Gece uykudan uyanıp tatlıya abanmak

Kan değerleriniz normalmiş. Psikolojik bir sebebi olabilir mi? Pandeminin de araya girdiğini söylüyorsunuz hem.
Şekeri en asgari düzeyde çalışmanız lazım. Şeker ihtiyacını daha az rafine edilmiş besinlerden karşılamanız lâzım. Bir de, gece yemek sağlıklı bir durum kesinlikle değil. Karaciğerin fazla şekeri kana karıştırmak üzere depoladığını eklemem gerekiyor. Zira vücudun da belli çalışma saatleri var.

Toz şeker mİ Gece krizi için hergün evde tatlı bulunması ben

Evet, cok kilo aldim zaten. Ayin 16sinda doktora gidicem. Bi problem yok degerlerinde derse bi psikiyatra da gorunucem

bende gece uyanir dolapta icecek soguk asitli bir sey ararim, soda olur kola olur farketmez hic bisey bulamazsam limon suyu icer kendimi kandiririm yada suya limon sikarim.

Uyku ilacı içip uyanıp yemek yemek ben bir dönem içtim öldü mü diye Çilingirlere kapı actırmıştı arkadaşım dozumu düşük acaba sizin ilacın?

Uyku ilacı içip uyanıp yemek yemek ben bir dönem içtim öldü mü diye Çilingirlere kapı actırmıştı arkadaşım dozumu düşük acaba sizin ilacın?
Uyku ilacı aslında alerji ilacı. Yan etkisi aşırı uyku ve iştah açması. Kilo almak için içiyordum bir dönem. Doktor tavsiye etmişti. Yemek yiyip yattığımda sizin gibi oluyordum bende, uyanmak mümkün değil 13 14 saat uyuyordum aralıksız. Açken yattığımda durum diğer anlattığım gibi oluyor, uyku arası döne döne yemek yiyip uyuyorum
Daha önce uyku ilacı da kullandım ama düşük doz, yine onda da çok uyudum. Bayağı etkili ilaçlar

Sadece Akş testine göre yorumlamış olabilir bahsettiğim diğer testlerin de yapılması gerekli. Dahiliye Dr una ayrıntılı testler istediğinizi de belirtin. Sonuca göre iyi bir endokrin Dr u ile devam edebilirsiniz konuya. Geçmiş olsun şimdiden

Çok saçma o ilaçlar ben uyuyamıyorum diye gittim r...a adı ilacın verdigi.. deliksiz uyuyorum ohh mis modundayim hafif hafif kilo almaya başladım önemsemedim sonra aynı ilacı arkadaşımda gördüm 45 kilo kilo alsin diye vermiş ben şok tabi anında bıraktım ...

Genelde uyku ilaçlarının kilo gibi yan etkileri var. E bu da normal aslında. Sürekli uykular modda olduğun için kalori yakamıyorsun

Kilon nasil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…