Gebelikte ağrı...

Benimde böyleydi doğum esnasında sürprizle karşılaştık 38 cm yumurtalık kisti doğumda sağ yumurtam komple alındı
Bebeğin ve rahmin arkasında kaldığından gorunmemis

Başka doktorlara da gidin muayene olun bence ... Bukadar ağrı normal değil...
Bu arada boyutu 38 cm mi?
Bir okudum geçtim ama şimdi tekrar dikkatimi çekti...
geçmiş olsun size...

Bu arada boyutu 38 cm mi?
Bir okudum geçtim ama şimdi tekrar dikkatimi çekti...
geçmiş olsun size...
Aynen 38 cm
Benimde öncesinde kontrolde birşey yoktu gebelik esnasında olmuş
Belki enfeksiyon bile olabilir
Allah esirgesin... Kötü birşey yokturda yinede akla gelmeyen başa gelebiliyor bı kontrolde başka doktora görünmekte fayda var :) bebiş sağlıkla sıhhatle doğsun inşallah

Benimde aynı ne uyuyabiliyorum ne başka bişey heryerim agrıyor uyku yok doktor bi sorun yok dior sabrediyoruz:)

17 aylıktı, araları 26ay olacak..
haklısınız mutlaka etkisi vardır,
Gerçi gerilim tarzı bir ağrı değil hissettiğim, bir de az çok Doğum sancısı çektigim için söylüyorum, kasılmaya daha çok benziyor.
çoğu zaman karnım toplanıyor ağrı esnasında... Kasıktaysa da daha çok kramp gibi oluyor.
Ama dediğini doğru, Doğum sonrası spor yapıyor olmama rağmen sezaryen aralığı için süre yeterli değilmiş.
Karın bağlarımın, kaslarımın ilk Doğum gibi olmadıgı 3. Aydan beri kendini hissettiriyor...

Tarifiniz kasılmaya benziyor. Yalancı mı değil mi bilemem ama sancı tarif etmişssiniz. En azından doktor ilk gebeliğimde bana bu şekilde olur sancı demişti.

henüz 30. istiyoruz ki elle tutulur bir sebep bulalım ama sanırım yok..

Çok geçmiş olsun.
Hiç böyle bir ihtimal aklıma gelmedi açıkçası. Planlı gebelik olduğu için gebelik öncesi muayene olmuştum, en azından orada görülmez miydi?
Az kaldı diyip bekleyeceğim sanırım. Başka bir doktor araştırıp içime sineni bulana kadar doğar zaten :)

Zaten gece sabaha kadar en çok ağrı hissettiğim zaman... gündüz de devam etse hastaneye yatırın derdim sanırım :)
Nst gündüz çekildi hep, normal sınırlarda sadece sonuncusunda 20 dk da 3 tane pik sancı görünüyor ama normal dedi doktor..

İnşallah... bebek haftasına göre önden gidiyor zaten, umarım gelişimi de öyledir.
Ve ben doktora sezaryeni planlı istemediğimi söylemiştim :) sancımı yda suyumu beklemek istiyordum ama sanırım bu gidişle doktor da uygun görürse 38 de alın demeye başlayacağım...

Amin, teşekkür ederim.. hepimizin sağlığı yerinde olsun inşallah :)
Bi önceki sezeryan olmus bi kadinin NST sinde sanci görüp hafifletmiyor normal diyorsa doktorunuz bi baska doktora daha görünmenizde fayda var derim ben. Mutlaka sanci zamani gidi0 NST cektirin ki sancilarinizin rahimden mi yoksa baska biseyden mi olduğu anlasilsin

X