Geçmişim ve hatalarım yüzünden aramız bozuk..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin hatanız yok şu anki erkek arkadaşınızda sıkıntı. Kusuruma bakmayın ama ben bu kişi ile geleceğinizi parlak görmüyorum. Geçmişi sorun eden bir kişi, sizin dürüstlüğünüzü takdir edemeyen bir kişi. Kaldı ki sizin geçmişinizle ilgili olarak da yaptığınız bir hata yok. Hata belki de fazla detaylı bir şekilde şimdiki erkek arkadaşınıza anlatmanız olmuş, gerek yoktu ama onun bu olayı büyütmesi gerçekten sıkıntı.

Çoğu kişi dalga geçer gibi cevapladı :KK43: İsteyerek böyle davranmıyorum ki ben elimde bile değil gerçekten kendimi çok kötü hissettim sadece napabilirim diye fikir almak istemiştim
Tedavi olun. Ciddiyim.
Erkek arkadaşınız sizi sevmiyor, sizi ezmeyi seviyor. Siz de sürekli ona koz veriyorsunuz ezmesi için.
Maalesef bu ilişkinizde de aranızda sevgi yok.

Merhaba hanımlar..Öncelikle buraya içimi dökme sebebim bu sitede bulunan her bir üyenin ayrı ayrı tecrübelerinin olduğuna inanıyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum.
Öncelikle ben sınav senesinde biriyle konuşmuştum,2019 başlarında başlamıştı ve ben beni sevdiğini düşündüm bir süre fakat yanılmışım.Her insan birini sevdiğini zannedebilir değil mi? Ben de yanılmıştım.Umut verilmişti bana ben de bu yüzden seviliyorum sanmıştım.Aslında öyle değilmiş işte her insanın başına gelir böyle bir şey.Saçma ve gereksiz bir muhabbetti yani yanılgıdan ibaret.Başka bir kız ile görüştüğünü duyduğum an anlamıştım hiç bir zaman sevilmediğimi.sonra ben bu durumu asla kendime yedirememiştim ve kendi kendime aldatıldım psikolojise girdim aptallık işte..Ortada sadece arkadaşlık varmış.TAMAMEN YANILGI...
Ben Eylül ayında okula başladım üniversitenin ilk senesiydi.Kısa bir süre sonra ödevler ve okul grubu sayesinde biriyle tanıştım.Benimle duygusal olarak konuşmak istediğini söylettirdi biri aracılığı ile ve kabul ettim.Ben bu kişiyle konuşurken hata yaptım.Bu hatam da önceden konuştuğum kişiyi anlattım aslında ortada aldatılma yoktu ama ben yukarda dediğim gibi saçma sapan aldatıldım üzüldüm kırıldım diye karşımdakine anlattım.Kendime yediremediğim için aldatıldım dedim fakat ortada aldatılma yoktu işte.İlk başlarda bunları anlatıyor olmam sorun değildi ama biz samimi olmaya başladıkça geçmişim sürekli kavga sebebi oldu.Çoğu kavga benim yüzümden çıktı.Karşımdaki insana yarım yamalak anlattım her sorduğunda net bir şekilde anlatmadığım zamanlar oldu.Geçmişimi anlatmak en büyük sorun oldu aramızda.Çok detaya girmiyim kısaca geçmişim yüzünden üzdüm ve kırdım onu.
Sonra sevgili olduktan sonra yaşadığımız olayı anlatmak istiyorum.Benim fake hesabım vardı eski bir hesaptı.Herkesin hemen hemen böyle bir hesabı vardır,normal yani.Bu hesaptan eski konuştuğum kişinin arkadaşını takip ediyordum ve önemsiz bir şey olduğu için takipten çıkmadan hesaptan çıkış yaptım.Benim için önemli değildi çünkü.Varlığını biliyor olsam da önemsemeden çıktım hesaptan.Aylar önce hesaba girmiştim ve ben önceden merakımdan dolayı önceki konuştuğum kişinin arkadaşını takip ediyordum.Tamamen önceden ve meraktan olan bir durumdu.Hesaba girdiğimde de takip ettiğim arkadaşı hikaye atmıştı ve bende tesadüfen görünce konuştuğu kişiyi görmüştüm.Refleks olarak yanlışlıkla ekran görüntüsü yani bizim dilimizde SS almıştım daha sonra gidip sildim vicdanen rahatsızlık duyaraktan.O olaydan sonra kısa bir süre sonra zaten hesabı da tamamen kapatmıştım girmiyordum artık.O zamanlar bu içimde dert olmamış bir durumdu ama aylar sonra aklıma geldi bu olay ve sevgilime karşı kendimi kötü hissettim.Sanki ihanet etmişim gibi hissettim.Bu durumu aylar sonra içim rahat etmediği için sevgilime anlattım.Tabii ki sorun tam da burada başladı.Sevgilim bu durumu kendine yediremiyor şuan.Ben asla geçmişi oturup düşünen biri değilim ama ne yazık ki bu olay yüzünden erkek arkadaşım sanırım unutamadığımı düşünüyor.Asla unutamama olayı değil.Benim yüzümden çoğu zaman geçmişim sorun oldu.Erkek arkadaşım kıskanç,beni başkalarıyla düşünmek istemiyor ve aşırı sahipleniyor.Bu yüzden geçmişimi kıskanıyor ve bu anlattığımı da kendine yediremiyor.Bana karşı iyi davranmıyor.
Evet ben bir hata yaptım farkındayım.Geçmişimi gerçekten unutmuş biriyim ama bu kavgalar yüzünden ister istemez hatırlatıyor erkek arkadaşım bana.Ben bu durumu 2 ay önce anlatmıştım erkek arkadaşıma fakat gördüğünüz gibi 2 aydır sorun :KK43:
Aslında 1 aydır sıkıntı yoktu ama geçen gün ben şey dedim "Hesapta arkadaşının ekli olduğunu biliyordum fakat hesaba girmiyordum.Hesaba girdiğimde tesadüfen gördüm" dedim.Buna baya kırıldı.
Ben asla geçmişimi düşünmüyorum unuttum ama sevgilimle çoğu zaman geçmişim yüzünden kavga ettik birbirimizi kırdık hatta bu geçmişim yüzünden ayrılmışlığımız da var.Erkek arkadaşım çoğu zaman geçmişimi kıskandı..
Ben erkek arkadaşımı çok seviyorum benim için çok değerli.Kalbimde tek ona yer veriyorum fakat aramız geçmiş yüzünden vahim..
Geçmişi anlatmak en büyük hata oldu benim için.Hatamın farkındayım.İkimizde bitirmek istemiyoruz aramızın düzelmesini istiyorum ben.
Size sormak istediğim şey sizce gerçekten hatalı mıyım? Bundan sonra sizce nasıl davranmam gerekiyor?
Geçmişimi normal karşılaması için napması gerekiyor? Benim napmam gerekiyor?
Düşünce ve önerilerinizi bekliyorum.Teşekkür ediyorum şimdiden
Acilen tedavi olman gerekiyor.iliski yasamayi bilmiyorsun ve olaylari yasamis gibi kuruyorsun karsi taraflara o sekilde lanse ediyorsun.bu ilerlerse daha buyuk sorun olur. Aslinda sorun birsey yapmamissin ama herkese yapmis gibi gosteriyosun. Yani en basit olayi buyuk birseymis gibi bide cok onemli devlet meselesiymiss gibi nasil soyleyecegim diye kendini paralama.😂 yani konuya niye bu kadar guldum anlamiyorum iliski yasamamamisinn sevgilin dahi olmamia adami gitmsisn millete aldatildim diye anlatmssin. Sen dua et o eski cocuk disarda seni gordugunde ortak cevreye ne aldatmasi be ben bunla sevgili namina bile konusmadim derse o zaman yeni sevgilinin surat ifadesini gor. Yani buyutme oyle hersryi

