gecmeyen yara

Bence evde olmadığınız süre için bir bakıcıyla anlaşın gözünün önünden ayırmasın dedeyi, siz yokken yapıyor sanırım

bu fikire aslinda bayildim esimle konustum. cünki yetisemiyorum artik hayata. 3 haftadir hastayim bogazim düzelmiyor neden bes dk uzanmaya vaktim yok.

calisiyorum

koca evin temizligi hersey artik iki kati iki wc iki banyo... bitmiyorr yerleri silmem sadece 4 saatimi aliyor - koca ev dediysem 135 metre kare tr de standart sanirim. ama ben 60 metre karede yasadim bu zamana kadar.

yemek

cocuk ( cocugum birde sürekli hasta, hem behcet hem akdeniz atesi var :KK43:)

dede

es

köpek

yataga baygin bi sekilde giriyorum her zaman. bi kac ay önce öyle siyirdim ki artik beni isten atsinlar diye müdürlere isteklerimi sundum yoksa beni lütfen cikarin dedim. ben beni cikarmalarini beklerken isteklerimi kabul ettiler simdi iyice iki arada bi deredeyim

Psikolojik hap içse düzelir diye düşünüyorum. Takıntıyı engelleyecek bi şeyler verir belki. Bir kereliğine ikna edin pskiatriye götürün

Her ne olursa olsun çabanız takdire şayan. Ama ben takdir edip sevabınızı azaltmayacağım. Mevlam size öbür tarafta kim bilir ne güzellikler hazırlıyordur.... En güzel ödülü o verir

Buraya yazılan doğal şeyleri aman denemeyin demeye geldim. Çünkü yara baya ciddi anladığım kadarıyla. Mazallah daha beter olur. Durum sıkıntılı, keşke bi akıl verebilsem ama ben de bilemedim ne yapılabilir diye. Allah kolaylik versin.

Ne güzel bi insansınız öyle maşalllah
Geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda normale döner
Kantron yağını önerebilirim yaraları çabuk kapatır dezenfekte eder doktorlar bile öneriyor artık inşallah faydası olur

X