Geçici Kızlık diktirenler lütfen l

Turuncukizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2021
155
26
Kızlar Mayıs yada Haziran gibi düğünüm olacak net değil zamanım az olduğu için geçici Kızlık zarı diktirmeyi düşünüyorum, lütfen yardımcı olur musunuz daha önce geçici dijtiren varmı herkese yapabiliyorlarmi kesin sonuç verir mi 🥺

Kızlar Mayıs yada Haziran gibi düğünüm olacak net değil zamanım az olduğu için geçici Kızlık zarı diktirmeyi düşünüyorum, lütfen yardımcı olur musunuz daha önce geçici dijtiren varmı herkese yapabiliyorlarmi kesin sonuç verir mi 🥺
Bir zaman buralarda coook okudum ağladım üzüldüm ve gidip diktirdim .Ben 2018 de düğünüme bir ay kala İstanbul’da yaptım. Hastanede zarı dikmiyorlar vajınanın ağzının içinden bir parça üsten bir parça alttan kesi atıp birleştiriyorlar dikiyorlar .hala görünüyor.o kesi yerleri iki top şeklinde abartılı degil tabi .vel hasıl ilk gece birlikte olduk ben çok ağlamıştım birlikte olurken bile eşim kalsın dedi ama ben zorladım oldun diye.birlikte olduk ve azda olsa kan aktı.düğüne 1ay kala yaptım ve kontrole bile gidemedim .Yane çok sorgulayan niye az kan diye de bilir .ben çok ağladığım İçin arada kaynadı :). Şimdi bir kızım var 2yaşında .Allah herkesi bu ateşten kurtarsın hepinizi çok şyi anlıyorum .erkekler yapınca zevk kadın yapınca zevk degil mi pişman değilim .keşke artık bu olaya kimse takmasa aşkla zevkle yaptığım hiç birşeyden pişman değilim .eşime sadık onu seven biriyim gerisi geçti gitti

X