Çene Estetiği Geçmeyen enfeksiyon ;(((

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Dilara kaya

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2017
82
13
27
kızlar 18 ekimde burun ve alt çene ameliyatı oldum. Alt cenem gerideydi agiz içinden kesi açılıp imalat takıldı ama enfeksiyon la karşılaştım pisikolojm alt üst bitmek bilmeyen enfeksiyon al cenem izler oluştu;( napicam bilmiyorum kafayı yemek üzereyim Doktorum cikartmiycam dedi izleri müdahale edicem dedi bu hafta yine kontrole gidicem bakalım ne olucak bu durumla karisilasan varsa yardımcı olabilir mi lütfen ;((((

kızlar 18 ekimde burun ve alt çene ameliyatı oldum. Alt cenem gerideydi agiz içinden kesi açılıp imalat takıldı ama enfeksiyon la karşılaştım pisikolojm alt üst bitmek bilmeyen enfeksiyon al cenem izler oluştu;( napicam bilmiyorum kafayı yemek üzereyim Doktorum cikartmiycam dedi izleri müdahale edicem dedi bu hafta yine kontrole gidicem bakalım ne olucak bu durumla karisilasan varsa yardımcı olabilir mi lütfen ;((((

Aynı olmasa dahi benzer şikayetlerimiz var. Bende bir hafta önce yanak yağımdan çeneme dolgu yaptırdım fakat günlerdir acıdan ağrıdan kıvranıyorum. Dikişlerim daha geçti acı vermeden fakat bu çenenin acısı azap gibi geldi. Günde 4 ağrı kesici ile zor duruyorum. Kocaman çizgifilm karakteri gibi duran şiş ödemli çenem oldu. Enfeksiyon başlamış şimdide onunda şişliği oluştu. Siz nasıl oldunuz ? Ağrılarınız oldu mu neler kullandırttı doktorunuz merak ettim.

Aynı olmasa dahi benzer şikayetlerimiz var. Bende bir hafta önce yanak yağımdan çeneme dolgu yaptırdım fakat günlerdir acıdan ağrıdan kıvranıyorum. Dikişlerim daha geçti acı vermeden fakat bu çenenin acısı azap gibi geldi. Günde 4 ağrı kesici ile zor duruyorum. Kocaman çizgifilm karakteri gibi duran şiş ödemli çenem oldu. Enfeksiyon başlamış şimdide onunda şişliği oluştu. Siz nasıl oldunuz ? Ağrılarınız oldu mu neler kullandırttı doktorunuz merak ettim.
Bende antibiyotik kullanıyorum 6 7 aydan beri yanı ayni halen sürekli akıntı oluyor çene altında cenem yara bere içinde ;( cidden ck zor. Bi süreç mayısta ameliatim var bakalim doktor tekrar ceneme bakicam ne durumda içi kotuyse ckkarticak büyük ihtimal imalatı görüntüsü mukemmel tek sorun enfeksiyon iste

Aynı olmasa dahi benzer şikayetlerimiz var. Bende bir hafta önce yanak yağımdan çeneme dolgu yaptırdım fakat günlerdir acıdan ağrıdan kıvranıyorum. Dikişlerim daha geçti acı vermeden fakat bu çenenin acısı azap gibi geldi. Günde 4 ağrı kesici ile zor duruyorum. Kocaman çizgifilm karakteri gibi duran şiş ödemli çenem oldu. Enfeksiyon başlamış şimdide onunda şişliği oluştu. Siz nasıl oldunuz ? Ağrılarınız oldu mu neler kullandırttı doktorunuz merak ettim.[/QUO
Peki dikislerinjz ağız icindenmi?

Bende antibiyotik kullanıyorum 6 7 aydan beri yanı ayni halen sürekli akıntı oluyor çene altında cenem yara bere içinde ;( cidden ck zor. Bi süreç mayısta ameliatim var bakalim doktor tekrar ceneme bakicam ne durumda içi kotuyse ckkarticak büyük ihtimal imalatı görüntüsü mukemmel tek sorun enfeksiyon iste

Off çok uzun bir süre değil mi antibiyotik kullanmak İçin zararlı aynı zamanda. Benimde akıntılarım var çenemde sivilce tarzı birşey çıktı patlayıp duruyor ve içindeki yağlar akıp duruyor. Dikişlerim ağız içinde yirmilik dişlerin orada. Yirmilik diş yanağa doğru olduğu İçin yanaktada yara oluştu dikiş yanında fakat çenem kadar hiç birşey ağrı acı vermedi... doktorunuzdan memnunmusunuz peki başka doktora gitmeyi düşündünüz mü ?

Evet doktorlar fazla antibiyotik kullanmayın diye bas bas söylüyorlar. Cidden çok zor. bi süreç benim.pskolijim alt üst olmuş durumda durup durup ağlıyorum ;( benim birden çenem şisti atesm cok çıktı enfeksiyondan dolayı sonra çene altinda sivilce gibi biraz büyük ama birden patladı hep yara oldu 2 yerden akıntı geliyor.. yara bere icinde ceneme baktikca kendimden korkuyorum bi iyi bi kotu anlamıyorum 2hafta snra ameliyat olucam ceneme tekrar bakilicak imalat ne durumda DİE olmasını cikilicak mecburen.. seninki nezman nasıl oldu? Doktorun ne diyor? Cenene yağ enseysiyonimi yapıldı?

Off çok uzun bir süre değil mi antibiyotik kullanmak İçin zararlı aynı zamanda. Benimde akıntılarım var çenemde sivilce tarzı birşey çıktı patlayıp duruyor ve içindeki yağlar akıp duruyor. Dikişlerim ağız içinde yirmilik dişlerin orada. Yirmilik diş yanağa doğru olduğu İçin yanaktada yara oluştu dikiş yanında fakat çenem kadar hiç birşey ağrı acı vermedi... doktorunuzdan memnunmusunuz peki başka doktora gitmeyi düşündünüz mü ?
Merhaba. Size mesaj gonderdim ama sanirım gormuyorsunuz. Ben de sizinle aynı işlemi yaptırdım. Ve ayni sureci yaşadık. Benim de çenem enfeksiyon oldu ve 1 hafta surdü enfeksiyonu, su an hala antibiyotik kullanıyorum. Şu anda da çenemde kist gibi yağ öbeği var. Siz böyle bir şey yaşıyor musunuz acaba?

Arkadaşlar, ne durumdasınız? Muhtemelen enfeksiyon geçmedi ve çıkarttınız? Ama hâlâ savaşıyorsanız lütfen bırakın ve çıkartın. Geçmiyor enfeksiyon. Madde, yabancı bir madde olduğu için ve antibiyotik kan akışı ile o implanta ulaşmadığı için enfeksiyon asla geçmeyecek. Lütfen vücudunuza ve ruhunuza bunu yapmayın.☹

X