Gece çocuklariniz üstünü Açiyor Mu?

GXUXLNUR75

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2007
13
0
geceleri üstünü durmadan açan yorganı üzerinden atan çocuklarınız var mı ? Üşümüyorlarmı anlamıyorum önlemde ne kadar alsam çabuk üşütüyorlar sizler bu konuda neler yapıyorsunuz paylaşalım mı.:enbuyukkk:

benim kız 15 yaşında ve sürekli üstünü açıyor ,küçükken uyku tulumuna yatırırdım,yorgan yerine onu kullanırdım ama şimdi koca kız inan geceleri eşimle sırayla kalkıp hanımefendinin üstünü örtüyoruz....

canım benim iki tane çocuğum var.ikisi de açıyo uyku tulumu giydiriyorum.açılsalar bile fazla üşümüyorlar

benim oglum uyku tulumuda giymiyo gece boyu üstünü kapatıyom.evin ısısını artırıyom mcbur hasta olmasında canım oglum

sabaha kadar her uyadığımda üstlerini örtüyorum ben daha yatmadan tekrar açıyorlar galiba üşümüyorlar.

Benim kız hiç kapatmıyor ki...Örttüğüm an yine tekmeleyip açıyor.Çareyi uyku tulumunda buldum bende.Başka çare yok valla.

İkisi de sabaha kadar üstü açık yatıyorlar, uyku tulumu istemiyorlar ve ben uyanınca uyuyamıyorum geri ne fena değil mi ?Üstelik terleme problemimiz de var o zaman daha kötü hasta oluyorlar.Zor iş annelik zor.

Hadi kücükleri uyku tulumunla yatiriyoruz ama büyükleri yatiramasinki benim kiz 6 yasinda ve sürekli üstü acik deli gibi yatiyor örtügüm an zaten aciyor üstünü en iyisi oda isisini gece artirmak baska türlü buz gibi olurlar sabaha kadar, yazin pek önemsemiyorum ama kisin bende cok sinir oluyorum bu duruma düsününki bütün gece acik kaldignizi nezleye gribe davet ama basinda oturupta sabaha kadar cocugu örtemesinki:sm_confused:

Benim kızlarımda 4 ve 9 yaşında uyku tulumu giydiremiyorum tabi kalın giydirip öyle yatın diyorum şimdi büyük kızım hasta iğne kullanıyor birtürlü terletemiyorum ki iyileşsin ayrıca burnunda kırık olduğu için nefes alımıda zor oluyor biraz sıkıntılı nefes alınca üstünü tekmeliyor öyle oluncada sık sık hasta 9 yaşında artık bıktım ilaç ve doktora götürmekten sizlere danışıyım istedim ilginize teşekkürler

benim cocuklarda üstlerini aciyorlar...bir iki tekme yorgan bir tarafta kendileri bir tarafta...en kücügü 5 yasinda büyüdüler artik.....uyku tulumuda giymezler....ikimizden biri gece uyaninca bakiyoruz..üzerleri örtüyoruz.....ve ikisinin yatagi duvar yaninda oldugundan oraya kizlarimin büyük oyuncak yunus baliklari var onlari koyduk hem onlara sarilip yatiyorlar....hemde duvardan soguk cekmiyorlar....

benim de oglum acıyor du söyleye söyleye alıştı cocuk örtuyor şimdi ama kızım 5 aylık ayaklarıyla acıyor bende uyku tulumu kulanıyorum cokta rahat
bide oda sıcak olursa oglum acıyor fazla sıcak olmasa kendi de örtuyor dikkat ettim

benim oglumda daha küçük ama örttürmüyor bende kombinin ayarını yükseltiyorum ama uyuyan üşür derler uyku tulumu terletiyomu kullanan bayanlar benim oglum çok terliyo yelek bile giydiremiyorum sırtımızdan havlu eksik olmuyo gecede kaç kere degiştiriyorum

benim oglumda 18 aylik masallah hic üstü örtülü kalmaz gece kac sefer kalkarim üstünü örterim

ya bendee neler yapmadım ki birii deliydi zaten öbürü ondan deli çıktıı tulumm falan da olmuyo artıkk

a.s
geceleri üstünü durmadan açan yorganı üzerinden atan çocuklarınız var mı ? Üşümüyorlarmı anlamıyorum önlemde ne kadar alsam çabuk üşütüyorlar sizler bu konuda neler yapıyorsunuz paylaşalım mı.:enbuyukkk:
:teytey:evet benim oglumda çok açıyo üstünü gece kaltıkça üstünü örtüyorum tulum var ama
tulumda baştan üstünü açmadıgı için tulum yorgan buseferde terlıyo üstünüde açınca üşütüyo giydirmiyorum odayı sıcak tutuyorum kaltıkçada üstünü örtüyorum sorun yok :1hug:

a.s:teytey:evet benim oglumda çok açıyo üstünü gece kaltıkça üstünü örtüyorum tulum var ama
tulumda baştan üstünü açmadıgı için tulum yorgan buseferde terlıyo üstünüde açınca üşütüyo giydirmiyorum odayı sıcak tutuyorum kaltıkçada üstünü örtüyorum sorun yok :1hug:

bende aynen senin gibi yapıyorum dediğin gibi sorun yook....:nazar:

benimde 3 yaşında oğlum var,üstünü örter örtmez bir bacak darbesiyle aynen açıyor.Yahu nasıl anlıyorlar hemen bir türlü çözemedim :sm_confused:....

Sanırım üstünü açmadan uyuyan çocuk yoktur, kızımı emzirmeye kalktığımda oğlumun üstünü de örtüyorum bakıyorum buz gibi olmuş heryeri, kıyamıyorum biraz ona sarılıp uyuyorum.
Bu arda oğlum süt içmeden asla uyumaz evde süt olmasın kıyamet koparır valla.

X