Çoğu kişi dalga geçer gibi cevapladı :KK43: İsteyerek böyle davranmıyorum ki ben elimde bile değil gerçekten kendimi çok kötü hissettim sadece napabilirim diye fikir almak istemiştim
Sen bizi bosver suanki sevgilin farketmis olacakki seni parmaginda oynatiyor gidip tedavi olman lazim olmayan seyleri var gibi gosteriyorsun

Gecmıs gecmıs ne varkı gecmısınde abartmıssın erkek arkadasında abartmıs. Ayrıca nıye anlatıyorsun ss olayını sankı ne olmus erkekler neler saklıyor senınkı aldatma degıl bısey degıl. Suc sende herseyı anlatırsan ohooo. Erkek arkadasınonda ustune gıtme bırak ayrılırsa ayrılsın boylelerı ılerde bosanamazdın öldürğrğm ayrılamazsın sunu yaparım dıyen erkek oluyorlar bence onuda bıran once gonder basına bela olmadan ne demek baskasıyla dusunemıyor soyle boyle bana saplantılı gıbı geldı basını yakma. Su erkek arkadaslara tapma olayını bı bıraksa su kızlar bu erkkelerın sahıplenme olayları bıtecekte. Sende ben onu hordum kusura bakma ama

1 aylık görüşmeyi tutup da ilişkide olduğunuz insana anlatmanız üstelik süslü püslü dramlar eklenerek anlatılması hiç normal değil. Sevgilinizin ayarlarıyla oynamışsınız durduk yerde. O da çok iradeli biri değil ki ayrılmamış ağır aksak sürdürmeye çalışıyor. Eşimle 10 senedir birlikteyiz birbirimizden önce 1 yıldan uzun süren ilişkilerimiz oldu ikimizin de hiç birinin adını sanını bilmeyiz hiç üzerine konuşmayız. Doğru kişiyle tanışınca geçmişe karşı bir umursamazlık geliyor bence. Sevdiğini ve kendini geçmişle yormadan mutlu anını yaşamak istiyor insan. Siz de geçmişi saplantı yapmayın.

