Gebemiyim. Yardım edin

Bilge60

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
14
2
32
Merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Düzenli ilişkim var. Ve hiç adet gecikmesi yaşamadım. İçime boşalma olmadı geri çekilme ile konuduk. Şu zamana kadar varsa yoksa 1 gün falan gecikme oldu. 28 nisanda adet olmam gerekiyordu ama şu an ayın 2 mayıs oldu 5 gün geçti. İki gün önce kan testi yaptım sonuç 0.2 altındaydı. Her sabah da erkenden prodüktör early ile test yapıyorum negatif.. Şu an tarlusal kullanıyorum ama hiç ses yok. Göğüse şişlik mide bulantısı baş dönmesi hiç bir şey yok sadece arada Bi regli olucak gibi hisse kapılıyorum. Yarın tekrar kan vericem. Ama ihtimal nedir sizce gebelik için lütfen yardım edin

Merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var. Düzenli ilişkim var. Ve hiç adet gecikmesi yaşamadım. İçime boşalma olmadı geri çekilme ile konuduk. Şu zamana kadar varsa yoksa 1 gün falan gecikme oldu. 28 nisanda adet olmam gerekiyordu ama şu an ayın 2 mayıs oldu 5 gün geçti. İki gün önce kan testi yaptım sonuç 0.2 altındaydı. Her sabah da erkenden prodüktör early ile test yapıyorum negatif.. Şu an tarlusal kullanıyorum ama hiç ses yok. Göğüse şişlik mide bulantısı baş dönmesi hiç bir şey yok sadece arada Bi regli olucak gibi hisse kapılıyorum. Yarın tekrar kan vericem. Ama ihtimal nedir sizce gebelik için lütfen yardım edin
Hamilelik belirtilerinin adet belirtilerinden neredeyse hiç farkı yok. Mide bulantısı, baş dönmesi ileriki haftalarda başlıyor genelde. Geri çekilme bir korunma şekli olmadığından ihtimal yok demek imkansız. Ancak psikolojik olarak gecikmiş de olabilirsiniz.
Ben prezervatif ile korunurken hamile kaldım. 4 ve 3 gün kala testlerim negatifken 1 gün kala pozitif oldu.
İhtimal var ama kan sonucu en önemlisi

Kan sonucu 0.2 altında geldi gecikmenin 3. Günüydü. Dediğim gibi ev testleri de negatif hep. Yani panik oluyorum. Yarın bir daha test vericem doktora görünücem. Ama ihtimalim düşüktür değilmi ya

Hamilelik belirtilerinin adet belirtilerinden neredeyse hiç farkı yok. Mide bulantısı, baş dönmesi ileriki haftalarda başlıyor genelde. Geri çekilme bir korunma şekli olmadığından ihtimal yok demek imkansız. Ancak psikolojik olarak gecikmiş de olabilirsiniz.
Ben prezervatif ile korunurken hamile kaldım. 4 ve 3 gün kala testlerim negatifken 1 gün kala pozitif oldu.
İhtimal var ama kan sonucu en önemlisi
Birde bende sıfır belirti. Yani. Erkek arkadaşım sen boşuna korkuyorsun ben eminim diyor. Test sonucu 3. Gün gecikme de 0.2 altı diğer testler negatif hep. Yani okuduklarım beni korkuttu birazda

Kan sonucu 0.2 altında geldi gecikmenin 3. Günüydü. Dediğim gibi ev testleri de negatif hep. Yani panik oluyorum. Yarın bir daha test vericem doktora görünücem. Ama ihtimalim düşüktür değilmi ya
Hamilelik yoktur ozmn testler negatifse kandaki degerde düsük stressten geciknistir

Birde bende sıfır belirti. Yani. Erkek arkadaşım sen boşuna korkuyorsun ben eminim diyor. Test sonucu 3. Gün gecikme de 0.2 altı diğer testler negatif hep. Yani okuduklarım beni korkuttu birazda
Canım bende adetle karıştırdım mesela. Allah gönlüne göre ne zaman hazırsan o zaman versin inşallah. Ama bu belirtilerle filan anlaşılacak bir durum değil

Hamilelik yoktur ozmn testler negatifse kandaki degerde düsük stressten geciknistir
Yaa Allah razı olsun. Bu okuduğum geç döllenme VS muhabbetleri beni çok kastı yani.. Ben yine Bi yarın doktora görüneyim belki başka bir durum var mı diye. Ben hamile falan kalmak istemiyorum. Evlenmedi bile gerek yok. Ama bu korku bana yeter

Canım bende adetle karıştırdım mesela. Allah gönlüne göre ne zaman hazırsan o zaman versin inşallah. Ama bu belirtilerle filan anlaşılacak bir durum değil
Ne adet belirtisi var ne başka birşey zaten. Testler de hep negatif işte kan da 3. Gün gecikme de 0.2 altında gösterdi. Kan testi sonrası iki gündür de sabah idrar testi yapıyorum onlarda negatif bu gün 5. Gün gecikme. Yarı. 6. Gün olacak.

Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir. Gebelik istemiyorsanız önleminizi alın, korundugu halde hamıle kalıyor ınsanlar, sızınkı neyin cesareti anlamadım

Psikolojik olduğunu düşünüyorum.
Geri çekilme bir yöntem değildir evet ama kan ve idrar testinde çıkmamış.
Stres yapınca gecikme oluyor
Ayrıca antibiyotik ve ilaç kullandiysan o da gecimeye sebep olur.

Psikolojik olduğunu düşünüyorum.
Geri çekilme bir yöntem değildir evet ama kan ve idrar testinde çıkmamış.
Stres yapınca gecikme oluyor
Ayrıca antibiyotik ve ilaç kullandiysan o da gecimeye sebep olur.
Şu ara demir ve d vitamini kullanıyorum o kadar Bi ek ilaç kullanmadım. Evet bir yöntem değil ve buna artık dikkat edicem

Şu ara demir ve d vitamini kullanıyorum o kadar Bi ek ilaç kullanmadım. Evet bir yöntem değil ve buna artık dikkat edicem
Vitaminler gecikme yaptırmıyor ama stres 5-6 gün geciktirme yapıyor
Benim regli tarihlerim düzenlidir.bebek istiyoruz yıllardır.col stres yaptığın aylar gecikme yaşıyorum.
Strese bağlı psikolojik olduğunu düşünüyorum ben.
Ayrıca bizde yıllarca geri çekilme ile korunduk sözde.bir kez bile kaza olmadı buda bizim şansımız heralde 😔

Vitaminler gecikme yaptırmıyor ama stres 5-6 gün geciktirme yapıyor
Benim regli tarihlerim düzenlidir.bebek istiyoruz yıllardır.col stres yaptığın aylar gecikme yaşıyorum.
Strese bağlı psikolojik olduğunu düşünüyorum ben.
Ayrıca bizde yıllarca geri çekilme ile korunduk sözde.bir kez bile kaza olmadı buda bizim şansımız heralde 😔
Yani kaç aydır bu yöntem ile varız sorun olmadı bu ay nedense kasıldım işte. Bu arada tarlusal da içmeye başladım söksün diye.. Onu bıraksam mı devam mı etsem bilemedim doktor arkadaşım sorun olmaz dedi konuyu anlattım ama. Bilemedim

Yani kaç aydır bu yöntem ile varız sorun olmadı bu ay nedense kasıldım işte. Bu arada tarlusal da içmeye başladım söksün diye.. Onu bıraksam mı devam mı etsem bilemedim doktor arkadaşım sorun olmaz dedi konuyu anlattım ama. Bilemedim
Bence de regliyi sökmek için kullanman iyi olmuş.sorun olmaz
Ben sizin hamile olduğunuzu düşünmüyorum.tahlil ve testlerden dolayı.
Rahim duvarı kalınlaşmış olabilir.oda normal o zaman regli gecikiyor

Bence de regliyi sökmek için kullanman iyi olmuş.sorun olmaz
Ben sizin hamile olduğunuzu düşünmüyorum.tahlil ve testlerden dolayı.
Rahim duvarı kalınlaşmış olabilir.oda normal o zaman regli gecikiyor
Öyle birşey mi varmış. Hiç bilmiyordum. 4 ay önce kadın doğumda doktor muayenesinde solda yumurtaların fazlalaşmış ama ciddi bir durum değil dedi adet düzensizliğim var mı dedi yok dedim. Aceba onla alakalı mı ki

Öyle birşey mi varmış. Hiç bilmiyordum. 4 ay önce kadın doğumda doktor muayenesinde solda yumurtaların fazlalaşmış ama ciddi bir durum değil dedi adet düzensizliğim var mı dedi yok dedim. Aceba onla alakalı mı ki
Rahim duvarı kalınlaşması diye birşey var tabii canım.
Doktor muayene görüyor bunu.
Ama bazen bir gün içinde de kalınlaşma olabiliyor
Reglinin sökülmesi, yoğunluğu,ağrısı hep bunlara bağlı.

Evli olmadığının farkındayım. Bu durum beni ilgilendirmez. Ben iyi bir dilekte bulundum sadece 🤗

Rahim duvarı kalınlaşması diye birşey var tabii canım.
Doktor muayene görüyor bunu.
Ama bazen bir gün içinde de kalınlaşma olabiliyor
Reglinin sökülmesi, yoğunluğu,ağrısı hep bunlara bağlı.
Anladım çok teşekkür ederim. Sürekli birşeyler okumaktan çok stres oldum kaç gündür. Kafayı yicem sanıyorum resmen. İyi geldi bilgiler sağolasın

X