Geç döllenme olabilir mi ?

Benimde adetim 3 gün gecikti test yapıyorum negatif. Ara sıra kramp sinek ısırığı gibi oluyor karnımda yada kasıgımda bunun dışında hiç belirti yok. Umarım kist değildir ama o kadar çok vitamin ilaç alıyorum ki kesin onlardan dolayı dengeyi bozdum.

Valla canım sana ne kadar karışıyorlar yaa oyle ne diyim ki sana yaa eee durumun nasil su an bnde hala regl olamadım

Merhaba adet oldunuz mu acaba durumunuz neymiş öğrendiniz mi ? 42.gündeyim adet olamadim benim bi erken menapoz durumum var ama yine de emin olamadim yaşım 31. Testler negatif en son kist var demişti doktor çatlayamayan yumurta kıstı adetle gider demişti ama adet olamadim acaba ondan mi bu kadar gecikti ki. Siz öğrendiniz mi acaba

Kist olduğunu düşünüyorum yani 2 aydan fazla oldu regl olmadim yani

Kist olduğunu düşünüyorum yani 2 aydan fazla oldu regl olmadim yani
Kaç yaşındasınız ? Değerleriniz nasıldı acaba?
Ben 44 gündür adet olamadim. 40 gün önce doktora gittiğimde bana çatlayamayan yumurta kist yapmış dedi adetle gider dedi hala adet olmadım. Belkide sizin de kist olmuştur. Bugün tarlusal aldım ama hayatımda hiç söktürücü kullanmadım o yüzden kararsız kaldım kullanıp kullanmayacagima dair

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…