Doğuma Hazırlık Gebzede dogum ucretleri ve doktorlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Concon92

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
63
21
31
Merhaba kızlar ben gebzede oturuyorum simdilik bolge hastanesine gidiyorum pendige ama oranın ultrasonunu hiç beğenmedim bebeği hiç bir şekilde göremiyorum çok karanlık bu çevrede dogum doktorlari ve ücretinde ilgili bilgisi olan varmi yardımcı olabilirmisiniz aralıkta görünüyor dogum
Gebelik haftası 23

Burhan şeker muayne ücreti 300 tl. Medikalparkda muayne ücretleri 315 tl. Gebze medar hastanesindr muayne ücretleri 200 tl.
Yüzyıl hastanesinde 175 tl civarında. Ben medikalparka ve burhan şekere gittim ulrtason resimleri güzel. Üctelik burhan şeker renklide bakıyor hemde sizde görebliyorsunz rahatlkla

Merhaba kızlar ben gebzede oturuyorum simdilik bolge hastanesine gidiyorum pendige ama oranın ultrasonunu hiç beğenmedim bebeği hiç bir şekilde göremiyorum çok karanlık bu çevrede dogum doktorlari ve ücretinde ilgili bilgisi olan varmi yardımcı olabilirmisiniz aralıkta görünüyor dogum
Gebelik haftası 23
Yazdım canm muayne ücretlerini.

Gayet uygunmuş. Ama evimize uzak bizim iki otobüs değiştirmem lazm gidebilmem için arabamızda yok doğumda zor olur
Arac yoksa evet çok zor ulaşımı ben hem cayirovadayim o yüzden yakın hemde arac var o yüzden iyi oldu sen medicaldemi dogum yapican

Arac yoksa evet çok zor ulaşımı ben hem cayirovadayim o yüzden yakın hemde arac var o yüzden iyi oldu sen medicaldemi dogum yapican
Evimize en yakın orası ama burhan şekerde doğum yaparsm medar hastanrsnde doğum yaptırıyor. Medikal doğum ücretini rşim hallederiz diyor ama zorlanırız diye korkuyorm. Medikal istiyorum yakın diye eşimde medikal istiyor

Evimize en yakın orası ama burhan şekerde doğum yaparsm medar hastanrsnde doğum yaptırıyor. Medikal doğum ücretini rşim hallederiz diyor ama zorlanırız diye korkuyorm. Medikal istiyorum yakın diye eşimde medikal istiyor
Oranin dogum ucreti ne kadar bende pahali diye biliyorum

Sanki neyde zam yapıyorlar sürekli anlamıyorum yapılan işlem qyni ama piyasaya göre sürekli zam yapıyorlar
Yani yılbaşında kesin yaparlar bide muayne ücretleri yüzünden muayneye gideyorum her ay para vermemek için. Son zamanlarmda gitsem kabul ederlermi şüphedeyim.

Yani yılbaşında kesin yaparlar bide muayne ücretleri yüzünden muayneye gideyorum her ay para vermemek için. Son zamanlarmda gitsem kabul ederlermi şüphedeyim.
Mecbur ederler ya sonuçta özel orası Allah yardımcımız olsun hersey ates pahası

Gebelik haftası 23
Gebzede gördüğüm en iyi makina ERGÜN BİLGİÇ inanılmaz gösteriyor doktorda gayet bilgili medarın yanına kendi kliniği var muayene 250 TL

X