Gebeyken ovülasyon testi koyu çıkması gerçekmiş

bsrtrna

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2023
256
63
26
Merhaba arkadaşlar bi merakı gidermek için yazıyorum bende 9 ay denedim bu ay güzel haberi aldım hep görürdüm adete yakin ovulasyon yaptım koyu çıktı yazanları okurdum hep saçma gelirdi şuan 3+7 gebeyim ovulasyon yaptım bilerek şok oldum ekliyorum fotoğrafı yumurta takibi yaparken bile bu koyulugu görmemiştim bilginiz olsun Rabbım isteyene en hayırlı ve yakın zamanda versin 🐣

Eklentiler

• 20240523_003745.jpg
    20240523_003745.jpg
    142,5 KB · Görüntüleme: 36
Merhaba arkadaşlar bi merakı gidermek için yazıyorum bende 9 ay denedim bu ay güzel haberi aldım hep görürdüm adete yakin ovulasyon yaptım koyu çıktı yazanları okurdum hep saçma gelirdi şuan 3+7 gebeyim ovulasyon yaptım bilerek şok oldum ekliyorum fotoğrafı yumurta takibi yaparken bile bu koyulugu görmemiştim bilginiz olsun Rabbım isteyene en hayırlı ve yakın zamanda versin 🐣
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip
Etsin, ovulasyon zamanı pik gününü mi değerlendirdiniz. Benim
Bugün pik oldu dün değerlendirmiştim, 2-3 gün bakalim üst üste denemeye calisicam..

hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah :anne: hamile kalmak için neler yaptınız önerileriniz varsa paylaşabilir misinz

Bugün pik oldu dün değerlendirmiştim, 2-3 gün bakalim üst üste denemeye calisicam..
Ben hiç pik görmedim hatta çok silikti
Amin Allah razı olsun kuzum Rabbım tüm isteyene nasip etsin ❤️ şöyle ki ben ovulasyin yapmaya adetten 1 hafta sonra da baslayabildim klomen kullandim birde bu ay. Doktora gittim büyümüş mu diye hiçbiri gelişmemişti. Bende ovulasyon yapmayı da ilişkiyi de biraktim. Doktora gittiğimden 10 gün sonra kanda gebelik saptadim sanırım ilk baslarda oluştu ovulasyon 3 ay kullandım pik koyulugum asla kopkoyu olmamıştı. Tamda sıkıntım vardı bazı gebeliği düşünmedim bu ay mucize gibi geldi 9 aydir deniyorum pcosum var asla canını sıkma asla

hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah :anne: hamile kalmak için neler yaptınız önerileriniz varsa paylaşabilir misinz
Merhaba Allah razı olsun Rabbım isteyen herkese versin❤️ ben klomen kullandim dr gelismemis dedi ümidim kesildi tabi ama yine de bala tarçın çörek otu koydum yedim 2 gün sonra bıraktım birde cuma vakti suya meryem suresi okudum içtim her namazdan sonra 2 hafta yapabildim 3 suyumu yapamadım o sıra zaten gebeliği oğrendim 🐣

Merhaba Allah razı olsun Rabbım isteyen herkese versin❤️ ben klomen kullandim dr gelismemis dedi ümidim kesildi tabi ama yine de bala tarçın çörek otu koydum yedim 2 gün sonra bıraktım birde cuma vakti suya meryem suresi okudum içtim her namazdan sonra 2 hafta yapabildim 3 suyumu yapamadım o sıra zaten gebeliği oğrendim 🐣
çok teşekkür ederim amin inşallahh

X