gebelike anksyete panik atak yaşayanlar

Arkadaşın belli sorunu var, derdi var.
Kendini yanlış ifade etmiş sadece.
Keşke yazım hataları ya da anlatıma takılmak yerine arkadaşı anlamayı deneseniz.
Konu sahibi sana gelirsek, öncesinde böyle bir durumun var mıydı, yoksa gebelikten sonra mı anksiyete ortaya çıktı?
Benim gebelikte olmasa da hayatımın bir döneminde oldu, kafayı meşgul etmek iyi geliyor.
Çalışıyor musun? Benim işsiz olduğum bir dönem olmuştu, önce yetişkin boyama kitapları iyi geldi, sonrasında ise kendime kurslardır falan meşguliyetler yaratmıştım, o şekilde atlatmıştım

evet önceden vardı ama gebelikte dahada şidetlendi şuan çalışmıyorum22 aylık oğlum ile ilgileniyorum tabi elimden geldiğince

evet önceden vardı ama gebelikte dahada şidetlendi şuan çalışmıyorum22 aylık oğlum ile ilgileniyorum tabi elimden geldiğince
Hım o zaman evde meşgul edici şeyler tavsiye ederim. Bana yetişkin boyama kitapları iyi gelmişti. Madem 22 aylık oğlun da var onla çocuk boyama kitapları, el becerisine yönelik şeyler yapmak hem sana iyi gelir hem de bebişin gelişimine çok şey katar:)

sağol canım yakın zamanda alırım boyama kitabı :)

Arkadaşlar 16 haftalik hamileyim anksiyetem vardı hamile kalınca doktorum birden kesti ve son 10 15 gündür ıyi hissetmiyorum kendimi ve 3yasinda çocuğum var ailemden uzaktayim tek başıma çok zorlanıyorum sizce nasıl basetmeliyim doktorum suan ılaca çok karşı ve sanki ben keyfine boyleymisim gibi davranıyorsun bende bide b12 baya eksik çıktı bakalım ılaca baslicam sizce b12 eksikligide tetiklemis olabilirmi bu durumu yaşayan varmi

Yüzde yüz b12tetikliyor benimde düşmüştü iğneden sonra baya iyi oldum dahiliye git iğne cçok iyi dodeks yazdır

daha önce anksiyete nedeniyle tedavi olmuştum.bu durumu şimdi yine yaşıyorum maalesef. nasıl zor durumdayım anlatamam. 4 aydır uykusuzum ve şu an 38 haftadayım. zaten uykusuzluktan ilerledi bu kadr . sinirlerim resmen harab oldu. 2,5 yaşında kızım var onunla ilgilenemiyorum. şu anda ailemin yanındayım, o gülerek yüzüme bakarken ben moralsizim. özgüvenim kayboldu. doğacak bebeğime nasıl bakacağım onu düşünüyorum. insan bu kadar çaresiz olur mu. doğacak bebeğimi bile seveceğimden emin değilim. seveceğim illaki ama kendimdeki bu duygularla ona yaklaşmak kucağıma almak bana çok zor olacak. iki tane küçük çocuk ve ben bu haldeyim. korkuyorum bu durum hiç geçmeyecekmiş gibi. hiçbir şeyden zevk almıyorum, benim günahımı çocuklarım çekiyor. bir ara dr gittim ama verdiği ilaç daha çok uykusuz bıraktı. ilaçsız geçer mi bilmiyorum geçse bile etkisini kolay atlatamam heralde. tek güvencem ALLAH artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…