Gebeliğe Hazırlık Gebelikte kürtaj

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Genetik incelemeye gitti bebek ordaki sonuç Triploidi 69xxx çıktı, yani koz bebekti.
Bit yumurtayı iki sperm döllemiş, döllenme hatasıymış baştan...
geçmş olsun canımmm.inşallah bir daha yaşamazsınız böyle bir durum. peki genetik testi nerde yaptırdın?

çok soru sordum ama fiyatı nedir acaba?
bir de çok teşekkür ederim bu konuda net bilgi alamıyordum
360tl trombofil paneli testi için verdik
Bebeğin genetik incelemsi için yanlış hatırlamıyorsam 200tl civarıydı
Biz bide eşimde karyotip analizi yaptırdık 140tl di sanırsam birimiz için

360tl trombofil paneli testi için verdik
Bebeğin genetik incelemsi için yanlış hatırlamıyorsam 200tl civarıydı
Biz bide eşimde karyotip analizi yaptırdık 140tl di sanırsam birimiz için
çok teşekkür ederim canım bir kaç yerde 5000 ya da 3000 diye duydum gözüm korkmuştu. çok teşekkür ettim tekrardan.
sende kan pıhtılaşması çıktı mı?

çok teşekkür ederim canım bir kaç yerde 5000 ya da 3000 diye duydum gözüm korkmuştu. çok teşekkür ettim tekrardan.
sende kan pıhtılaşması çıktı mı?
Evet malesef çıktı.. mthfr 677 homozigot’um kan sulandırıcı hap ve vitamin takviyesi kullanıyorum şimdilik hamile olunca iğne ye başlıcakmışım... hayırlısı olsun korkuyorum biraz 2 kayıbım var

Evet malesef çıktı.. mthfr 677 homozigot’um kan sulandırıcı hap ve vitamin takviyesi kullanıyorum şimdilik hamile olunca iğne ye başlıcakmışım... hayırlısı olsun korkuyorum biraz 2 kayıbım var
inşallaahhh bir daha yaşatmasın Allah. ben de bir tane kaybettim şuan bu testleri falan araştırıyorum doktorum da pek yönlendirici bir doktor değil... biraz yaşlı. aslında baya iyi ve tecrübeli bir doktor ama sanırım yeniliklere kapalı... iyi ibr doktor bulamadım henüz. :) Allah sana da kolaylık versin inşallah tedavin güzel bir şekilde ilerler

İnşallah hepimiz için...
Siz nerdesiniz hangi şehirdesiniz?
inşallaahhh bir daha yaşatmasın Allah. ben de bir tane kaybettim şuan bu testleri falan araştırıyorum doktorum da pek yönlendirici bir doktor değil... biraz yaşlı. aslında baya iyi ve tecrübeli bir doktor ama sanırım yeniliklere kapalı... iyi ibr doktor bulamadım henüz. :) Allah sana da kolaylık versin inşallah tedavin güzel bir şekilde ilerler

X