GECİKMEMİN 5. GÜNÜ AMA TEST NEGATİF :(

İnşallah yeter bu sefer bende artık her ay yumurtlama takibi yapacam. Bugün öğrendiğim bı bilgiye göre kadınlar her ay yumurtlamıyormuş.
Evet dün akşam yazmıştım her ay yumurtlamıyoruz öyle bi gerçek var.. ama en azından adet gününü bekleyip stres yaşamayız. Net bi şeye göre olumlu düşünürüz. Ben böyle düşünüyorum açıkcası

Evet dün akşam yazmıştım her ay yumurtlamıyoruz öyle bi gerçek var.. ama en azından adet gününü bekleyip stres yaşamayız. Net bi şeye göre olumlu düşünürüz. Ben böyle düşünüyorum açıkcası
Yani en azından yumurtlama günümü değerlendirip beklemek var. Hiç yumurtlama olmamışken boşuna beklemek var

Ben bu testlerden hiç bir şey anlamadım gitti. Dün yaptım hiç bir şey belli değildi bu sabah dün yaptığım teste baktım çizgi koyulaşmis ne yani ben dün yumurtladim mi ? Biri bana yardımcı olur mu gerçekten kafam karıştı. Sanki bugün bel ağrılarım var.
İnşallah canım

Eklentiler

• IMG_20240222_125219.jpg
    IMG_20240222_125219.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 12
Ben bu testlerden hiç bir şey anlamadım gitti. Dün yaptım hiç bir şey belli değildi bu sabah dün yaptığım teste baktım çizgi koyulaşmis ne yani ben dün yumurtladim mi ? Biri bana yardımcı olur mu gerçekten kafam karıştı. Sanki bugün bel ağrılarım var.
Bu testi bugün mü yapmıştın?

Bu dünkü test sanırım bugünkü testin nasıl baktın mı ?

X