Premature Bebekler Gebelikte akim kaybi

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

vrgnbkt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
7
6
Merhaba kızlar ben catlama iğnesi ile hamile kaldım 24 haftalık gebeyim preklemsi ve şeker hastalığı çıktı bende bebeğimde de 2 haftalık gelişim geriliği akim kaybı ve bağırsak parlaklığı var erken doğum olabilir diyor doktorlar 10 gündür hastanedeyim her gün bisey çıkıyor bebekte simdide bebekte bisey var ama anlamamız için bebekten sıvı alınması lazım diyorlar ama oda çok riskli herseue rağmen zaten doğurmak istiyorum bebeği ne yapmalıyım sizce zeynep kamil hastanesindeyim acaba başka iyi hastane varmi ne olur bebeğe bu durum8 yasayanlar varmi neler oldu sizde ne olur bilgi verin

Merhaba kızlar ben catlama iğnesi ile hamile kaldım 24 haftalık gebeyim preklemsi ve şeker hastalığı çıktı bende bebeğimde de 2 haftalık gelişim geriliği akim kaybı ve bağırsak parlaklığı var erken doğum olabilir diyor doktorlar 10 gündür hastanedeyim her gün bisey çıkıyor bebekte simdide bebekte bisey var ama anlamamız için bebekten sıvı alınması lazım diyorlar ama oda çok riskli herseue rağmen zaten doğurmak istiyorum bebeği ne yapmalıyım sizce zeynep kamil hastanesindeyim acaba başka iyi hastane varmi ne olur bebeğe bu durum8 yasayanlar varmi neler oldu sizde ne olur bilgi verin
her halukarda o bebek doğacak zaten ne gelirse Rabbimden bence sıvı falan aldırmayın, imza atıp çıkın hastnaeden başka doktorlara muayne olun

Benim ablamdan alındı sıvı bi zararı yok bebeğe bunun bunu size kim diyor zararlı diye Allah aşkına bebekten değil karnından sıvı alıyolar zararlı olan birşeyi doktor neden istesin sizden bi mantıklı düşünün.

Çok zararlı falan değil.Ben yaptırdım. Kolay bı işlem ağrı bile olmadı. Her operasyonda risk azda olsa vardır. Binde bir. Doktorlar yaptırın diyorsa gerekli görmüşlerdir. Geçmiş olsun.

Merhaba kızlar ben catlama iğnesi ile hamile kaldım 24 haftalık gebeyim preklemsi ve şeker hastalığı çıktı bende bebeğimde de 2 haftalık gelişim geriliği akim kaybı ve bağırsak parlaklığı var erken doğum olabilir diyor doktorlar 10 gündür hastanedeyim her gün bisey çıkıyor bebekte simdide bebekte bisey var ama anlamamız için bebekten sıvı alınması lazım diyorlar ama oda çok riskli herseue rağmen zaten doğurmak istiyorum bebeği ne yapmalıyım sizce zeynep kamil hastanesindeyim acaba başka iyi hastane varmi ne olur bebeğe bu durum8 yasayanlar varmi neler oldu sizde ne olur bilgi verim. Merhabalar ne yaptınız acaba bebeğinizin sağlık durumu nasıl bende akım kaybından dolayı bebeğimi kaybettim çok üzgünüm ne yapacağımı bilemiyorum devamlı aynı durumu yaşayan var mı ikinci gebelikte nasıl bir yol izlendi diye merak ediyorum

Merhabalar ne yaptınız acaba bebeğinizin sağlık durumu nasıl bende akım kaybından dolayı bebeğimi kaybettim çok üzgünüm ne yapacağımı bilemiyorum devamlı aynı durumu yaşayan var mı ikinci gebelikte nasıl bir yol izlendi diye merak ediyorum

Merhabalar ne yaptınız acaba bebeğinizin sağlık durumu nasıl bende akım kaybından dolayı bebeğimi kaybettim çok üzgünüm ne yapacağımı bilemiyorum devamlı aynı durumu yaşayan var mı ikinci gebelikte nasıl bir yol izlendi diye merak ediyorum
Merhaba ben 11 gün önce bebeğimi kaybettim maalesef renkli doppler akım kaybi yüzünden sizde aynı sorunu yasamissiniz ikinci bı gebelik oldumu aynı sorunu yaşadınız mı acaba

X