O kadar çok anlamadığım olay var ki..

Öncelikle aldatılmadığınız halde neden böyle bir şey söylediniz daha doğrusu neden kendinizi buna inandırdınız?

Bence basit bir ss de bir şey yok ama burdayken bile aşırı suçlu havası vermişsiniz. Bunu bana sevgilim yapmış olsa altında bir şey var heralde diye düşünürüm. Bizim buralarda bir laf vardır ^^şüpheli g*t tıngırdar^^ diye. Sizin hemen suçlu psikolojisine girmeniz bana da hiçbir şey yaşamadağınız adamı unutmadağınızı düşündürdü.

Neden bilmiyorum ama konunuzu okurken resmen irite oldum. Oyle bir anlatim tarziniz varki hani ortada bisey olmadigi halde sen var ediyorsun. Aldigin ekran goruntusunu, gizliden takip ettigin kisiyi, oyle bir buyutmussunki konuyu herhalde ezilip buzulmussun sevgilinin karsisinda oda seni parmaginda oynatiyordur suan. Lutfen senin icin diyorum kendini sev, kendine guven. ‘Herkes yapar degilmi?, herkes yanilabilir degilmi? Vs vs. Siz kendiniz ikna olmamissinizki bizi ikna etmeye calisiyorsunuz. Ne olduysa oldu, ne yaptiysan yaptin. Bir olayda yok ortada gercide. Ne yaptiysan arkasinda dur. Boyle adamlada omrunu gecirmeyi dusunme gozunu seviyim. Kendinide bukadar kucultme. Erkeklere hersey anlatilmaz ayrica.
+1 size aynen katılıyorum korkunç bir anlatım tarzı

Kırmamak da istiyorum ama üniversite mi bahsettiğiniz okul? Çok çocukça şeylerden söz etmişsiniz. Genel olarak yorumlara katılıyorum. Öyle bi anlatmışsınız ki sanki neler yapmışsınız. Drama kraliçesi gibisiniz sanki flört ederken birinin aynı anda bı kişiyle daha konuştuğunu öğrenen ilk kadın değilsiniz büyütmeyin geçmişe sarıp durmayın anlamsız olaylar

O kadar çok anlamadığım olay var ki..

Öncelikle aldatılmadığınız halde neden böyle bir şey söylediniz daha doğrusu neden kendinizi buna inandırdınız?

Bence basit bir ss de bir şey yok ama burdayken bile aşırı suçlu havası vermişsiniz. Bunu bana sevgilim yapmış olsa altında bir şey var heralde diye düşünürüm. Bizim buralarda bir laf vardır ^^şüpheli g*t tıngırdar^^ diye. Sizin hemen suçlu psikolojisine girmeniz bana da hiçbir şey yaşamadağınız adamı unutmadağınızı düşündürdü.
Unuttum benim için önemi yok fakat okb olduğu için sanırım böyleyim :KK43:

Geçmişi durmadan açıp durursan tabi ki geçmişi unutamadığını düşünür. O instagram olayı o kadar önemsiz bir olay ki niye bu kadar kafanda büyütüp bi de gidip açıklama gereği duydun? Bence anlatmana gerek yoktu, bunun için vicdan yapmana da gerek yok. Ortada olay yok ama olay çıkarmışsınız.

Bana biraz sevgilinin dikkatini tamamen üzerine çekmek için yoktan kendine bir gecmiş üretmişsin gibi geldi. Ortada bir gecmis yok ama bütü mevzu gecmiş üzerine dönmüş.
Kesinlikle katılıyorum, karşı tarafı kışkırtmak, "kıskanıyo çünkü seviyoooo" tarzı bir melodram yaratma çabaları...

Kesinlikle katılıyorum, karşı tarafı kışkırtmak, "kıskanıyo çünkü seviyoooo" tarzı bir melodram yaratma çabaları...
böyle bir çabam olmadı,psikolojik olarak rahatsızlığım var insanları bilip bilmeden yargılamak da ne bileyim..

böyle bir çabam olmadı,psikolojik olarak rahatsızlığım var insanları bilip bilmeden yargılamak da ne bileyim..
Müneccim b.ku yemedim panpa sen anlatmazsan nerden bilelim. Psikolojik rahatsızlığın ne yalan söylemek mi hayali hikayeler uydurmak mı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X