çok istiyorum her ay adetime 1 hafta öncesinden ağrılarım başlardı ama hiçbir şekilde ağrı yok bazen karnım ve kasıklarıma ağrı giriyor göbek deligime ağrı giriyor bebe time gebelik testi aldım 2 tane ama bugün bir tanesini yaptım dayanamadım negatif çıktı 🙈 bebe time gebelik testi sizce nasıl söyler misiniz uzun yazdım kusura bakmayın
İnşallah hamilesindir 🙏 bazen geç döllenme olunca testte çıkmayabilir. Birkaç gün daha bekleyin belirtileriniz devam ederse testi tekrarlayın bence 😊 bu arada o marka testi hiç kullanmadım

Merhabalar canım. Bu testi mi kullandın canım. Ben bunu yapıyorum 2 gündür ve ikinci çizgi çok çok silik çıkıyor başka marka denedim onda öyle birşey yaşamadım. Senin başına geldi mi merk ettim.

Eklentiler

• 16250698992563312007606784967675.jpg
    16250698992563312007606784967675.jpg
    140,4 KB · Görüntüleme: 8
X