Gebelikte lazer epilasyon

Gebelikte lazer epilasyona bakış açınız nedir?

• Yaptırdım, bir sakınca olmadığını biliyorum.

OY: 0 0,0%
  • Bir fikrim yok, (ihtiyacım yok).

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .

voguefash

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2015
19
5
Arkadaşlar merak ettiğim ve sizlerden fikir almak istediğim bir konu var. Gebeliğiniz boyunca ve emzirme döneminde lazer epilasyon yaptıran oldu mu aranızda? İnternette araştırdım genelde zararsız olarak okudum. Hamile kalmadan önce gittiğim epilasyon merkezi risk almamak için gebelere epilasyon yapmadıklarını söylediler. Çok mühim bir şey değil tabi ki ama uzayan tüylerime tekrardan başka bir şekilde müdahale etmeden önce buradan da bir fikir alayım dedim...

doktorum lazer hariç herşeyi yap dedi. lazeri kesinlikle önermedi. tüy dökücü krem için olur dedi ama lazer kesinlikle olmaz dedi.
doktorunuza sorun.

Arkadaşlar merak ettiğim ve sizlerden fikir almak istediğim bir konu var. Gebeliğiniz boyunca ve emzirme döneminde lazer epilasyon yaptıran oldu mu aranızda? İnternette araştırdım genelde zararsız olarak okudum. Hamile kalmadan önce gittiğim epilasyon merkezi risk almamak için gebelere epilasyon yapmadıklarını söylediler. Çok mühim bir şey değil tabi ki ama uzayan tüylerime tekrardan başka bir şekilde müdahale etmeden önce buradan da bir fikir alayım dedim...

Benim epilasyon seansıma arkadaşım da gelmişti. 7 aylık hamile. Bacaklarına yaptırmak istedi. Bayan kabul etmedi. Şahsen ben de kesinlikle razı gelmezdim. Zararlı ya da değil. Zaruri bir şey değilken riske atmak çok mantıksız.

hamılelere lazer uygulanmaz
zaten gebelıkte hormonlar costugundan lazer etkısınıde gostermez bosuna lazer oldugunuzla kalırsınız

Merhabalar hamilelere ve emziren annelere epilasyon önermiyor doktorlar bende hamilelik döneminde klinik ile görüştüm emzirmeyi bıraktığımız zaman başlayabileceğimizi söylediler.

Merhabalar hamilelere ve emziren annelere epilasyon önermiyor doktorlar bende hamilelik döneminde klinik ile görüştüm emzirmeyi bıraktığımız zaman başlayabileceğimizi söylediler.
lazer değil ama evde makineye de mi olmaz canım ya

X